Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 53. (Read 44091 times)

hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
twitterina giripte stake alabilen varmi arkadaşlar. daha önce bahsetmiştim ama bi cevap gelmemiş muhtemelen arada kaynamiş ama mail attim dönmediler. bir tek newsletterdan geldi bounty başkada gelen yok.
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Toplanan BTC: 22.59891806 BTC
KAtılan Tekil Kullanıcı: 150
MinexCoin Değeri:0.00022599 BTC

çok düşük halen. en azından 100 btc olsaydı çok daha iyi olabilirdi. mayıs sonuna kadar toparlanmazsa işi zor. güçlü projeler geliyor.

coininiz bol olsun. Smiley

legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Arkadaşlar dün yazacaktım unutmuşum. bonuslar dün kişisel minex portföyünüzdeki "Balance" kısmına eklenmiş olması gerekiyor.

en altta "Latest transactions" kısmında
"Info" sutünunda yaptığınız gerçek yatırımlar
"Amount" sütununda da bonuslar dahil toplam yatırımınız görülmektedir.
"Amount" toplamınız "Balance" ye eşit olup olmadığını kontrol ediniz.

iyi kazançlar.
legendary
arkadaşlar sanırım bir şikayet oldu, mesajlarım silindi tekrar cevap veriyorum.

Minex kapsamlı (kendisi içinde; Bank,Exchange,Market) bir platform sunuyor kullanıcılara. uzun vadeli bir proje olduğu için çok fazla ilgi görmediği düşünüyorum.

ayrıca ico nun üst veya alt limitlernin olmamasının nedeni, sadece borsalardaki birim fiyatının hesaplanması için halka arz edilmiştir.
toplanan BTC miktarı ekip tarafından belirlenen 150 000 sayısına bölünerek MNC nin birim fiyatı bulunacaktır.

katılım çok yavaş ilerliyor. şu an için;
Toplanan BTCMiktarı : 20.85274264 BTC
Yatırımcı Sayısı: 120
Kayıtlı Kullanıcı Sayısı: 1866
MinexCoin Borsa Fiyatı: 0.00020853 BTC(ico bitimine kadar yatırılan BTC miktarına bağlı olarak değişmektedir.)
sr. member
Activity: 448
CHIEF GROWTH OFFICER OF GLOBAL ENTERPRENEUR
Buna girilir mi acaba? yoksa bancor için mi beklesem bilemedim.

Bancor , aragon , Tezos veya Coindash' e girin buna gireceğinize. ( Tabii kendiniz inceledikten sonra karar verin )
sr. member
bancor çok popüler slack ve telegram gruplarındaki üyeler çok aktif ve tabi ki ekipte tanıtımlarını sürekli sosyal medyadan paylaşıyor. burası biraz daha popüleritesi ve beklentisi düşük diyebiliriz. ama proje olarak hemen hemen birbirlerine yakın projeler ikiside.

coininiz bol olsun.. Smiley
sr. member
Activity: 532
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
sorun çözüldümü merak ettim. bu tarz kampanyalarda başlangiçta bir sorun oldugu vakit kampanya bitene kadar devam ediyor bir şekilde bu sorun hatta daha da büyüyor. yeni başlayan ico için tabi kötü bi durum ama umarım çözülür. mobilego icosuna girdim ben aynı zamanda imzasının yanında arkadaş bir sorun cikti çözemediler yatırımların karşiligi ele geçen tokenlerle ilgili yürüdü gitti kaldi 11 12 gün ico bitişine hala ufak tefek sorunlar oluyor bununla ilgili yeni yatirim yapanlarin özellikle bikac gün ne kadar token kazandiklari sayfalarindan gözükmüyor. minex'e baktim 2.gün sanirim bu 12 btc toplamiş az gibi duruyor 10 dakikada milyonlari toplayan icolara nazaran :d onlarda nasil topluyor o ayri bi mevzuda neyse umarım iyi olur ico sonucu bende takipteyim.
şu an için her hangi bir sorun yok. geçen gün sosyal medya stakelerinin ödenmediği söylenmişti. her hangi bir sorun yok ekip bu konuda titizlikle çalışıyor.

hangi tweetten hangi paylaşımdan hangi beğeniden kaç hisse alınmış her şey kişisel minex hesabınızda şeffaf bir şekilde gösterilmektedir.

#minexcoin

2 gündür bende paylaşimda bulunuyorum fakat bana yansıyan bişi yok. sadece newsletterin ki gelmiş stake olarak twitterdan gelen yok catir catir retweet yapiyorum ama anlamadim. hala bi numara yok Smiley  twitter follow kısmının stake de yok received kısmında .halbuki sağ üstte ekranda twitter connected diyor bitcointalk connected diyor. supporta yazsammi yoksa beklesemmi bilemedim.
hero member
Activity: 980
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
sorun çözüldümü merak ettim. bu tarz kampanyalarda başlangiçta bir sorun oldugu vakit kampanya bitene kadar devam ediyor bir şekilde bu sorun hatta daha da büyüyor. yeni başlayan ico için tabi kötü bi durum ama umarım çözülür. mobilego icosuna girdim ben aynı zamanda imzasının yanında arkadaş bir sorun cikti çözemediler yatırımların karşiligi ele geçen tokenlerle ilgili yürüdü gitti kaldi 11 12 gün ico bitişine hala ufak tefek sorunlar oluyor bununla ilgili yeni yatirim yapanlarin özellikle bikac gün ne kadar token kazandiklari sayfalarindan gözükmüyor. minex'e baktim 2.gün sanirim bu 12 btc toplamiş az gibi duruyor 10 dakikada milyonlari toplayan icolara nazaran :d onlarda nasil topluyor o ayri bi mevzuda neyse umarım iyi olur ico sonucu bende takipteyim.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
12-13 saate 13 BTC toplanabilmiş. EXSCUDO dan daha az toplanacak bunda herhalde.
legendary
Arkadaşlar dün konu ile ilgili sıkıntıyı ilettim.

hesaplama yapılıyor dediler. sorun yok sabahleyin hallettiklerini söyledi proje takımından ruslan ile konuştum.

Bounty Panelinden "My Activity " de onaylanması gerekiyor paylaşımlarınızın veya diğer ödül kampanyalarınızın.

herhangi bir sorun olursa irtibata geçip çözmeye çalışırız.. Wink
sr. member
arkadaşlar bende de sayımda eksiklk var değişmedi. icosunu bekliyor sanırım proje ekibi. biraz bir şeyler toplanırsa yatırımcılara önem vermeye başlarlar. bakalım nasıl olacak? 1 gün kaldı artık. ama daha hiç bir ön bilgi yok.

imzasına girmekte kararsız kaldım. ico başlayınca karar vereceğim.

coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
Activity: 420
Sosyal medyada beğeni yorum yaptım share gelmedi. Güncellenme haftalık falanmı oluyor acaba
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
sosyal medya kampanyalarına girdim bende yalnız haber bülteni için onay gelmedi haftalık mı kontrol ediyorlar acaba

haftalık olarak sistem stake gönderi bende öyle oldu sağ üstteki conneted yeşil olarak şekilde iste haftalık gelir.

hocam güncellemeler hangi gün yapılmaktadır? Genelde pazar günleri oluyor ama saat farkı ve benzeri durumlarda bizim ülkemize göre hangi güne denk geliyor acaba?
hero member
Activity: 698
Merit: 506
newsletter onay sorunu giderilmiş.
legendary
  BİLGİ
İCO YA KATILACAK KAYITLI  YATIRIMCILARIN SAYISI: 1368
SENDE KATIL: https://minexcoin.com/?r=site/ico

Sosyal Ağlarda Abonelerimiz Artıyor

legendary
yeni blog yazıları güncellenmiştir (3,4 ve 5. bölümler eklenmiştir.)

Slack ve Telegram grupları oluşturulmuş ve aktif olarak hizmet vermektedir.
hero member
Activity: 658
sosyal medya kampanyalarına girdim bende yalnız haber bülteni için onay gelmedi haftalık mı kontrol ediyorlar acaba

haftalık olarak sistem stake gönderi bende öyle oldu sağ üstteki conneted yeşil olarak şekilde iste haftalık gelir.
hero member
Activity: 698
Merit: 506
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Projeye başlamaları için ne kadar BTC toplamaları gerekiyor. Min cap kaç .Buralar güzel projeler olduğu için bunu çoğu ico cu es geçeçektir.
Pages:
Jump to: