Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 49. (Read 44094 times)

hero member
Activity: 980
Merit: 500
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
Kişi başına yatırım yapılan tutar 0,13 BTC . Bounty ye giren sayısı 4000' e yakın .

bu ico bence çok başarılı olacak,bırden fazla iş yapıyorlar
bende kucuk bır yatırım yaptım Allah utandırmasın dıyorum
bu sekılde gıderse fıyat yuksek kalacak,bounty dumpı yaşanabılır
2 gun ıcınde buyuk yatırım alırmı almazmı ılgıyle takıp edıyorum

Umarım dediğiniz gibi olur ama bizim türk forumunda şu projeye inanan bir siz birde peao var.

projeye aslinda benim de kanım ısındı da doğru düzgün bi yatırım alamadi o biraz düşündürücü sadece. yani niye böyle oldu onu da anlamadim. bounty için 4000 kişi cok dediniz hocam öyle ya imza facebook twitter vs hepsi dahil diyorsunuzdur umarım. imza az diye girmiştim ben bunun imza da dolduysa yandik. twitter facebook hadi neyse de Smiley
sr. member
Activity: 588
Merit: 253
Kişi başına yatırım yapılan tutar 0,13 BTC . Bounty ye giren sayısı 4000' e yakın .

Umarım dediğiniz gibi olur ama bizim türk forumunda şu projeye inanan bir siz birde peao var.
sr. member
Activity: 322
Merit: 250
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
Ufakta olsa bir yatırım yaptım eğer ayarlayabilirsem sosyal medyadan da biraz bounty toplamak istiyorum nedense bu icoya kanım çok ısındı.
hayırlı olsun hocam. iki hafta kaldı ico bitimine. keşke %50 bonus iken yatırım yapma imkanınız olsaydı.

sosyal medya kampanyalarında; twitter da retweet ve facebookta gönderi paylaşımı çok share kazandırıyor. bütün Minexcoin sayfalarındaki bütün gönderileri paylaşın. daha hızlı ve çok share kazanırsınız.

kolay gelsin. Wink
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Ufakta olsa bir yatırım yaptım eğer ayarlayabilirsem sosyal medyadan da biraz bounty toplamak istiyorum nedense bu icoya kanım çok ısındı.
legendary
Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 3949

Yatırım Yapanlar: 621

Toplam BTC: 86.10014185  BTC

Şu anki bonus oranı: 25%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00081374 BTC

Kalan Günler: 15 gün

Minexcoin ICO' suna Katılın: https://minexcoin.com/?r=site/ico
sr. member
Activity: 392
100 Btc anca toplanır. projenin amacı balinaları büyük şirketlerin ilgisini çekmek. burada küçük yatırımcı kaynıyor. hatta hiç büyük yok. Türkiye borsalarındaki Türk Havayolları hisseleri gibi. Smiley emek verenlere yazık olmasa bari.

coininiz bol olsun.
sr. member
Activity: 714
Merit: 316
The Experience Layer of the Decentralized Internet
aslında güzel bir proje ama nedense toplanan miktar çok az. ekip her şeyi zamanında güncelliyor ve kimseyle sıkıntı yaşamıyor ve bu taas olayından sonra herkesin dikkat ettiği bir konu ama buna rağmen aldıkları yatırım az.
bakalım ne olacak.
sr. member
Activity: 532
Merit: 251
Presale Starting May 1st
Zamanında Decloud dolandırıcıları bile 600 küsür BTC toplamışlardı . Bu projenin niye toplayamıyor bende anlamadım.
sr. member
arkadaşlar ico ya katılan varmı hiç şu %30 da devam edıyor 80btc toplanmış ve çok şeffaf olmaları benı cezbedıyor açıkcası
dıger ıcolar gıbı açıldıgı an 500-1000 btc yatırım almadı,çogu gel gel yapan palavracılar ve bounty işleride guzel gıdıyor
her an bıraz yatırım yapabılırım ico ya
hero member
Activity: 1666
Merit: 529
Gelecek vaat eden bir proje midir arkadaşlar? Sosyal medya kampanyalarına katılmak istiyorum ama bounty kısmında bulamadım

https://minexcoin.com/?r=bounty/panel

Buraya üye olacaksınız daha sonrasında face ve twitterınızı bağlayacaksınız bu kadar her haftada işte gerekli şartları sağladığınızda zaten share olarak yüklenecek.
sr. member
Activity: 406
Gelecek vaat eden bir proje midir arkadaşlar? Sosyal medya kampanyalarına katılmak istiyorum ama bounty kısmında bulamadım
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
Bunun bloğu falan varmıydı beyler ben görmedim sitelerinde falan. Bunların sistemleri falan çok iyi yalnız 1 hafta sonra hemen güncelleme oluyor hiç bir sıkıntısı yok.
hocam,Minexcoin Panelinden;
"Choose Bounty" butonun tıkladıktan sonra açılan "Claim Bounty" penceresinde açılır listeden "Publications of information about of project on other websites" seçiyorsunuz. bir alt satırda yazdığınız bloğun linki kopyalayıp, kısa bir mesaj yazarak "Claim "butonuna tıklayarak kampanya yöneticisini onayı sunmak için kişisel panelinize kaydetmiş oluyorsunuz.
"My Activity " bölümünde "Pendig" olarak görülecektir. kampanya yöneticisinin onayından sonra "Confirmed"  olarak göreceksiniz.

"Balance" kısmına shares olarak yüklenecektir. kolay gelsin.

Teşekkürler hocam bende bunu arıyordum.
legendary
Bunun bloğu falan varmıydı beyler ben görmedim sitelerinde falan. Bunların sistemleri falan çok iyi yalnız 1 hafta sonra hemen güncelleme oluyor hiç bir sıkıntısı yok.
hocam,Minexcoin Panelinden;
"Choose Bounty" butonun tıkladıktan sonra açılan "Claim Bounty" penceresinde açılır listeden "Publications of information about of project on other websites" seçiyorsunuz. bir alt satırda yazdığınız bloğun linki kopyalayıp, kısa bir mesaj yazarak "Claim "butonuna tıklayarak kampanya yöneticisini onayı sunmak için kişisel panelinize kaydetmiş oluyorsunuz.
"My Activity " bölümünde "Pendig" olarak görülecektir. kampanya yöneticisinin onayından sonra "Confirmed"  olarak göreceksiniz.

"Balance" kısmına shares olarak yüklenecektir. kolay gelsin.
sr. member
Son olarak şunu sorayım bir de sosyal medya imzaya yazma vs bir kişiye ortalama kaç dolarlık coin kazandırıyor bu tarz projelerde?
O belli olmaz sosyal medyadan bi cayda icersin 0.10 btc de alirsin,imzaya gelince daha fazla kazanirsin ama imzaya giren sayisi,iconun.topladigi para,ico fiyati,vrrdigi stake falan etkiler ama son zamanlarda humaniq icosundan hero uyeler 2btc aldi.Eger btc 2500$ dan desen 5000$ imzadan kapan.oldu
sr. member
Activity: 336
Son olarak şunu sorayım bir de sosyal medya imzaya yazma vs bir kişiye ortalama kaç dolarlık coin kazandırıyor bu tarz projelerde?
sr. member
daha biraz süresi var ama topladigi yatirima oranla token başi fiyati 1.5 usd civarlarinda yanliş hesaplamadiysam Smiley taas  gibi sacma bi proje olmamasina rağmen yöneticileri ve aptal bounty menajeri sayesinde içine ettiler projenin o 7 milyon yada 8 milyonluk yatırım topladi ve ico fiyati 1 dolardi.minex aslinda sağlam proje aldıgı yatırım az olmasina rağmen şu aşamada aslinda cokta bountycisi yok o yüzden biz imzacilar olarak kazanicaz diyorum Smiley twitter dan da bişiler gelse tamamdir.

Arkadaşlar mevzuyu anlamaya çalışıyorum benim gibi yeni birine sade bir şekilde anlatacak var mıdır? Şimdi siz sosyal medyada duyurup veya imzanıza yazıp vs normalde para verip alacağınız coini bedavaya mı almış oluyorsunuz? Ben bu tarz uğraşmadan direk btc yollayıp alsam şu an almamla borsaya çıktığı ilk gün almam arasında fark var mı? Misal şu an 10 euroluk alsam bir artısı olur mu?(uzun vadeli düşünüyorum)

Almak için sitesinde get minexcoin yazan yere btc transfer etmem mi gerekir? Eğer bu şekildeyse minexcoin cüzdanına göndermem mi daha mantıklı escrow cüzdanına mı?
Merhaba evet iconun reklamini yaptigimiz icin bize hediye veriyor,lakin bunun icin sartlar var.Mesela en az uyeligin su olmali twiterda su kadar takipcin olmali su kadar rt yapmalisin gibisinden.
2.sorunuzda da evet icoya para yoklarsiniz size token verir su an almanizin su avantaji var mesela 10$ yolladiniz size birde bonus veriyor ilk gunlerlde %50 sonra git gide duser simdi 35 sanirim yani 10 dolar 13.5 olur.Borsaya acildiginda ise iconun fiyati belki 0.5c ile acilir bu sefer zararda olursunuz ama nadiren oyle gerceklesir gemellikle iyi para toplayan icolar direk sizi kar ile karsilar

Anladım hocam teşekkürler peki uzun vadede kar getirecek bir ico mu sizce fikriniz nedir yatırıma değer mi?
Benim fikrime gore proje guzel hem su an para toplamak gibi bir dertleri yok,sadece 150bin token satiyorlar zaten.Daha onceden onsatis yapilmis sadece tokenin birim fiyatini belirlemek icin ico satisi yapiliyor.Ben yatirim yapmadim ama sosyal medya uzerinden bounty toplamaya calisiyorum.Guzel bir proje
sr. member
Activity: 700
Merit: 270
full member
Activity: 196
Merit: 100
Kara para aklama operasyonlarının ürünü olan milyon dolarlık fon toplayan scam projelerden sonra gerçek kriptoparacıların icolarına böyle şanssız deniyor işte
sr. member
Activity: 434
18 gün var ama beklentinin en altnda kalanico bu oldu sanırım. çok şansız bir döneme denk gelmeside ayrıca bahtsızlık artık Cheesy
ama bakalım  tek kusuru çok fazla bouty vermesi yüzde 50 ler falan 1 gün verilip 2 gün yüzde 20 düşürcekti bence
Pages:
Jump to: