Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 52. (Read 44094 times)

newbie
Activity: 30
Merit: 0
bir sene öncesi ile su an arasında daglar kadar var.
seneye bugun,su anki koinlerin yarısı ölü olacka iddia ediyorum.
fikirde kalmadı saçmasapan seylerden koin yapıyorlar.yok saglık odemesiymiş,yok futbol menerjlik oyunu koiniymiş filan,işin boku cıktı.
heryer ico kaynıyor.
dönün bakın koin cıkartıpta dolar milyoneri olmayan bir kişi var mı.
en boktan shitcoini cıkaran milyonerdi gecen sene.
işler değişmeye basladı insanlar ayıktı biraz olaya.ben buna baglıyorum yavas yavas icoların sıcmaya baslamasını.
bu da bokton bir proje ve ico olacak diyorsunuz yani. toplanan paraya göre mi yoksa proje mi?
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
bir sene öncesi ile su an arasında daglar kadar var.
seneye bugun,su anki koinlerin yarısı ölü olacka iddia ediyorum.
fikirde kalmadı saçmasapan seylerden koin yapıyorlar.yok saglık odemesiymiş,yok futbol menerjlik oyunu koiniymiş filan,işin boku cıktı.
heryer ico kaynıyor.
dönün bakın koin cıkartıpta dolar milyoneri olmayan bir kişi var mı.
en boktan shitcoini cıkaran milyonerdi gecen sene.
işler değişmeye basladı insanlar ayıktı biraz olaya.ben buna baglıyorum yavas yavas icoların sıcmaya baslamasını.

hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Son günlerde taş çatlasın 200 Btc alır o bile hayal diyebilirim ama şu ana kadar stake sayma konusunda iyiler zaten kimsede yok öyle fazla. Büyük balinaların veya kurumsal firmaların el atması lazım.
sr. member
Activity: 532
Merit: 256
son günlere doğru icoya katılım artacaktır. bütün icolarda hep böyle oluyor.
düşünce güzel ama çok zor. çünkü bunu diğer projelerden ayıran önemli bir fark var. balinasız bir ico. Wink

heyecan yaşamak isteyenler tabi ki deneyebilir.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
Artik ilk gunlerde katilim.cok oluyor,eskisi gibi degil.Bir kac icoya bakiyorum gercekten cok az para toplaniyor blockpool da oyle 270bin$ toplanmis,asiri az toplaniyor.Minexcoin sosyal medyada manyak bounty dagitiyor 2150 olmus benim.Insallah proje iptal olmazda biraz ekmek cikaririz.Imzaya girdigimiz blockpool da ondan daha beter durumda
sr. member
Activity: 476
Merit: 500
newbie
Activity: 30
Merit: 0
şu son günlerde ortalamaya bakacak olursak her gün 5 btc toplansa en iyi ihtimalle max 150btc toplanır. diğer projelere bakınca devede kulak gibi kalıyor.
neden bu kadar dışlanmış bu proje ilginç.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Btc sabitlemeleri saçma olmuş açıkcası Btc yükselirken neden böyle saçma işler yapıyorlar. Anca İco son gününde 100 Btc toplarlar.
hero member
Activity: 742
Merit: 501
iconun son günlerine doğru yatırım alabilir diyeceğim ama yüksek bonuslar ilk günlerindeydi galiba. Bırakın 1 ay'ı 10 ay sürse buna düzgün yatırım gelmeyecekmiş gibi gelmeye başladı
sr. member
Activity: 392
bir hafta olacak daha 40 btc toplanmamış. ya çok ihtiyaçları yok ya da projenin gidişatı için önemli değil.

bir yerde sadece ico fiyatını belirlemek için toplanıyor diye okumuştum, tuhaf ama doğru sanırım. böyle giderse 100 BTC anca toplanır.

coininiz bol olsun.
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Arkadaşlar proje takımı hakkında bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

yeni bir blog yazısıda eklenmiştir. neden minexcoine yatırım yapabilirsiniz' i anlatıyor.

kolay gelsin. Smiley

sr. member
Activity: 476
Merit: 300
devam eden icolar var insanlarin bir kısmının oralarda illa ki yatırımı var. yakın zamanda mobile go var bitecek olan ve az buz değil 20 milyon dolar topladilar oradan 1 2 milyon usd illaki girer diye düşünüyorum minex'ede. bakalim görücez hep beraber.
ikm
sr. member
Activity: 420
valla zaten ekip kodaman adam toplamadıkça bizimkilerle zor olur benim gibi adamlar yatırım yapacakta sonra 1 kademe dolucak çok zor o iş
dev adam gibi çalışacak diyorum ama okadar bounty için falan sistem kurmuşlar acayipte güzeldi . demeki keklemek için hazırlamışlar
hero member
Dev'leri Ukraynalı oldukları için mi yatırımcıların ilgilisini çekmedi acaba yoksa projeyimi beğenmediler.

belkide ico yapısından dolayı yatırım gelmedi/gelmeyecek.

150bin total coini satıyorlar. kaç para toplanırsa / 150bin
hero member
Activity: 658
Merit: 500
aynn bu kadar reklam yapıpta bu kadar düşük seviyede alış olan bir ico çok ilginç oldu.
adamlar sosyal medayada bloglarda ve kendi bounty sayfalarına kadar çok çalışılmış bir yerdi bu kadar düşük bir giriş olacağını düşünmüyorudum.
ilk gün 1k geçerse bende girerdim kesin ama 10 bile zor geçtiler
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
Zor gibi duruyor ama daha süreç var son gün 100-200 Btc birden almaz ise sıkıntı olacak gibi duruyor. Genelde bütün İcolar son gün yüksek miktarda yatırım alıyor.

ya da alıyorlarmış gibi gosteriyorlar.
ben bu kadar zayıf bir ico gordugumu hatırlamıyorum ama.buyuk ihtimal paraları iade edeceklerdir.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Zor gibi duruyor ama daha süreç var son gün 100-200 Btc birden almaz ise sıkıntı olacak gibi duruyor. Genelde bütün İcolar son gün yüksek miktarda yatırım alıyor.
sr. member
Activity: 434
bu nedir yaaa  Cheesy 25 btc aramızda ico düzenlesek bizde bu kadar toplarız normalde her ico direk yatırım toplarken bu bay kaldı bgün yüzde 50 düşüyor sanırım.
gün sonuna doğru 1000k zorlamazsa amacına zor oluşar gibi geliyor bana . aslında çok iyi hazırlanılmış bir ico gibi duruyordu ama ilgi görmedi çok ilginç
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Yaza doğru girdik o yüzden millet kaçtı sanırım yatırımlar iyice düştü diğer İcolarda'da genel durum böyle. İconun son gününde ciddi bir yatırım alması lazım.
hero member
hala 25btclerde sürünüyor bu icoda. bundan birşey çıkmayacak galiba...
Pages:
Jump to: