Pages:
Author

Topic: [MNX] Minexcoin - Ödemelerde Yeni Bir Çağ - page 46. (Read 44094 times)

sr. member
Activity: 392
Merit: 250
iyi para şu güne göre. 300 000 MNC den 10 tane düşer herhalde. sosyal medyadan gelenleri satalım da telefon faturasını öderiz. Cheesy

BTC Raised: 134.19704511 BTC
Investors:1007
Registered:5632
MinexCoin Price:0.00120317 BTC
şaka maka 40BTC iken 100BTC anca olur diyorduk. adamlar 150 ye merdiven dayadı. daha da 10 gün var mış Cheesy rastgele.

coininiz bol olsun. Smiley
legendary
Activity: 1320
Merit: 1001
kimse güvenmedi projeye ama ilk güvenenlerdenim ben :d o zamanlar devam eden icolarin bitişine denk gelecegi için yada bunun başlangici diğerleri devam ederken oldugu için ilk başta yatırım az alir sonlara doğru hakettiği değeri bulacaktir dedim nitekim öyle olacak  gibi Smiley o kadar projeye girdim çiktim bunlar gibisini görmedim.herşey sistematik bir tek signature hariç onunda stakelerini sayiyorlar sanirim. diğer facebook muş twittermiş herşey otomasyona baglanmiş mis gibi catir catir hesaplayip sistemde ne kadar shareiniz var görebiliyorsunuz.keşke bundan sonra tüm icolar bu tarz yapsa projelerini. exscudo nunda twitter ve facebook a girmiştim onlarinda share sayma sistemi otomatik cok güzel oluyordu. neyse ico şuan için yaklaşık 125 btc civarında ve 1  mnc yaklaşık olarak 2.8 dolara denk gelmekte..bitene kadar neler yapicak görücez. ama iyi olacak inaniyorum Smiley
hocam neye gore 2.8 olarak hesapladınız 150bınemı boluyorsunuz yoksa toplam basılan 19mılyon tokenemı bolerek hesaplıyorsunuz

sanırım bunu demek istedi @ap3311

şu an ki ico ekranındaki MNC Price: 0.00113238 BTC nin Dolar karşılığı.
sr. member
Activity: 322
kimse güvenmedi projeye ama ilk güvenenlerdenim ben :d o zamanlar devam eden icolarin bitişine denk gelecegi için yada bunun başlangici diğerleri devam ederken oldugu için ilk başta yatırım az alir sonlara doğru hakettiği değeri bulacaktir dedim nitekim öyle olacak  gibi Smiley o kadar projeye girdim çiktim bunlar gibisini görmedim.herşey sistematik bir tek signature hariç onunda stakelerini sayiyorlar sanirim. diğer facebook muş twittermiş herşey otomasyona baglanmiş mis gibi catir catir hesaplayip sistemde ne kadar shareiniz var görebiliyorsunuz.keşke bundan sonra tüm icolar bu tarz yapsa projelerini. exscudo nunda twitter ve facebook a girmiştim onlarinda share sayma sistemi otomatik cok güzel oluyordu. neyse ico şuan için yaklaşık 125 btc civarında ve 1  mnc yaklaşık olarak 2.8 dolara denk gelmekte..bitene kadar neler yapicak görücez. ama iyi olacak inaniyorum Smiley
hocam neye gore 2.8 olarak hesapladınız 150bınemı boluyorsunuz yoksa toplam basılan 19mılyon tokenemı bolerek hesaplıyorsunuz

sr. member
Activity: 476
Merit: 300
500 Btc geçerse iyi olur. Bence geçmesine geçerde balinaların uğraması lazım sanırım projeyi sevmediler yada öyle sağlam bir iki balina bulmadılar. Bakın aragorn,mysterium,tokencard gibi projelere nasıl dakikalarda bitiyor bunlarda alır ama demekki reklamı her yere yapıştırmakla olmuyor. Smiley

yani 500 btc cok fazla gibi fakat benim tahminim 3oo u zorlar gibi her geçen gün  3-5 akmasada damlar pozisyonunda bir şekilde yatiri almayi başariyor. bu hafta içinde bazi icolardan tokenlerini dağitanlar ve bountylerden de gelenler olucaktir. yani ümidimiz o yönde.eğer o şekilde bir dağitim olursa eğer biraz daha fazla yatırımı minexcoin bu haftasonuna doğru alabilir görüşündeyim.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
500 Btc geçerse iyi olur. Bence geçmesine geçerde balinaların uğraması lazım sanırım projeyi sevmediler yada öyle sağlam bir iki balina bulmadılar. Bakın aragorn,mysterium,tokencard gibi projelere nasıl dakikalarda bitiyor bunlarda alır ama demekki reklamı her yere yapıştırmakla olmuyor. Smiley
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
newbie
Activity: 17
Merit: 0
Biraz geç olsa da imzaya katılmak istedim, bu kadar sistemli hareket etmeleri çok güzel. 200 Btc'yi geçeceğini düşünüyorum Smiley
hoş geldniz hocam. hayırlısı olsun. Smiley
bende borsaya açıldıktan sonra yükseleceğini düşünüyorum. Cheesy
Ben bir miktar nakit ödeme yaparak katıldım, hayırlısı artık.

nakit ödeme derken nasil bi ödeme hocam bu tam anlayamadim ? bitcoin gönderdiniz sanirim diğer türlü usd ile yatirim secenegi varmiydi ben hatirlamiyorum. hayirli olsun bu arada.
sanırım icosuna yatırım yaparak katıldım demek istedi sanırım (@metali) hayırlı olsun size de.

Yaw cyrpto dünyasındayız nakit ödemeyi oraya nasıl yapabilirim! elbette bitcoin gönderdim. bu soruların artık sorulaması lazım.
sr. member
Activity: 322

Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 5404

Yatırım Yapanlar: 926

Toplam BTC: 122.66346735 BTC

Şu anki bonus oranı: 20%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00111308 BTC

Kalan Günler: 10 gün

Minexcoin ICO' suna Katılın: https://minexcoin.com/?r=site/ico

ortalama kişi başı: 0.13BTC yatırım yapılmış.
200 btc rahat olacak.gibi,bu devirde 200btc de gayet guzel.
legendary

Minexcoin ICO Bilgileri:

Kayıtlı Kullanıcılar: 5404

Yatırım Yapanlar: 926

Toplam BTC: 122.66346735 BTC

Şu anki bonus oranı: 20%

Şu anki Hesaplanan Minexcoin Değeri: 0.00111308 BTC

Kalan Günler: 10 gün

Minexcoin ICO' suna Katılın: https://minexcoin.com/?r=site/ico

ortalama kişi başı: 0.13BTC yatırım yapılmış.
legendary
Biraz geç olsa da imzaya katılmak istedim, bu kadar sistemli hareket etmeleri çok güzel. 200 Btc'yi geçeceğini düşünüyorum Smiley
hoş geldniz hocam. hayırlısı olsun. Smiley
bende borsaya açıldıktan sonra yükseleceğini düşünüyorum. Cheesy

nakit ödeme derken nasil bi ödeme hocam bu tam anlayamadim ? bitcoin gönderdiniz sanirim diğer türlü usd ile yatirim secenegi varmiydi ben hatirlamiyorum. hayirli olsun bu arada.
sanırım icosuna yatırım yaparak katıldım demek istedi sanırım (@metali) hayırlı olsun size de.

hero member
Activity: 560
Merit: 501

newbie
Activity: 17
Merit: 0
ikm
sr. member
Activity: 420
110 BTC mi inanılmaz  Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

Valla üzülüyorum bu coine . çok umudum vardı. İnşallah basarili olurda bountyciler üzülmez
hero member
Activity: 602
Merit: 500
sr. member
Activity: 392
azar azar topluyor aslında bu icoda... 10gün sonra 500btclere gelebilir mi acaba?
hocam çok güzelde 200 btc yeterli bence fazlası bu coini bozar. Cheesy ayrıca adamlara baksana hedef koymamışlar. yatırımcılara "siz atın bir şeyler, biz yaparız bi güzellik" modundalar. gözü yükseklerde değil. çok güzel ya keşke baştan katılsaydım diyorum bazen.

proje çok rahat olsa da olur olmazsa da canınız sağ olsun modundalar. ilk önce tenkit sonra tebrikler (Minexcoin takımına). Cheesy

coininiz bol olsun. Smiley
legendary
Evet arkadaşlar get minexcoin kısmında iki seçenek çıkar karşınıza ister minexcoin cüzdanına ister escrow hesabına btc atabilirsiniz. Şu an btc olarak gözükür hesabınızda %20 bonusunuzu da alırsınız acele ederseniz. Ico bittikten sonra total btc oranına göre değerini belirleyip hesaplayıp minexcoine çevirecekler yanılmıyorsam.
aynen @slmn hocamın anlattığı gibi arkadaşlar. Escrowlu ya da escrowsuz gönderebilirsiniz yatırımlarınızı. hayırlı olsun şimdiden.

icodan hemen sonra yatırımları MNC olarak, 3-4 gün içinde de bountyleri hesaplarımızda görebiliriz arkadaşlar.

herkese şimdiden hayırlı olsun.

popülerliği artmaya başladı. çoğu kişi yeni öğreniyor projeyi ve icosunu. ilk bir kaç gün 1000 btc toplansa herkes bilirdi. şimdi tam tersi bir hareket ile çok az toplanan ve toplanmaya devam eden bir proje olarak ilgi odağı haline geldi. Cheesy
hero member
Activity: 742
azar azar topluyor aslında bu icoda... 10gün sonra 500btclere gelebilir mi acaba?
hero member
Activity: 560
Üye oldum ama GET mnexcoins sekmesine tıklayınca çıkan adres nedir.. Buraya BİTCOİN mi göndericez. MEsela 0.1 BTC gönderirsek ne oluyor. Yeni üyeyim. 0.1 BTC gönderirsem neyi nasıl kazanıyorum. Biraz anlatabilir misiniz.. Teşekkürler.

yaklaşmışsın dostum evet aynen öyle. bitcoin göndericeksin gönderdigin transfer onaylanınca da onun karşiligi kadar mnc token göndericekler adresine ico sonunda da aldıgı yatırıma göre 1 mnc fiyatinin ne kadar olacagi belirlenecek sende erken girişten ve kazandigin bonus tokenlerden dolayi karda kapatabilirsi borsaya girdiginde de bakarsin proje tutar sa 3x 5x yaparsa da yatirimin katlanir.
sr. member
Activity: 336
Merit: 259
Evet arkadaşlar get minexcoin kısmında iki seçenek çıkar karşınıza ister minexcoin cüzdanına ister escrow hesabına btc atabilirsiniz. Şu an btc olarak gözükür hesabınızda %20 bonusunuzu da alırsınız acele ederseniz. Ico bittikten sonra total btc oranına göre değerini belirleyip hesaplayıp minexcoine çevirecekler yanılmıyorsam.
jr. member
Activity: 120
Merit: 1
Üye oldum ama GET mnexcoins sekmesine tıklayınca çıkan adres nedir.. Buraya BİTCOİN mi göndericez. MEsela 0.1 BTC gönderirsek ne oluyor. Yeni üyeyim. 0.1 BTC gönderirsem neyi nasıl kazanıyorum. Biraz anlatabilir misiniz.. Teşekkürler.
Pages:
Jump to: