Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 44. (Read 44098 times)

sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Şimdi ben bu ico ya katılmak istesem. Herhangi bir borsadan btc göndersem kabul olur mu ? Yoksa farklı bir cüzdandan mı göndermem gerekiyor ? Teşekkürler

Herhangi bir borsadan gönderebilirsiniz sıkıntı olmaz, ister direk minexcoin hesabına ister escrow hesabına.
copper member
Activity: 1274
Merit: 555
https://refpa28543.top/L?tag=d_286347m_1264c_&site
Eth toplayan icolar yardırıyor minex çok altlarda. Sosyal medya bounty otomasyon olduğu için çok fazla katılım var. Dediğim gibi jack parası çıksın onada şükür  Grin
dostum buraya yazıyorum. jack parası çıkmasada bi jack parası benden. icodan sonra pm leşiriz.

trust bırakacaksın ama "sorunsuz jack hediye alındı" diye. Cheesy

Tabikide trust atarım. İcodan sonra adresimi veririm hocam  Grin
sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Şimdi ben bu ico ya katılmak istesem. Herhangi bir borsadan btc göndersem kabul olur mu ? Yoksa farklı bir cüzdandan mı göndermem gerekiyor ? Teşekkürler
sr. member
Activity: 281
Eth toplayan icolar yardırıyor minex çok altlarda. Sosyal medya bounty otomasyon olduğu için çok fazla katılım var. Dediğim gibi jack parası çıksın onada şükür  Grin

dogru bir noktaya deginmissin. bu zamanda btc ile satis yapmak zor gibi baya neden anlamiyorum. ethnin de fiyati sisiyor ne bicim ama icolara yatirimlar aynen devam ediyor. bunun mantigi ne?
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Eth toplayan icolar yardırıyor minex çok altlarda. Sosyal medya bounty otomasyon olduğu için çok fazla katılım var. Dediğim gibi jack parası çıksın onada şükür  Grin
dostum buraya yazıyorum. jack parası çıkmasada bi jack parası benden. icodan sonra pm leşiriz.

trust bırakacaksın ama "sorunsuz jack hediye alındı" diye. Cheesy

Bugun twitterdaki mesaji begeneyim dedim baktim 1000 den fazla kisi rt yapmis,bounty falan hak getire.Birsey gelmez bundan arkadaslar..
hocam zaten 1000 btc toplansada bir şey çıkmaz. Cheesy o zaman 10 000 kşi olurdu. Cheesy

kolay gelsin.
sr. member
Activity: 322
Bugun twitterdaki mesaji begeneyim dedim baktim 1000 den fazla kisi rt yapmis,bounty falan hak getire.Birsey gelmez bundan arkadaslar..
copper member
Eth toplayan icolar yardırıyor minex çok altlarda. Sosyal medya bounty otomasyon olduğu için çok fazla katılım var. Dediğim gibi jack parası çıksın onada şükür  Grin
sr. member
Activity: 462
GET IN - Smart Ticket Protocol - Live in market!
Stake hesabını bilemem fakat fazla ümitlenmeyin derim bende 11k stake var. Her hesapta ortalama 7 8 k stake olsa jack parası alırız herhalde sosyal medyadan. Bakalım bekleyip göreceğiz Smiley
hocam jack alacaksan bende destekleyebilirim. Cheesy baştan söylesene.

arkadaşlar sitede güncellenmemiş ama sanırım güncellemeleri bunun üzerinde yapıyorlar. ben kendi türkçe sayfamızda güncelledim.
imza kampanyası katılım listesi:https://docs.google.com/spreadsheets/d/11GslCs5YGZ7RyRzhZqcRVW7RP0rKXU06MK3jqTTvF7Y/edit#gid=0

Aynen ben de twitter'dan falan bisi gelecegini dusunmuyorum. Cerez parasi ancak gelir. Yine de blogdan ve diger kampanyalardan az da olsa umutluyum. Bakarak kontrol ederek onayliyorlar diye dusunuyorum.
legendary
Stake hesabını bilemem fakat fazla ümitlenmeyin derim bende 11k stake var. Her hesapta ortalama 7 8 k stake olsa jack parası alırız herhalde sosyal medyadan. Bakalım bekleyip göreceğiz Smiley
hocam jack alacaksan bende destekleyebilirim. Cheesy baştan söylesene.

arkadaşlar sitede güncellenmemiş ama sanırım güncellemeleri bunun üzerinde yapıyorlar. ben kendi türkçe sayfamızda güncelledim.
imza kampanyası katılım listesi:https://docs.google.com/spreadsheets/d/11GslCs5YGZ7RyRzhZqcRVW7RP0rKXU06MK3jqTTvF7Y/edit#gid=0
copper member
sr. member
Activity: 392
Gerçekleşen yatırım 150k MNC ye bölünerek varlığın (MinexCoin) fiyatını belirlemek amacıyla halka arz edilmektedir.
170 btc den hesaplarsak şuan 1mnc 3,17$
170*2800$=476k$
476k$/150k=3,17$

ordan bide stake hesabı yapsan hocam Cheesy ortalama 6000 share i olan birine acaba ne kadar mcn coin vercekler bunu nasil hesaplicaz. şuan siteden facebook twitter signature  vs onlarin toplamini gösteriyor fakat hesaplarken biraz zor olacak sanki. ben twitter + fb tayim sonucta cok bounty hunter var 250-300 tane düşse süper olur da düşmez gibi sanki o kadar.
sosyal medya kampanyasına katılan kaç kişi var bilmiyoruz yani göremiyoruz. eğer sistemde 7000+ kişinin  kayıtlı olduğunu varsayarsak sayı fazla olacaktır. bu sistemi yapanlar onu da düşünmüşlerdir. Cheesy kolayını biliyorlardır. imzadan 100 kişi civarındaydı. imzacılar iyi alacak gibi. toplanan paraya göre. ama sosyal medyadan çerez değil sakız parası alacağız böyle devam ederse. Cheesy
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Gerçekleşen yatırım 150k MNC ye bölünerek varlığın (MinexCoin) fiyatını belirlemek amacıyla halka arz edilmektedir.
170*2800$=476k$
476k$/150k=3,17$

ordan bide stake hesabı yapsan hocam Cheesy ortalama 6000 share i olan birine acaba ne kadar mcn coin vercekler bunu nasil hesaplicaz. şuan siteden facebook twitter signature  vs onlarin toplamini gösteriyor fakat hesaplarken biraz zor olacak sanki. ben twitter + fb tayim sonucta cok bounty hunter var 250-300 tane düşse süper olur da düşmez gibi sanki o kadar.
copper member
170*2800$=476k$
476k$/150k=3,17$
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Son 1 gün Kalmış bonusları falan son güne saklasaydı en azından bir şeyler olabilirdi. Tokenler çıktıktan sonra beklemek lazım şu anda bir şey vermez. Belki uzun süreli.
sr. member
Activity: 392
minex'in bounty dağitim yüzdesi ne kadar arkadaşlar. yani toplanan total yatırımın yüzde kaçını ayırmış durumda imzaya bilgisi olan varmi ? ben twitter facebook vs girdim de imza ya niyetim vardi o zamanlar cok yatırımı yok bişi vermez diye girmemiştim belki ters köşe yapar ordan yürürsünüz Cheesy
evet hocam hiç belli olmaz iki balina gelir her şey değişir. imza ya yüzde 1,2 diye biliyorum. farklı bir hesapma yoksa. 300 000 bounty den 36 000 pay verilmiş imzaya.  Smiley hayırlısı olsun.

oran güzel ama çok az para toplandı. birde mnc olarak vereceğini düşünürsek. çok düşük bir kazanç olmuş olacak. giren arkadaşlara Allah sabır versin. Cheesy

coininiz bol olsun. Smiley
legendary
minex'in bounty dağitim yüzdesi ne kadar arkadaşlar. yani toplanan total yatırımın yüzde kaçını ayırmış durumda imzaya bilgisi olan varmi ? ben twitter facebook vs girdim de imza ya niyetim vardi o zamanlar cok yatırımı yok bişi vermez diye girmemiştim belki ters köşe yapar ordan yürürsünüz Cheesy
evet hocam hiç belli olmaz iki balina gelir her şey değişir. imza ya yüzde 1,2 diye biliyorum. farklı bir hesapma yoksa. 300 000 bounty den 36 000 pay verilmiş imzaya.  Smiley hayırlısı olsun.
sr. member
Activity: 546
Merit: 280
ico fiyatı bile baya yükselmiş ilk zamana göre keşke erken girseydik Smiley şu an giresim gelmiyor o yüzden
hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
newbie
Activity: 15
Merit: 0
Bittrex'e girmesi güzel bir haber. Poloniex'e girmesi de cok uzun sürmez umarim
legendary
Son iki gün falan balinalar işin içine girmezse 200 btc civarı tamamlar gibi duruyor, herkes merakla bekliyor borsaya girmesini bakalım.
evet hocam haftaya bugün bugün her şey belli olmuş olabilir. bountyler hesaplanmış paylarımızı almış olabiliriz. sosyal medya yanlış değilse 7 bin kayıtlı kullanıcı olduğunu gösteriyor. sınırlamada olmadığı için  ne kadar pay düşecek merak ediyorum.

eğer bittrex dışında bir kaç yüksek hacimli borsa da işlem görmeye başlarsa çok iyi olacaktır.

Pages:
Jump to: