Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 47. (Read 44094 times)

newbie
Activity: 15
Merit: 0
Yatırdığımız btc ile  Minexcoin mi alıyoruz yoksa btc olarak mı kalıyor satın alma sayfası bulamadım ?
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
dün 500 btc vardı bugün 1000 btc olmuş. Cheesy çok iyi ya ico sonuna kadar bayağı geniş bir ağa sahip olacak Minexcoin.
akıllarda hep çok sağlam proje ama icosu çok yetersiz geldi, diye anılacak sanırım.

ama gerçekten de ciddi olarak söylüyorum.
çoğu projenin halka arzına göre en şeffaf olanı bu sanırım. sadece küçük yatırımcı ve tekil kişilerin olduğu anlaşılabilecek bir ico paneli geliştirmişler. kuşkusuz gelecek projeler bundan örnek alacaktır.

gerçekçi hedef 200BTC
coininiz bol olsun. Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
@ozgr
hocam şimdi toplam 19 milyon MNC var.
1. fazda: 2 milyon MNC daha önceden satılmış. (2016 yılında)
2. fazda: MNC borsaya girmeden önce fiyatını belirlemek için => Toplanan BTC/150 000

ico dan sonra bounty kampanyalarıda toplam 300 000 MNC dağıtılacak.
sonuç: toplamda sirkülasyonda ICO dan sonra 2 000 000 + 300 000 MNC olacak.

kolay gelsin.

Burda bir yanlislik olmasin 150 btc toplansa 150/150.000=0.001sat mi olacak 1 mnc o zaman 15000 bouny alsak ortalama 15000x0.001=15 olur.Burda bir yanlis var

yani bencede yanlışlık var. şöyle ki neden toplanan btc yi borsaya girmeden önce fiyat belirlemek için 150 bine bölüyoruz ki . dolaşımda ico ve bounty sonrasi 2.3 milyon kalacaksa eğer hadi bountyi cik. 2 milyona bölünmesi gerekir ico fiyati belirlemek için oda dediginiz gibi hadi 150 btc toplasin 1 mnc fiyati : 0.000075 btc ye denk gelmesi gerekli. bu arada 15 bin bounty alsak diye birşey yok. kampanyalardan toplam dağitilacak 300k ise imza twitter facebook vs ıvır zıvır tüm bountylerden toplasaniz 15 bin stake yada share ney diyorlarsa artık size 15k mnc verilecek anlamina gelmiyor bu. imzaya ayrilan örneğin yarısıdır bounty'nin 150k yi toplam share bölüp 1 share payina kaç mnc düşüyor onu hesaplamak lazim sonra signatureden de ne kadar share yada stakeniz var onunla çarpip  ne kadar mnc cikar onu bulcaksiniz aynısını diğerleri için de ayri ayri hesaplayip total mnc yi buldukta sonra da 0.000075 btc ile carpacaksaniz ben böyle biliyorum hesapta böyle olmalii.
sr. member
Activity: 322
1k btc bile toplar ne kadar bonus olursa olsun hiç kimse btc sini 1 ay bağlamak istemiyor, lunyar gibi son günü abanır millet
Dogru soylemissiniz kimse btc ti baglamak istemiyor heleki balina tabir ettigimiz kisiler son 1 saat kalan 1k btc ye bile cikabilir daha once cok yasandi bunlar
O zaman 10 btc rahat alırım bu fiyat borsalara nasıl etki edecek bakalım Smiley
Insallah alirsiniz siz alirsaniz bizede yaradi demektir
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
1k btc bile toplar ne kadar bonus olursa olsun hiç kimse btc sini 1 ay bağlamak istemiyor, lunyar gibi son günü abanır millet
Dogru soylemissiniz kimse btc ti baglamak istemiyor heleki balina tabir ettigimiz kisiler son 1 saat kalan 1k btc ye bile cikabilir daha once cok yasandi bunlar
Hayirdir tum bountyleri topladinmi Smiley
Hayirli isler Smiley
umarım görürürüz hocam. Smiley hayal ama burada olmayacak şey yok. üst limit ve alt limit olmadığı için her an her şey olabilir. Cheesy Cheesy

oluşturulan bounty kontrolünün; kişisel panelinin olması, alt yapının otomatik sayması ve kolay katılım sunmasından dolayı Sosyal medya (Facebook -Twitter) belki de rekor katılım olduğunu düşünüyorum. halen daha devam ediyor.
twn
legendary
Activity: 1204
Merit: 1011
Hayirdir tum bountyleri topladinmi Smiley
Hayirli isler Smiley
legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
legendary
Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 4938

Yatırım Yapanlar: 834

Toplam BTC: 110.46800050BTC

Şu anki bonus oranı: 20%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00101551 BTC

Kalan Günler: 11 gün

Minexcoin ICO' suna Katılın: https://minexcoin.com/?r=site/ico
sr. member
full member
Activity: 196
Merit: 100
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
ico sonunda minexte toplanan para 500btc seviyelerine kadar çıkar.
hocam 200 btc zorlayacak gibi ama sen 500 btc diyorsun. Cheesy çok mu iyimsersin yoksa duyum mu aldın ?

coininiz bol olsun.   Wink
Uzunca bir süre (hem de bonusu %40-50 iken) 30-40 BTC olarak süründü ama şimdi bonusu bile %20'ye düşmüşken 110 BTC seviyesinde ve bu ico neredeyse görmezden gelinirken gitgide daha çok konuşulmaya başladı, teknik altyapısının sağlamlığıyla zaten beğeniliyor. Açıkçası beşyüzü bilmem ( pek de zannetmiyorum) ama şu anki seviyesini en az ikiye katlar diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 392
hocam 200 btc zorlayacak gibi ama sen 500 btc diyorsun. Cheesy çok mu iyimsersin yoksa duyum mu aldın ?

coininiz bol olsun.   Wink
sr. member
Kardesim agzin bak yesin insallah o seviyeye cikar.Bende 100+ olunca bir umutlandim yukselecegine dair,birde son zamana dogru daha bir reklam yaomaya baslandi.Umutluyum insallah iyi para toplanir
sr. member
Activity: 350
CrowdWiz
sr. member
@ozgr
2. fazda: MNC borsaya girmeden önce fiyatını belirlemek için => Toplanan BTC/150 000

kolay gelsin.

Burda bir yanlislik olmasin 150 btc toplansa 150/150.000=0.001sat mi olacak 1 mnc o zaman 15000 bouny alsak ortalama 15000x0.001=15 olur.Burda bir yanlis var
legendary
Minexcoinin kendi hesabına göndermiştim o hemen dashboardda yansımıştı, bugün biraz da escrowa gönderdim o yansımamış escrowa gönderince sistem nasıl işliyor bilen var mı?
hocam sistem aynı sadece yatırımınız onun hesabında oluyor. transaction id yi kontrol ediniz. proje takımına sorabilirsiniz yarın. onlara gerekli blgileri verirseniz sizi daha hızlı yardımcı olabilirler. hayırlı olsun. Smiley
ben escrow kullanmadım ama yarın deneyebilirim.

https://bitcointalksearch.org/topic/ror-1913580 güvenilir bir escrow.
legendary
@ozgr

kolay gelsin.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Minexcoinin kendi hesabına göndermiştim o hemen dashboardda yansımıştı, bugün biraz da escrowa gönderdim o yansımamış escrowa gönderince sistem nasıl işliyor bilen var mı?
sr. member
@exortis
hocam şu an güncellendi bu haftaki shares dağıtımı.
çok fazla veriliyor diye düşünmeyin. çünkü hepsi ayrı ayrı olarak hesaplanacak hocam;
facebook:27 000 MNC
twitter: 27 000 MNC
imza:36 000 MNC olarak her kampanyanın katılımcı sayısına göre orantılı olarak dağıtılacak.

* benim imza kampanyasında bir sorun var ilettim ama çözülemedi. bağlantı sağlanamadı henüz."rejected" görülüyor. kampanya yöneticileri ile görüştüm hesaplanacak sorun yok diyorlar. bakalım ne olacak. halledebilecekler mi! Smiley
Anliyorum ama cok basarili bir bounty performansi sergiliyorlar.Bu otomatik olarak hesaplanmasina bayildim acikcasi bir cok kere dile getirdim.Bu sekilde bointy paneli kuran ekibin yazilim kanalinin saglam oldugunu dusunuyorum,saglam yazilim ekibi saglam ico demektir.Ben 0.1 btc ile katildim ama 0.3 e cikarmayi dusunuyorum,insallah hakettikleri basariya ulasirlar.
legendary
@exortis
hocam şu an güncellendi bu haftaki shares dağıtımı.
çok fazla veriliyor diye düşünmeyin. çünkü hepsi ayrı ayrı olarak hesaplanacak hocam;
facebook:27 000 MNC
twitter: 27 000 MNC
imza:36 000 MNC olarak her kampanyanın katılımcı sayısına göre orantılı olarak dağıtılacak.

* benim imza kampanyasında bir sorun var ilettim ama çözülemedi. bağlantı sağlanamadı henüz."rejected" görülüyor. kampanya yöneticileri ile görüştüm hesaplanacak sorun yok diyorlar. bakalım ne olacak. halledebilecekler mi! Smiley
Pages:
Jump to: