Pages:
Author

Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur - page 24. (Read 6207 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 611
February 26, 2019, 06:14:32 PM
#34
Próbowałem wczoraj kupić. Po 5 sekundach moje zlecenie ustawiło się w kolejce a po kilku minutach dowiedziałem się, że tokeny już się wyczerpały a moje zlecenie nie zostało zrealizowane. Wygląda na to, że w 5 sekund rozeszło się wszystko.
Potem znalazłem coś takiego
https://twitter.com/pillibebek77/status/1100138383114989569
Co uzasadnia fakt, że mimo limitu 3000$ na osobę po 5 sek rozeszło się tokenów za 50 mln.

Co tu dużo mówić - @Tytanowy Janusz miałeś niezłego nosa... jeśli cały towar rozszedł się w 11 min i 14 sec. to znaczy że nawet kiedy niedźwiedzie szaleją na arenie - jedno słowo - binance wciąż potrafi nieźle zamieszać...

Za trafne rozszyfrowanie rynku merit dla Ciebie - swoją drogą  posty w tym temacie powinny trafić do innego z Twoich wątków Spekulacja na newsach alt/btc ... i mam nadzieję że pozostaniesz aktywny w tym zakresie a po tym przykładzie dorzucę go to tematów obserwowanych ;-)



legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 26, 2019, 09:01:09 AM
#33
Próbowałem wczoraj kupić. Po 5 sekundach moje zlecenie ustawiło się w kolejce a po kilku minutach dowiedziałem się, że tokeny już się wyczerpały a moje zlecenie nie zostało zrealizowane. Wygląda na to, że w 5 sekund rozeszło się wszystko.
Potem znalazłem coś takiego
https://twitter.com/pillibebek77/status/1100138383114989569
Co uzasadnia fakt, że mimo limitu 3000$ na osobę po 5 sek rozeszło się tokenów za 50 mln.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 25, 2019, 06:22:44 AM
#32

Dzięki za linki. Powiem szczerze że czytam o tym projekcie na tych stronach Binance i nie wiem co myśleć. Nie znam nikogo z teamu, nie dobrze.

Na pewno ETH token i ponad 60% dla teamu, nie dobrze.

Do tego private seed z prawie 50% bonusem (kupili 11 procent tokenów). Pomimo blokady opchną jak tylko cena będzie dobra.

Nie wiem dlaczego Binance się za to wzięło będę musiał poszukać więcej informacji ale gdybym trafił na ten token przypadkiem to nie dał bym mu wiekszych szans.

Jedyna wartość jaką widzę to że to bęszie następny "infrastructure token" na którym będą budowane dopiero nowe serwisy i będą tworzyli narzędzia dla różnych głęzi przemysłu.

Jak wiemy takie tokeny miały bardzo dobre czasy w ostatnich latach. Wymienie tylko Stratis dla przykładu.


Hej. Za 3 godziny ICO. Wchodzisz w to? Zwróć uwage, że hype będzie, a w ICO można kupić za max 3000$. ICO wymaga przejścia KYC od Binance, a USA jest wykluczone z brania udzialu. Więc spora część popytu pojawi się dopiero po wejsciu na binance. Moim zdaniem jest spora szansa na sprzedaż tokenów x2 - x10 w pierwszym tygodniu (tak jak to miało miejsce w przypadku BTT). A potem niech się dzieje co chce.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
February 22, 2019, 07:10:06 PM
#31
...
Ten pomysł na śledzenie innych traderów to nic nowego i wiele platform oferuje takie usługi już od dawna i za darmo.

Najgośniejszy to chyba EToro ale są jeszcze inne mniej znane jak Sirix czy Stocktwits.
...

Wiem że sam pomysł to nic nowego... ale tutaj dorzucają całkowitą automatyzację procesu - system samodzielnie - bez Twojej ingerencji dokonuje transakcji analogicznych transakcjami wybranego "lidera" i nalicza opłaty jedynie w przypadku osiągnięcia dodatniego zysku...

[edit:]
ale czy zysk może być ujemny? ;-)


legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
February 22, 2019, 05:46:49 PM
#30
...
Fajnie by było jak byś dodał na koniec co to był za token bo tak to czytający ma pewien niedosyt.

To tak jak by mówić pyszej reatauracji i nie podać na koniec adresu  Wink.

Oczywiście -  Projekt to carboneum.io czyli tajlandzki social trading system - ich pomysł na biznes to platforma handlu społecznościowego... umożliwiają "śledzenie" portfeli innych traderów i naśladowanie (może raczej kopiowanie) ich poczynań na rynku krypto co w teorii może umożliwić laikom osiąganie niezłych zysków
ich największym atutem był już wcześniej stworzony system dotyczący handlu akcjami "stockradars" oraz mariaż z tajlandzkim komunikatorem który ma kilka milionów abonentów...
Tak jak mówiłem to jeden z niewielu projektów, który doszedł do fazy notowania na giełdzie a nawet pojawił się na coinmarketcap w sumie na nienajgorszej pozycji - 1.200 z ponad 2.000 - aktualnie czekam na wypuszczenie aplikacji do handlu społecznościowego, która ma ruszyć do końca marca - wtedy okaże się czy cokolwiek z tego będzie... Na dzisiaj mają apkę dostarczającą neewsy ze świata krypto, oferującą skromny sklep z gadżetami oraz monitorującą traderów z idexa (chociaż nie jestem pewny czy ta funkcjonalność jest już oficjalna czy to tylko testowa historia)

tokeny, które zarobiłem za tłumaczenia i moderowanie (zgodnie z ethscan) są warte 450 dolarów więc w porównaniu z całą resztą moich osiągnięć są prawdziwymi killerami ;-)

Faktycznie jak na te warunki giełdowe to cena faktycznie dobra nawet bardzo.

Ten pomysł na śledzenie innych traderów to nic nowego i wiele platform oferuje takie usługi już od dawna i za darmo.

Najgośniejszy to chyba EToro ale są jeszcze inne mniej znane jak Sirix czy Stocktwits.

hero member
Activity: 714
Merit: 611
February 22, 2019, 05:32:22 PM
#29
...
Fajnie by było jak byś dodał na koniec co to był za token bo tak to czytający ma pewien niedosyt.

To tak jak by mówić pyszej reatauracji i nie podać na koniec adresu  Wink.

Oczywiście -  Projekt to carboneum.io czyli tajlandzki social trading system - ich pomysł na biznes to platforma handlu społecznościowego... umożliwiają "śledzenie" portfeli innych traderów i naśladowanie (może raczej kopiowanie) ich poczynań na rynku krypto co w teorii może umożliwić laikom osiąganie niezłych zysków
ich największym atutem był już wcześniej stworzony system dotyczący handlu akcjami "stockradars" oraz mariaż z tajlandzkim komunikatorem który ma kilka milionów abonentów...
Tak jak mówiłem to jeden z niewielu projektów, który doszedł do fazy notowania na giełdzie a nawet pojawił się na coinmarketcap w sumie na nienajgorszej pozycji - 1.200 z ponad 2.000 - aktualnie czekam na wypuszczenie aplikacji do handlu społecznościowego, która ma ruszyć do końca marca - wtedy okaże się czy cokolwiek z tego będzie... Na dzisiaj mają apkę dostarczającą neewsy ze świata krypto, oferującą skromny sklep z gadżetami oraz monitorującą traderów z idexa (chociaż nie jestem pewny czy ta funkcjonalność jest już oficjalna czy to tylko testowa historia)

tokeny, które zarobiłem za tłumaczenia i moderowanie (zgodnie z ethscan) są warte 450 dolarów więc w porównaniu z całą resztą moich osiągnięć są prawdziwymi killerami ;-)


legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
February 22, 2019, 04:58:35 PM
#28
... ciekawe że jedyny projekt z którego tokeny są "coś warte" wydawał się najmniej profesjonalny i w jego przypadku byłem prawie pewien że nic z niego nie będzie więc wszedłem w niego tylko w celu "budowania portfolio" ;-)

Fajnie by było jak byś dodał na koniec co to był za token bo tak to czytający ma pewien niedosyt.

To tak jak by mówić pyszej reatauracji i nie podać na koniec adresu  Wink.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
February 22, 2019, 04:49:07 PM
#27
... Za 3 dni startuje kolejne ICO prowadzone w wsparciu binance na podobnych zasadach. Co sądzicie? ...

Co to za ICO?

Daj jakieś namiary to sam chętnie spojrzę co to jest.




https://launchpad.binance.com/en/project/44

Jest to czwarte ICO wspierane przez binance. Wcześniej był Bread, Gifto, (oba do dziś na giełdach), BTT i teraz Feth.ia.

Wszystkie informacje znajdziesz na stornie binance. Team binance zrobił niezły research tego.

https://info.binance.com/en/research/FET-2019-01-31.html#section2

Daj znać co myślisz.

Dzięki za linki. Powiem szczerze że czytam o tym projekcie na tych stronach Binance i nie wiem co myśleć. Nie znam nikogo z teamu, nie dobrze.

Na pewno ETH token i ponad 60% dla teamu, nie dobrze.

Do tego private seed z prawie 50% bonusem (kupili 11 procent tokenów). Pomimo blokady opchną jak tylko cena będzie dobra.

Nie wiem dlaczego Binance się za to wzięło będę musiał poszukać więcej informacji ale gdybym trafił na ten token przypadkiem to nie dał bym mu wiekszych szans.

Jedyna wartość jaką widzę to że to bęszie następny "infrastructure token" na którym będą budowane dopiero nowe serwisy i będą tworzyli narzędzia dla różnych głęzi przemysłu.

Jak wiemy takie tokeny miały bardzo dobre czasy w ostatnich latach. Wymienie tylko Stratis dla przykładu.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
February 22, 2019, 04:36:31 PM
#26
....
Liczą również posty z polskiej sekcji?

Tak to już jest, że pozostałe ICO bounty albo nie płacą albo płacą w tokenach których potem nikt nie chce odkupić. Tu przynajmniej wpadnie pare groszy w btc.


Posty z polskiej sekcji są zaliczane więc to też idzie na plus... zgadzam się również że płatność w BTC i to po każdym zakończonym tygodniu zwłaszcza po uczestnictwie w kilku niewypałach jest kolejną niebagatelną zaletą jedynym minusem pozostaje wysokość wypłat jako Full na na III poziomie jestem w stanie wykręcić w tygodniu maksymalnie 13 dolarów (60 postów zaliczonych przy obecnym kurcie btc) - mając wciąż w pamięci relacje @wwzsockiego o bounty sprzed roku czy dwóch ciężko takie kwoty nazwać nawet niewielkimi ;-) ale zawsze to coś....

....
muszę zwrócić twoją uwagę na fakt że oni liczą pulę bounty w dolarach przeliczjąc według ceny ICO.
...

tak chyba robią wszyscy - jak również  Grin Grin Grin dzięki czemu zdobyłem teoretycznie kilka tysięcy dolarów które praktycznie są warte kilka zielonych - ciekawe że jedyny projekt z którego tokeny są "coś warte" wydawał się najmniej profesjonalny i w jego przypadku byłem prawie pewien że nic z niego nie będzie więc wszedłem w niego tylko w celu "budowania portfolio" ;-)


legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 22, 2019, 04:31:07 PM
#25
... Za 3 dni startuje kolejne ICO prowadzone w wsparciu binance na podobnych zasadach. Co sądzicie? ...

Co to za ICO?

Daj jakieś namiary to sam chętnie spojrzę co to jest.




https://launchpad.binance.com/en/project/44

Jest to czwarte ICO wspierane przez binance. Wcześniej był Bread, Gifto, (oba do dziś na giełdach), BTT i teraz Feth.ia.

Wszystkie informacje znajdziesz na stornie binance. Team binance zrobił niezły research tego.

https://info.binance.com/en/research/FET-2019-01-31.html#section2

Daj znać co myślisz.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
February 22, 2019, 03:56:46 PM
#24
... Za 3 dni startuje kolejne ICO prowadzone w wsparciu binance na podobnych zasadach. Co sądzicie? ...

Co to za ICO?

Daj jakieś namiary to sam chętnie spojrzę co to jest.

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 22, 2019, 01:43:40 PM
#23

Tak czytam ten twój opis Janusz o bounty do którego się zapisałeś i muszę zwrócić twoją uwagę na fakt że oni liczą pulę bounty w dolarach przeliczjąc według ceny ICO.

Daje to 75 tysięcy dolarów jeżeli dobrze zrozumiałem i jest mało hunterów w puli. Dobrze kombinujesz (sam tak robiłem) ale nikt nie wie ile ten token czy inna koina będzie warta jak trafi na giełde.
Jak dobrze wiemy wszystkie tracą na wartości a większość projektów nawet nie stara się wejść na giełdę w tych warunkach. Czekają aż BTC pójdzie do góry albo jakiś inny cód żeby mieć jakąkolwiek szansę na lepszą cenę.

Zgadzam się. Od roku wszystkie ICO startują od -30% - -90% (cena wejscia na giełdę potem kolejne 50% w dół w kilka dni) o ile w ogóle ktoś chce kupić. Zwróć uwagę na BTT jednak. ICO było prowadzone w wsparciu binance. Jak dobrze przeliczyłem, to cena ICO wynosiła 3 sat. Po tygodniu weszło na giełdę i pierwszego dnia handlowane było po 15-20 sat aż do dziś. Odpowiedzialne za to było szybkie wejscie na najlepszą giełdę oraz limity przy zakupach (chyba tylko 3000$ max na osobę). Za 3 dni startuje kolejne ICO prowadzone w wsparciu binance na podobnych zasadach. Co sądzicie? Ja chyba zaryzykuje jakimś śmiesznym pieniądzem, choć nie podoba mi się za bardzo sposób dystrybucji - mały procent tokenów w ico, sporo dla załogi, advisorów,  itp.




Sama osoba Rogera Vera w tym projekcie mówi mi że nic wybitnego to nie jest tylko jakis nastepny pump and dump.

Roger Ver jest jak dżuma dla BTC.

Również się zgadzam. Sam napisałem, że postrzegam go bardziej jako czarny charakter w krypto. Jednakowoż jest w top 10 najbardziej wpływowych ludzi w krypto (https://bithub.pl/rankingi/bithub-pl-lista-najbardziej-wplywowych-ludzi-blockchain/) co miało zapewnić hype na start bym mógł opchnać zarobione tokeny chociaż po 30% wartości ICO. Jednak cwaniaczki już po zakonczeniu kampanii zachcieli KYC... a w dodatku mają problem z softcapem. Wiec pewnie dopiszę ten projekt do innych, które mnie wydymały.



legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
February 22, 2019, 12:40:42 PM
#22

Właśnie zwróciłem uwagę, że spotkaliśmy się w tej samej signature campaign z @Tytanowym Januszem i @wwzsockim ;-)
po tym jak kilkakrotnie naciąłem na scamowe signature tym razem postanowiłem postawić na sprawdzoną kampanię a przede wszystkim sprawdzonego managera...
zarobki może nie powalają wysokością ale co najważniejsze - SĄ!!! jak dotąd otrzymałem już dwie wypłaty w terminie i bez problemu...

jeśli ktoś jest chętny - chyba jeszcze są miejsca dla Full memberów...
★☆★ Bitvest Plinko Signature Campaign ★☆★



Dobrze wiedzieć, że płacąSmiley. Ja jestem tu nowy i dopiero zapełniam pierwszy tydzień postami Smiley Ciekawy mają system rang. Pierwszy raz się z takim spotkalem. Muszę szybciutko dobić 8 meritów to będę "levelował" juz jako full member. Liczą również posty z polskiej sekcji?

Tak to już jest, że pozostałe ICO bounty albo nie płacą albo płacą w tokenach których potem nikt nie chce odkupić. Tu przynajmniej wpadnie pare groszy w btc.



Tak czytam ten twój opis Janusz o bounty do którego się zapisałeś i muszę zwrócić twoją uwagę na fakt że oni liczą pulę bounty w dolarach przeliczjąc według ceny ICO.

Daje to 75 tysięcy dolarów jeżeli dobrze zrozumiałem i jest mało hunterów w puli. Dobrze kombinujesz (sam tak robiłem) ale nikt nie wie ile ten token czy inna koina będzie warta jak trafi na giełde.

Jak dobrze wiemy wszystkie tracą na wartości a większość projektów nawet nie stara się wejść na giełdę w tych warunkach. Czekają aż BTC pójdzie do góry albo jakiś inny cód żeby mieć jakąkolwiek szansę na lepszą cenę.

Myślę że aktualnie jedynie jakiś wybitny projekt może mieć szansę na pomyślne ICO i wejście na giełdę bez drastycznego spadku ceny. Sama osoba Rogera Vera w tym projekcie mówi mi że nic wybitnego to nie jest tylko jakis nastepny pump and dump.

Roger Ver jest jak dżuma dla BTC.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 22, 2019, 12:08:44 PM
#21

Właśnie zwróciłem uwagę, że spotkaliśmy się w tej samej signature campaign z @Tytanowym Januszem i @wwzsockim ;-)
po tym jak kilkakrotnie naciąłem na scamowe signature tym razem postanowiłem postawić na sprawdzoną kampanię a przede wszystkim sprawdzonego managera...
zarobki może nie powalają wysokością ale co najważniejsze - SĄ!!! jak dotąd otrzymałem już dwie wypłaty w terminie i bez problemu...

jeśli ktoś jest chętny - chyba jeszcze są miejsca dla Full memberów...
★☆★ Bitvest Plinko Signature Campaign ★☆★



Dobrze wiedzieć, że płacąSmiley. Ja jestem tu nowy i dopiero zapełniam pierwszy tydzień postami Smiley Ciekawy mają system rang. Pierwszy raz się z takim spotkalem. Muszę szybciutko dobić 8 meritów to będę "levelował" juz jako full member. Liczą również posty z polskiej sekcji?

Tak to już jest, że pozostałe ICO bounty albo nie płacą albo płacą w tokenach których potem nikt nie chce odkupić. Tu przynajmniej wpadnie pare groszy w btc.

hero member
Activity: 714
Merit: 611
February 21, 2019, 04:42:49 PM
#20

Właśnie zwróciłem uwagę, że spotkaliśmy się w tej samej signature campaign z @Tytanowym Januszem i @wwzsockim ;-)
po tym jak kilkakrotnie naciąłem na scamowe signature tym razem postanowiłem postawić na sprawdzoną kampanię a przede wszystkim sprawdzonego managera...
zarobki może nie powalają wysokością ale co najważniejsze - SĄ!!! jak dotąd otrzymałem już dwie wypłaty w terminie i bez problemu...

jeśli ktoś jest chętny - chyba jeszcze są miejsca dla Full memberów...
★☆★ Bitvest Plinko Signature Campaign ★☆★

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
January 02, 2019, 10:58:46 AM
#19
Azbit właśnie się skończył .. w terminie... Co nie jest oczywistością, bo moje poprzednie bounty było przedłużone o ponad 3 miesiące (bo 100 dni wte czy wewte za te same pieniądze to dla deweloperów nic ... a "nic" tu pasuje idealnie, bo wciąż nic nie dostałem).  . Mam nadzieję, że zapłacą i będzie to coś warte. Co prawda softcap jeszcze nie zebrany ale do końca ICO jeszcze sporo.

Jak szukasz signature, to ja prawdopodobnie w tym tyg. będę szukał kolejnego i odświeżał ten temat wraz z interesującymi mnie kampaniami.
member
Activity: 373
Merit: 37
January 01, 2019, 10:51:19 PM
#18
Swietny watek....
Sam tez rozgladam die za signature campaign
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
November 23, 2018, 11:24:30 AM
#17
Właśnie znalazłem to bounty i postanowiłem się z wami podzielić:
https://bitcointalksearch.org/topic/annbounty-azbit-blockchain-investment-banking-5025592 zarządzane przez https://my.bountyguru.com/campaign/229.

Sam Roger Ver jest ich advisorem. https://news.bitcoin.com/pr-roger-ver-joins-azbit-crypto-exchange-advisory-board/
 
Osobiście uważam gościa bardziej za czarny charakter i uważam, że bardziej szkodzi krypto niż pomaga ale jest jedną z bardziej znanych osób i swoją twarzą stoi za tym ICO.

Same pozytywne opinie. Według icobench 2 członków przeszło KYC.
https://tokentops.com/ico/azbit/
https://icobench.com/ico/azbit
https://findico.io/ico/azbit
https://icomarks.com/ico/azbit


 Singature ma tylko 61 osób i do końca kampanii został nieco ponad miesiąc co sprawia, że ryzykuję na prawdę niewiele. W puli dla signature jest ok 70 000$ (6 tyg przed nami czyli jako member zdobędę 6 pkt co będzie stanowić ok 1/60 pkt czyli 1166$). Osobiście spróbuję i polecam wam, bo od 2 tygodni nic lepszego nie znalazłem. Jak widzicie jakieś ryzyka to dajcie znać. Będę bardzo wdzięczy.

Wygląda troche zbyt pięknie by mogło być prawdziwe.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
November 22, 2018, 11:07:44 AM
#16
Odświeżam temat. Jednak nie przyjęli mnie do nexybit i błąkam się szukając czegoś porządnego jednak cotygodniowo płatnych kampanii nie widzę a każde ico wygląda mi na scam lub shitcoin, który nie zbierze soft cap. Macie może coś, co wzbudziło wasze zaufanie? Może być nawet ico. Zależy mi, by tym razem się nie naciąć, bo tym kontem na signature nie zarobilem nawet 1$.
legendary
Activity: 2744
Merit: 1708
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
November 10, 2018, 12:55:54 PM
#15
Ja jestem realistą i widzę, że stawki spadły z 35-50% dla sygnaturek do 5-25% i ogólnie ilość monet przeznaczonych na nagrody dla hunterów spadły z 5-10% do 1-3% z ogólnej puli.

Myślę, że dla nas najistotniejsze są sygnaturki z oczywistych powodów, później tłumaczenia i w końcu bounty dla twórców tekstów. Tak jak wyżej, stawki zmieniły się dla wszystkich tych bounty a przede wszystkim reguły zostały zmienione, na dużo bardziej wymagające i jeżeli nie masz bloga z dużą klikalnością lub konta steemit albo Medium z masą followersów to możesz zapomnieć o wysokich zarobkach.

Właśnie po tych zaostrzonych regułach można rozpoznać prawdziwe projekty, które robią wszystko, żeby zachęcić inwestorów a bounty było stworzone właśnie w tym celu.

To te wszystke skamy przyzwyczaiły ludzi do tego, że bounty to darmowe kasa za spamowanie na całego.

Jak wszyscy wiemy w ostatnim roku wystartowało ponad 1300 ICO z czego 90% to czysty przekręt i te prawdziwe projekty zniknęły gdzieś w tej ogromnej fali skamu.

Co gorsza nieuczciwe giełdy jak Yobit czy Cryptopia, jako pierwsze i na dużą skalę zaczęły przyjmować te nowe monety do obrotu zapewniając tym samym możliwość handlu i kolejnych przekrętów jak pump and dump, inside trading, FOMO, FUD i wszystkie inne techniki wpływania na cenę.

W wielu przypadkach większość monet jest w posiadaniu paru osób co ułatwia manipulowanie ceną. Mieliśmy przypadki, że ICO oszukiwało jakoby osiągnęło soft cap tylko po to aby dostać się na giełdę i tam zarobić pieniądze używając wyżej wymienionych technik, jeżeli już nie usało się oszukać inwestorów podczas ICO. Prawie wszystkie nowe sklonowane masternode projekty powielają ten schemat najczęściej nawet bez ICO stosując airdropy i tym samym zamykając ludziom usta. Musimy pamiętać, że decydując się na udział w takich szemranych airdropach sami stajemy się po cześci skamerami a co najważniejsze dajemy przyzwolenie na ten proceder.

Tak jestem pewiem, że bounty już nigdy nie będzie takie jak do tej pory. Jest to oczywiste wszystko ewoluuje a w świecie krypto nawet 10 razy szybciej i intensywniej.
Pages:
Jump to: