Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 51. (Read 44094 times)

sr. member
Activity: 476
Merit: 300
cıkmaktan vazgeçtim imzasindan Smiley belli olmuyor bu tarz projeler adamlar sağlam tamam prezentasyon güzel iyi hoş ama yatırım alamadilar ilginç bir şekilde bi cok insanın btc'si usd'si eth si vs si ya hali hazirda devam eden icolarda yada trade yapiyorlar. şuan btc aldi başini gitti zaten onun harici polo da bile tüm altcoin neredeyse yemyeşil. illa bekleyenler felan var devam eden ve yaklaşik 3 saat sonra bitecek bir mobilgo ico su var ki adamlar 50 milyon dolara yaklaşti topladiklari yatirim anlaminda buraya da illa giren olur diye düşünüyorum bakalim 21 22 gün var minexcoin bitmesine 500 btc bile toplasa imzacilara bişiler düşer belki yoksa artik kısmet hep birlikte görcez.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Minex ismi bir yerden tanıdık geliyor bana. Bir zamanlar millete 500 euro ver, sana mining yapalım diyen firma sanki. Vur kaç operasyonu olacakmış gibi hissettim.
vurkaç yapacaklarını sanmıyorum bir çok icoya göre çok daha profesyonel davranıyorlar
ilk olarak bounty sıtelerındekı baglantılar çok hoşuma gıttı
mıllet ana konuya twıtlerı yapıstır dıyor haftalık onunlamı ugrasacaksın,sureklı twıtter takıp etmen gerekıyor burda begendıkce verıyor 2150 olmus benım hatta
ınşallah kodomanın bırı soyle 200btc yollarda bızde sebeplenırız bıraz
sr. member
Activity: 392
bu proje oyle çok fıs birşey degil buyuk yatırım alabılır sonlara dogru
1000 btc toplanırsa bountylerden gelenler işe yarar,ama boyle gıderse resmen çöp olur
ico pıyasaya surulmeyebılır arakdaşlar,gercı arkasında kemıklı 1-2 kısı varsa çıkadabılır

1000 bitcoin çok fazla. hadi çok iyimser baktık diyelim. 500 btc toplanırsa yatırımcılar için bir umut olabilir.

yanlış hatırlamıyorsam kurucu, avrupanın en büyük maden çiftliklerinden birisine sahipmiş.

coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
bu proje oyle çok fıs birşey degil buyuk yatırım alabılır sonlara dogru
1000 btc toplanırsa bountylerden gelenler işe yarar,ama boyle gıderse resmen çöp olur
ico pıyasaya surulmeyebılır arakdaşlar,gercı arkasında kemıklı 1-2 kısı varsa çıkadabılır
hero member
Activity: 742
Merit: 501
oo, 50 btc yi geçmiş. 110bin dolar.. bakalım nereye kadar gidecek...
sr. member
bundan bi halt olmayacak gibi geliyor bana.
bir hafta geçti daha hareket yok anca 100-150 arasında kalır. kuruculardan açıklama gelir. yeterli seviyede katılım sağlanamadığından ico ya yatan para geri iade edilecektir denebilir. hayırlısı olsun girenlere..

coininiz bol olsun.
sr. member
Activity: 532
bundan bi halt olmayacak gibi geliyor bana.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
her şeye pending diyorlar. bizde bekliyoruz. çok büyük bir para da toplanmıyor. insan biraz bakar kimler neler yazmış diye.
telegramdan surekli yazıyorum ama her defasında güncelleyecegiz yakında diyorlar.

taas a benzeyecek gibi bu bounty sayma işi. icodan sonra başlayacaklar galiba.

Allahtan otomatik facebook ve twitter adreslerini bağladık. Cheesy hiç değilse ekranda sharemizi görebiliyoruz. buna da şükür.

bir şekilde devam ediyor. bakalım ne zaman balinalar son günler de mi gelecek!
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Adamların sitesi ve bounty ekranı ekranı falan cok iyiydi. Ama kücük yatırımcılar ile olacak işdegil ico.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Ya benim anlamadığım şu. Şimdi bu coinden 19 milyon olacakmış. 1.5 milyonu daha önce özel bir bankaya satılmış. ICO'da ise sadece 150 bin coin satılıyor. Zaten bu icoya biraz yatırım gelse coin fiyatı 0.1 btc falan olacak. Saçma değil mi?
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
ben sanırım imzadan cıkıcam da  pişman olurum diye korkuyorum. gerçi adam olacak ico kendisini en baştan belli eder diye düşünüyorum yani %50 bonus ile doğru düzgün yatirim alamamiş şimdi nasıl ne ara yatırım toplayacakta bide bountye pay dağitacak.twitterdan zaten geliyor bi şekilde stakeler ordan devam ederim artık.
sr. member
Activity: 350
Yani zaten tutmamış arkadaşlar, boşuna o kadar kasmayın. Belli ICO'lar ilk başladıkları andan itibaren az yatırım alıyorlar ama bu kadar az da değil. Umut biraz tükenmiş bence bunda.
sr. member
Sosyal medyadan da iyi geliyordu sanirim bu ico piyasaya cikamayacak ne dandik projeler ne yatirim aliyor bunun kismetimi baglanmis nedir bir turlu yurumuyor.
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Yav bi makale yazdık, on gündür bakan yok. Zaten para da çıkmıyor, bari makaleleri onaylasınlar.

Tek makale değil hiç birini onaylamıyorlar toplu bakarlar umarım bi saat uğraştım hepsi için.
legendary
Activity: 1470
Merit: 1024
Yav bi makale yazdık, on gündür bakan yok. Zaten para da çıkmıyor, bari makaleleri onaylasınlar.
hero member
Activity: 686
Merit: 500
Sandblock - Customer satisfaction on blockchain
Sanki 22 gün değil de 122 kalsada BTC toplanmayacak gibi . 301 küçük yatırımcı ortalama 0,16 btc ile katılım gerçekleştirmiş.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Arkadaşlar son 22 gün ve şu ana kadar;

Toplanan BTC :51.95674442 BTC
Yatırımcı Sayısı :301
Kayıtlı Yatırımcı Sayısı: 2469 (ico başladığı güne kadar 1600 civarındaydı.)
MinexCoin Değeri: 0.00050876 BTC

Bonus grafiği her 3 günde bir yüzde 5 oranında azalarak devam ediyor.

Bereketli kazançlar.   Wink Wink
sr. member
muhtemelen 1milyon$ altlimit var sanırım bır yerde okudum dıye hatılıyorum,kimse gırmeyecegınden proje ıptal olabılır
o kadar sosyal medya reklamı yaptık ona yanıyorum
oooo öyle bir haber varsa işler karışır. bizim facebook twitter kampanyaları da uçar gider. scam gibi durmuyor ama herkes çalışıyor.

proje takımı ingilizce sayfa da bayağı aktif çalışmalar hakkında facebook ve twitter dan da paylaşım yapıyorlar. Smiley

coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
muhtemelen 1milyon$ altlimit var sanırım bır yerde okudum dıye hatılıyorum,kimse gırmeyecegınden proje ıptal olabılır
o kadar sosyal medya reklamı yaptık ona yanıyorum
hero member
Activity: 560
Merit: 501
bir sene öncesi ile su an arasında daglar kadar var.
seneye bugun,su anki koinlerin yarısı ölü olacka iddia ediyorum.
fikirde kalmadı saçmasapan seylerden koin yapıyorlar.yok saglık odemesiymiş,yok futbol menerjlik oyunu koiniymiş filan,işin boku cıktı.
heryer ico kaynıyor.
dönün bakın koin cıkartıpta dolar milyoneri olmayan bir kişi var mı.
en boktan shitcoini cıkaran milyonerdi gecen sene.
işler değişmeye basladı insanlar ayıktı biraz olaya.ben buna baglıyorum yavas yavas icoların sıcmaya baslamasını.
bu da bokton bir proje ve ico olacak diyorsunuz yani. toplanan paraya göre mi yoksa proje mi?

yani proje bazinda aslinda iyi  gibi duruyor kendi coin marketleri olacak güya yeni bir ödeme sistemi düşünceleri var kendi bankalari olacak hatta minexbank diye yani sistemleri kendi içerisinde güzel gibi ama anlamadigim bir şekilde cok az yatirim aldi. beklenildigi gibi bir ilgi göremediler bende tutar zannettim ama şuanlik tutmadi ve ilk haftalarda var %50 40 vs bonuslar o  zamanlar girmeyen sonradan da girmeyebilir
Pages:
Jump to: