Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 48. (Read 44094 times)

legendary
Activity: 1568
Merit: 1012
Şu toplam coin olayını anlatabilecek var mı?
Mesela ico 150k ise bounty niye 300k? Önceki satılanlar ne kadar ve ne kadar daha satılacak? Buradaki mantığı pek anlayamadım ben 19m total diyor..
En kötü 2k minex alacak gibiyim fiyat 0.002 olursa ohooo  Grin
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
@exortis
evet hocam haklısınız. 100 BTC toplamak önemliydi proje için. çoğu kişi ico başladıktan sonra milyonlar gelmeyince 100btc bile toplayamaz diyorlardı.
gerçekten bir iki balina desteğini son günlere doğru görebilirsek harika olur.
grup çok ilgili ve yardımcı oluyor bu bile önemli bir davranış. Wink
bountyler hesaplanmış,10bın olmuş benım sosyal medyadan gelenler ama sankı cok verıyorlar bu aldıklarımızı degerlendırebılırız ınşallah.Sızın ımzadan gelenler bounty panele yansıyormu yoksa google documentde falanmı stakeler hesaplanıyor
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
@exortis
evet hocam haklısınız. 100 BTC toplamak önemliydi proje için. çoğu kişi ico başladıktan sonra milyonlar gelmeyince 100btc bile toplayamaz diyorlardı.
gerçekten bir iki balina desteğini son günlere doğru görebilirsek harika olur.
grup çok ilgili ve yardımcı oluyor bu bile önemli bir davranış. Wink
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Son gün bence bir kaç balina girer bu projeye olmadı bende biraz yatırım yaparım en sağlam projeye benziyor şu anda arada diyebiliriz.
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
birazda ben yatırım yapacagım 11 gun var 106btc olmus
sr. member
dünki iconun ne olduğu belli değil. https://bitcointalksearch.org/topic/basicattentiontoken-ico-su-1942277 ama adamlar resmen para basmıslar.

bu proje madem bu kadar kaliteli neden 100 btc toplandı 15 günde. çok ilginç scam diyeceğim ama ana konusuna da baktım icosuna oranla çok fazla kişi takip ediyor. son günü mü bekliyorlar anlamadım.

coininiz bol olsun. Smiley
o toplanan paralara çok ınanmayın bugun gıdıp adreslerı yayınlayın desenız cogu yayınlamaz son zamanlarda ozellıkle su son 2 ayda çıkan ıcolar anında 5-10 mılyon topluyor adres ıstıyorsunuz vermıyorlar,ee neden vermıyorlar acaba mınexcoın gayet seffaf ıco sayfasında dırek adres yayınlıyorlar ve bu benım cok hosuma gıttı ufak bır yatırım da bulundum sırf destek olmak ıcın
bitcad scam çıktı dedıkoduları dolanıyor mılyon $ topladılar sozde
Ben de minik bir tutarla girdim ve listede gördüm kendi işlemimi...Uzun süre izledim minexi, bountye girdim vb. ama icoya para yatırmadım ancak nedense hep güven verdi bu proje, umarım düzgün bir şekilde ilerler. O milyon dolarları topladığını iddia edenleri ciddiye bile almıyorum, vay anam vay, adam sanki baştan bitcoin çıkartıyor, coin yapmış da 1 günde (misal) 60 milyon toplamış da...Yav he he
Iste bitcad i gordum.milyonlar toplanmis sozde ama tx kayitlarini vermiyorlar baskilardan dolayida kalkip 48gun once ether gonderilmis bir hesabi veriyorlar.Kendi hesaplari oldugunu kanitlasalar ne olacsk ico baslayali kac gun oldu,onsatis aldik.derler simdi.Ben bu olaydan sonra minexcoini dahada bir sevdim adamlar gayet durustler 100btc toplamak bile bir basaridir,son gunlere dogru bir iki balina yakalarlarsa iste o zaman muthis bir proje olur.
legendary
merhaba arkadaşlar. minexcoin sadece değerini belirlemek için ico başlattı. ve toplanan para ile yine proje gelişimi için kullanılacak.

kesin olmamakla birlikte https://bittrex.com/ de işlem görmeye başlayabilir. ekip bu konuda görüşmelerin olduğunu yazmıştı telegram grubundan. umarım güzel olacak. yatırımlarımızın karşılığını alırız.

son zamanlarda bende düşünüyorum. o kadar ico oluyor paralar çok hızlı toplanıyor. başarısız olan proje pek yok, hedefler tutuyor az çok.
https://minexcoin.com/?r=site/ico çok fazla bir beklenti yoktu. yavaş yavaş olsun sağlam olsun. Smiley
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
dünki iconun ne olduğu belli değil. https://bitcointalksearch.org/topic/basicattentiontoken-ico-su-1942277 ama adamlar resmen para basmıslar.

bu proje madem bu kadar kaliteli neden 100 btc toplandı 15 günde. çok ilginç scam diyeceğim ama ana konusuna da baktım icosuna oranla çok fazla kişi takip ediyor. son günü mü bekliyorlar anlamadım.

o toplanan paralara çok ınanmayın bugun gıdıp adreslerı yayınlayın desenız cogu yayınlamaz son zamanlarda ozellıkle su son 2 ayda çıkan ıcolar anında 5-10 mılyon topluyor adres ıstıyorsunuz vermıyorlar,ee neden vermıyorlar acaba mınexcoın gayet seffaf ıco sayfasında dırek adres yayınlıyorlar ve bu benım cok hosuma gıttı ufak bır yatırım da bulundum sırf destek olmak ıcın
Ben de minik bir tutarla girdim ve listede gördüm kendi işlemimi...Uzun süre izledim minexi, bountye girdim vb. ama icoya para yatırmadım ancak nedense hep güven verdi bu proje, umarım düzgün bir şekilde ilerler. O milyon dolarları topladığını iddia edenleri ciddiye bile almıyorum, vay anam vay, adam sanki baştan bitcoin çıkartıyor, coin yapmış da 1 günde (misal) 60 milyon toplamış da...Yav he he
sr. member

sr. member
Activity: 392

sr. member
Adamlar kendı borsalarını kuracaktı belkı sadece orda işlem gorecektır bellımı olur
zaten bu coının daha once onsatışı yapıldı bu token bırım fıyatı belırlemek ıcın yapılan bır şey ve 150bın adet token satılacak toplamda
yanı 100btc ye belkıde 150bın ı dolduruyorlardır zaten,ben bu adamların taşaklı oldugunu duşunuyorum açıkcası

legendary
Activity: 1078
Merit: 1059
FROSTING

100 BTC yi geçmiş. Bu kadar yatırım ile hangi borsa alırki bunu .
sr. member
Walla yine fena degil gerci cok dandik projeler guzel yatirim alirken boyle bir projenin buralarda kalmasi vok kotu oldu.Aslinda guzelde reklam yapti ama neden boyle oldu anlamadim.Bu balinalar hep rus projelerinemi ilgi gosteriyorlar
legendary
Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 4559

Yatırım Yapanlar: 745

Toplam BTC: 98.93837185 BTC

Şu anki bonus oranı: 25%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00092072 BTC

Kalan Günler: 13gün

Minexcoin ICO' suna Katılın: https://minexcoin.com/?r=site/ico
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Dediğiniz şekilde yapalım bir iconun sosyal medya hesaplarına katılanlar listelenmiş oradakiler eklenebilir mesela ayrıca steemitte yapıldığı gibi konu açılabilir herkesin birbirini takip etmesi için.
sr. member
aynen hocam bir an önce o şekilde bir hesap oluşturup katılabilirsiniz.

şimdi çoğu proje sosyal medya destekli kampanyalar sunuyor. bu piyasalarda iseniz illa ki sosyal medya hesaplarınız olmalı.
damlasın yeter diyorsanız.

coininiz bol olsun. Wink
legendary
hocam satın almanıza gerek yok.
facebook a girersiniz anonim bir hesap oluşturabilirsiniz. sizin için daha güvenli olur.
twitter da bu işlem biraz daha zor. gerçek kişşiler tarafından takip edilmek istiyorsanız. tek tek sizde kişileri takip etmelisiniz.
yabancılar o şekilde yapıyor bu sosyal kampanya olayını. bitcoin ya da kripto paralarla ilgili bir kaç kişi eklersiniz onlarda sizi ekler ve takip etmeye başlar.
boşuna para vermeyin derim. 1 aya ideal takipçi ve arkadaş sayısına ulaşabilirsiniz. kolay gelsin. Smiley
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Ufakta olsa bir yatırım yaptım eğer ayarlayabilirsem sosyal medyadan da biraz bounty toplamak istiyorum nedense bu icoya kanım çok ısındı.
hayırlı olsun hocam. iki hafta kaldı ico bitimine. keşke %50 bonus iken yatırım yapma imkanınız olsaydı.

sosyal medya kampanyalarında; twitter da retweet ve facebookta gönderi paylaşımı çok share kazandırıyor. bütün Minexcoin sayfalarındaki bütün gönderileri paylaşın. daha hızlı ve çok share kazanırsınız.

kolay gelsin. Wink

Valla keşke hocam ama biraz geç öğrendik bu işleri yine buna da şükür. Sosyal medya kullanmıyordum biraz takipçisi olan face-twitter satın almak istiyorum bakalım bulabilirsem.
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Yinede en kötü ihtimalle 700 Btc ile falan tamamlasa şaka gibi adamlar her şeyi bildiğin otomatik yapmış gibi güncellemeler şak diye oluyor ama şu ilgiye bakın ve aldığı yatırıma bakın ayıp gibi bir şey son gün bende bakıcam duruma bakalım.
sr. member
çok ilginç bir ico devam ediyor. yatırım yeterli olmadığı için erteledik ya da iptal edilecek paralar geri iade edilecek te denilmiyor. 650 kişi para yatırmış.
imza kampanyasına katılan Türk forumundan 2 kişi var diye biliyorum yorumlara bakılırsa. sanırım katılımcıların listesini gösteren bir gdoc dosyası yok.
sosyal medya da 4000 kullanıcı var mıdır derseniz. hiç belli olmaz. adamların kontrol paneli çok sağlam. uğraşmışlar cidden.

Pages:
Jump to: