Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 45. (Read 44094 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 250
Son iki gün falan balinalar işin içine girmezse 200 btc civarı tamamlar gibi duruyor, herkes merakla bekliyor borsaya girmesini bakalım.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 6969

Yatırım Yapanlar: 1267

Toplam BTC: 170.78029271 BTC

Şu anki bonus oranı: 10%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00148237 BTC

Kalan Günler: 5 gün

Minexcoin ICO' suna Katılın: https://minexcoin.com/?r=site/ico
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
200 Btc rahat geçer diye düşünüyorum büyük ihtimalle son güne doğru bir yatırım yapıcam beklemedeyim şu anda. Scam falan çıkacağını sanmıyorum bu projenin yani demek istediğim tokenler çıktıktan ve borsaya girdikten sonrada devam eder.
sr. member
Activity: 798
Merit: 277
Beklentiler yüksek. Hadi hayırlısı...
sr. member
Activity: 392
yaklaşık 160 btc toplanmış. ortalama her gün 7 btc toplanmış.

dünden bu güne 10 btc atmış; demek ki 200 btc yi geçecek. son bir hafta bakalım ne olacak. çok farklı bir ico iyi tecrübe olacak. Cheesy

coininiz bol olsun.Smiley

legendary
Beyler bu yatırdıgınız paranın garantisi nasıl oluyor misal ben 1 btc yatırdım siteye diyelim 1 hafta sonra adamların kaybolma gibi bir olasılıgı yok demi biz hep poloda işlem yaptıgımız için tam bilmiyoruz teşekkürler.

Yatırma işlemi yapmak istediğin zaman karşına iki seçenek çıkar escrowa yatırabilirsin. Ayrıca minexcoin ekibi kendini kanıtladı ortadan kaybolma gibi bir durum söz konusu olamaz.
evet aynen öyle olacak. öyle bir kaçma olayını Escrow da yapabilir. kimseye güven olmaz burada. Cheesy
her şey ico bittikten sonra hesaplamaya başlayınca belli olur.

toplam sermayenizi etkileyecek ya da riske sokacak yatırımlar yapmamanızı tavsiye ederim (Tüm icolar için).
MNC nin borsaya açıldıktan sonra durumuna bakarak o zamanda yapabilirsiniz. kapsamlı bir proje ve başarı oranına göre yatırım yapılabilir. ne yapacaklarını görmek lazım öncelikle.

kolay gelsin.  Wink
legendary
Selam şu saatten sonra Blog yazısı yazsam ödül alır mıyım?
ICO sonuna kadar yazdığınız blogları kişisel bounty panelinizden sisteme bağlantı adresi ile kaydedip onaylanmasını bekliyorsunuz. onaylandıktan sonra hemen "Balance" share olarak eklenecektir.

her ödül kategorisinin ayrı bir payı var. Blog için 15 000 MNC dağıtılacak.  bunun üzerinden hesaplanacak. Facebook bountysi ayrıdır.

kolay gelsin.
hero member
Activity: 602
Merit: 500
Beyler bu yatırdıgınız paranın garantisi nasıl oluyor misal ben 1 btc yatırdım siteye diyelim 1 hafta sonra adamların kaybolma gibi bir olasılıgı yok demi biz hep poloda işlem yaptıgımız için tam bilmiyoruz teşekkürler.

Yatırma işlemi yapmak istediğin zaman karşına iki seçenek çıkar escrowa yatırabilirsin. Ayrıca minexcoin ekibi kendini kanıtladı ortadan kaybolma gibi bir durum söz konusu olamaz.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 6161

Yatırım Yapanlar: 1100

Toplam BTC: 150.99472326 BTC

Şu anki bonus oranı: 15%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00133195 BTC

Kalan Günler: 7 gün

Alabiliyorsun ama Blog yazısı için az veriyor en çok facebook  share daha fazla oluyor özellikle.
full member
Activity: 154
Merit: 100
sr. member
Activity: 476
Merit: 257
Minexcoin ICO Bilgileri:

legendary
Minexcoin ICO Bilgileri:

legendary
135 btc olmuş 8 günü var 250 btc olur gibime geliyor Smiley bakalım tutacak mı tahminim.
hayırlısı hocam umarım. büyük yatırımcılarda (balinalar) biraz katkı sağlarsa o bahsettiğiniz seviyelerin üzerine çıkabiliriz.

şu an 1000+ küçük yatırımcı ile 135 BTC toplandı. aslında bu önemli bir rakam.
hero member
Activity: 756
135 btc olmuş 8 günü var 250 btc olur gibime geliyor Smiley bakalım tutacak mı tahminim.
legendary
Bir türlü ısınamadım , balinaların gireceğinide inanmıyorum bu projeye .

Hangi borsalarda işlem göreceğine dair bir haber varmı ?
haklısınız hocam hacimi çok düşük kaldı ama bu 2.faz fiyat belirlemek için açılmış bir ICO. 1. de 2 milyon satılmış.

Proje takımından arkadaşlarla iletişimimde bende aynı soruyu sormuştum. büyük olasılıkla ilk işlem göreceği borsa https://bittrex.com/ olacağı haberini aldım. kesin bir açıklama henüz yok. sadece görüşmelerin devam ettiğini söylediler.

kolay gelsin. Smiley

========Bittrex========
Bizlere bounty olarak verilen bu 10bin adet tekrar duzenlenecekmi peki.Sayisal.olarak degisiklige gidilecek sanirim

evet hocam hepsi tekrardan hesaplanacak. o görünen toplam shares MNC ye dönüştürülürken bounty gruplarına göre hesaplama yapılacak  şekilde pay edilecek. (Facebook, twitter, çeviri, forum, blog bountyleri) Smiley
hero member
Activity: 602
Bittrex'te listelenecek olması güzel. Poloniexte de yer alabilirse on numara olur.
sr. member
Activity: 322

haklısınız hocam hacimi çok düşük kaldı ama bu 2.faz fiyat belirlemek için açılmış bir ICO. 1. de 2 milyon satılmış.

Proje takımından arkadaşlarla iletişimimde bende aynı soruyu sormuştum. büyük olasılıkla ilk işlem göreceği borsa https://bittrex.com/ olacağı haberini aldım. kesin bir açıklama henüz yok. sadece görüşmelerin devam ettiğini söylediler.

kolay gelsin. Smiley

========Bittrex========
Bizlere bounty olarak verilen bu 10bin adet tekrar duzenlenecekmi peki.Sayisal.olarak degisiklige gidilecek sanirim
legendary

kolay gelsin. Smiley

========Bittrex========
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st

hero member
Activity: 560
Merit: 501
Biraz geç olsa da imzaya katılmak istedim, bu kadar sistemli hareket etmeleri çok güzel. 200 Btc'yi geçeceğini düşünüyorum Smiley
hoş geldniz hocam. hayırlısı olsun. Smiley
bende borsaya açıldıktan sonra yükseleceğini düşünüyorum. Cheesy
Ben bir miktar nakit ödeme yaparak katıldım, hayırlısı artık.

nakit ödeme derken nasil bi ödeme hocam bu tam anlayamadim ? bitcoin gönderdiniz sanirim diğer türlü usd ile yatirim secenegi varmiydi ben hatirlamiyorum. hayirli olsun bu arada.
sanırım icosuna yatırım yaparak katıldım demek istedi sanırım (@metali) hayırlı olsun size de.

Yaw cyrpto dünyasındayız nakit ödemeyi oraya nasıl yapabilirim! elbette bitcoin gönderdim. bu soruların artık sorulaması lazım.

benim bunu sormam kadar doğal bişi yok kimi icolar usd ile de yatırım aliyor mobilgo nun ico devam ederken çakma mobilgo ico sitesi cikarip insanlari buraya yatırım yapmaya yönlendirenler oldu oyle bişi geldi aklima belki bi üçkağıda uğrama riskini önleme adına
Pages:
Jump to: