Pages:
Author

Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur - page 20. (Read 6207 times)

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Żeby płacić w realnym pieniądzu, to trzeba realny pieniądz zarabiać Smiley...

Zwięźle, krótko i na temat. Kampanie bounty dla ICO jakiegoś tokena czy alta nie mogą płacić w BTC czy ETH, bo go po prostu nie mają i jedyne na co można liczyć, to ich token i dobrą cenę przy wejściu na giełdę ale wszyscy wiemy jakie są realia w ostatnim roku.

Kasyna i mixery trzepią kapuste, aż miło dlatego stać ich na reklamę. A trzeba przyznać, że sygntura działa, bo sam jak reklamowałem linki referencyjne w mojej sygnaturze, to miałem najlepsze efekty. Pomimo tego, że mam dobrze rozbudowane konta społecznościowe z tysiącami obserwujących. Na Facebooku i Linkedin mam już maksa a i tak sygnaturka przynosiła lepsze efekty. To się nazywa Targeted Traffic i jest, to najlepszy rodzaj klientów do reklamy produktów krypto.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Żeby płacić w realnym pieniądzu, to trzeba realny pieniądz zarabiać Smiley Takich kampanii jest faktycznie niewiele. Praktycznie na palcach 1 ręki można zliczyć (swoją drogą może to być jakimś wyznacznikiem dobrego projektu? ).

Ja kojarzę:
IOTX - płacił w ETH
Byteball (obecnie Obyte) - płacił w swoim tokenie przeliczając cotygodniowe zarobki w $.
Waves - płacił w BTC

Jakieś jeszcze kojarzycie?
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Korzystając ze zmiany tematu na "Ogólne rozmowy..." chciałem się podzielić pewnym spostrzeżeniem...
Zauważyliście, że 70% kampanii sygnaturowych to kasynya, kolejne 25% to mixery a na resztę pozostaje tylko 5%? Oczywiście procenty nie były obliczane tylko rzucone "na oko" ale tak to właśnie postrzegam. Czy faktycznie inne projekty nie są na tyle silne żeby mogły sobie pozwolić na prawdziwą kampanię płatną w realnym pieniądzu?

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Napisz do nich na support. Ja również nie miałem problemów z założeniem konta. 30 sekund i było gotowe.

"Valid user names are between 3 and 20 characters long and may consist of letters and numbers" Raczej norma. Może to jakiś chwilowy glitch.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
...Tutaj kluczowa kwestia:
Quote
Users must have a bustadice account in order to receive pay
Jakie są warunki takiego konta, a przede wszystkim wypłat ? (bo czesto sie zdaza ze np trzeba kilka razy obrocic itp)
// nie da sie - a przynajmniej ja nie moge zalozyc tam konta w ogole...

Czemu nie możesz zalożyć tam konta? Możesz wyjaśnić jaki jest problem? Jakiś błąd czy restrykcje demograficzne?

Ja jestem tam zarejestrowany i nie było żadnych problemów. Jeżeli chodzi o wypłatę bounty to też nie ma problemu i można swobodnie wypłacić.

NO właśnie jest problem "invalid username' cokolwiek bym nie wpisał
probowalem z wielu przegladarek nawet ale nic a nic to nie pomoglo, w sumie spytalem w ich watku ale nie zdazylem jeszcze sprawdzic czy to jakos rozwiaza bo w sumie i tak nie mialem czasu.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...Tutaj kluczowa kwestia:
Quote
Users must have a bustadice account in order to receive pay
Jakie są warunki takiego konta, a przede wszystkim wypłat ? (bo czesto sie zdaza ze np trzeba kilka razy obrocic itp)
// nie da sie - a przynajmniej ja nie moge zalozyc tam konta w ogole...

Czemu nie możesz zalożyć tam konta? Możesz wyjaśnić jaki jest problem? Jakiś błąd czy restrykcje demograficzne?

Ja jestem tam zarejestrowany i nie było żadnych problemów. Jeżeli chodzi o wypłatę bounty to też nie ma problemu i można swobodnie wypłacić.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...może warto by było zmienić nazwę tego tematu żeby na pierwszy rzut oka odróżniała się od tego drugiego np. coś w guście - "Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur" czy coś podobnego....

Przyłączam się do sugestji, bo mam ten sam problem. Dzisiaj właśnie nawet kasowałem i przerabiałem jeden post, bo byłem pewien, że pomyliłem te wątki a tak naprawdę byłem w dobrym. Tak, że jest trochę zamętu i dobre tytuły rozwiążą sprawę.
hero member
Activity: 714
Merit: 611

 @Tytanowy Janusz - mam małą sugestię (do wykorzystania lub nie): aktualnie mamy dwa tematy sygnaturowe ten i "sprawdzone pewniaki" jednak ich nazwy są bardzo zbliżone i nawet ja, który znam genezę obu z nich czasami zbyt szybko klikam trafiając do niewłaściwego - może warto by było zmienić nazwę tego tematu żeby na pierwszy rzut oka odróżniała się od tego drugiego np. coś w guście - "Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur" czy coś podobnego....

 
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...Według tego wszystko co nie jest raportem o nowym miejscu napisanym w ściśle określony sposób jest off-topem...

Bardzo dziękuję za wyjaśnienie, tak jak pisałem jeżeli wątek jest "self moderated" to masz takie prawo i nie musiałeś już nic więcej dodawać.

Zacytowałęm Cię, bo się nie zgadzam i z tego co wiem to tylko pierwszy post, który jest zupełnie nie na temat, jest off topic a każdy następny, który się do niego odnosi już nie ale spróbuję to sprawdzić i podać prawdziwą regułkę z Bitcointalk.

I już jak to napisałem to przeszukałem forum i znalazłem ten post @Theymos 'a, w którym jest dokładna regułka postu off topic:

Off-topic replies have become a big problem. From now on, I will be deleting such replies without notice, forum-wide. If your replies disappear, this is probably why.

All replies must respond to the topic's original post in some way, even if they are replying to an on-topic reply. If your reply has nothing to do with the topic post, either add some content that is relevant or create a new topic.

Please report off-topic posts as soon as you see them.

Tak, że @TytanowyJanusz masz zupełną rację i wszystkie posty powinny chociaż w minimalnym stopniu nawiązywać do tematu wątku.

Myślę, że warto było wyjaśnić dokładne znaczenie terminu off topic, bo są z tym ciągłe problemy jak widać po mnie.
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Minęły 3 dni i problem Yobiterów został praktycznie rozwiązany  Grin

Do akcji wkroczył @Theymos wydając krótkie acz stanowcze oświadczenie:

"Każdy ze 129 użytkowników noszących sygnatury Yobit, który został chociaż raz słusznie zraportowany w ciągu ostatnich 14 dni zostaje zbanowany na 14 dni. Wszystkie sygnatury yobit zostały wykasowane. Sygnatury zawierające "yobit.net" zostały zbanowane na 60 dni.
..."


129 users who were wearing a yobit signature and had at least 1 good report against them in the last 14 days are banned for 14 days. All yobit signatures are wiped. Signatures containing "yobit.net" are banned for 60 days.

Some people were talking about neg-trusting spammers for spamming. This is not appropriate; report the posts, and if that doesn't seem to be working well, come to Meta with specific examples and suggestions.


legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Nie mogę zrozumieć, czemu został usunięty, bo jeżeli faktycznie za off top (bo napewno to nie spam), to co tu jeszcze robią te wszystkie inne posty, które są o kampanii Yobit (przepraszam autorów) i opublikowane przed i po mojej wypowiedzi?

Odpowiedziałem w tamtym wątku, że proszę o przeniesienie dyskusji do tego tematu a tamten pozostawić do newsów o wolnych miejscach. Tak też zrobił bitcryptex cytując twój post i pisząc odpowiedź tutaj. Widząc, że stało się to, o co poprosiłem zacząłem kasować posty aż do postu bitcryptexa (pod którym dostał 1 merit więc postanowiłem go zostawić wraz ze wszystkim co nad nim - kiedyś widziałem jakieś statystyki skasowanych zmeritowanych postów i nie chciałem by ten tam trafił, a by nie wisiał bez kontekstu to zostawiłem też to, co nad nim).

Może jednak faktycznie zbyt pochopnie skasowałem twój post stamtąd, bo zapewne napracowałeś się nad nim, a przez to, że nie przeniosłeś go tutaj a jedynie jest tu jego cytat, to nie będzie się liczył do płatnych postów z sygnature. Wybacz, o tym nie pomyślałem. W tamtym momencie wystarczyło mi, że zachowana zostanie ciągłość dyskusji. Na przyszłość będę rozważniej kasował posty zostawiając więcej czasu na przeniesienie postu.

Posty pod twoim również niedługo zostaną skasowane (o czym ostrzeżony został cryptovigi).

Co do definicji postów off-topic, to

Posty te proszę pisać według formatu :

Code:
Manager: [url=adres]nazwa[/url]
Nazwa kampanii: [url=adres]nazwa[/url]
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  
Jakie rangi:
Dodatkowe informacje:

[b][color=green][$][/color][/b] / [b][color=green][<][/color][/b] / [b][color=green][PL][/color][/b]
Nieprawidłowe posty będę usuwał a prawidłowe nagradzał i podlinkowywał w tym temacie tworząc spis. Zapraszam do tworzenia postów.


Według tego wszystko co nie jest raportem o nowym miejscu napisanym w ściśle określony sposób jest off-topem.


Prosto z mostu. Od dziś prowadzę w tym temacie spis kampanii, które aktualnie rekrutują. Temat Signature campaing pięknie żyje i ma już ponad 5 stron. Porzućmy go do luźnych dyskusji o kampaniach a w tym skupmy się na konkretach.
A tu wyraźnie piszę, że od dyskusji na temat signature jest oddzielny wątek.

Mogłem to zrobić lepiej... masz rację ... ale miałem dobre intencje SmileySmiley Od tej pory każdy nowy post w tamtym wątku, który nie jest raportem będę prosił o przeniesienie tutaj i dawał conajmniej 48h na zrobienie tego.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Ten post jest odpowiedzią na poniższy post @wwzsocki

Widzę, że na tapecie mamy kampanię Yobit i dobrze bo trzeba przestrzec przed braniem udziału w tym bounty ponieważ jest co tu dużo mówić spamerska.

Powiem szczerze, że nawet nie sprawdzałem tej kampanii dokładnie czyli nie przeczytałęm wątku ale z tego co sie dzieje na forum widzę, że ta kampania to nic dobrego.

Coraz więcej tematów o Yobit i masa spamu dosłownie wszędzie i najgorsze, że chyba im te posty zaliczają bo przecież nikt by tego nie robił tak długo gdyby nie mieli zapłacone.

No i teraz znów nasówa się pytanie czy Bitcointalk forum i jego moderatorzy powinni coś robić w takich przypadkach?

Czy sami uczestnicy powinni używać funkcji trust i zaraz przy pierwszym problemie raportować (a nie czekać ns DT1) żeby ostrzec innych i zwrócić uwagę DT1 i moderatorów?

Przepraszam za lekki off top ale dyskutujemy o tym temacie aktualnie często na forum.
ciach
Nie wiem o co chodzi ale mój post, ten cytowany powyżej, został usunięty.

Teraz mam pytanie, czy usunął go @TytanowyJanusz, bo jest to self moderated thread i miał takie prawo (w takim wypadku nie mam więcej pytań), czy też moderator, bo uważał go za spam lub nie na temat (off topic)?

Ja przeprosiłem za "lekki off top" ale tak naprawdę post mój nie jest, nie na temat ale o tym już za chwilę.

Napisałem go, bo kiedy czytałem ostatnie, najnowsze posty w tym wątku to większość z nich jest właśnie o kampanii sygnaturek Yobit.

Dobrze, że @Bitcryptex zacytował mój post, bo każdy go teraz widzi i sam może ocenić, czy to spam, czy nie na temat a następnie, czy należało go usunąć?

Nie mogę zrozumieć, czemu został usunięty, bo jeżeli faktycznie za off top (bo napewno to nie spam), to co tu jeszcze robią te wszystkie inne posty, które są o kampanii Yobit (przepraszam autorów) i opublikowane przed i po mojej wypowiedzi?

Ja napisałęm, że "przepraszam za lekki off top" żeby być kulturalnym i zwrócić uwagę na zmianę tematu dyskusji ale tak naprawdę mój post nie jest nie na temat (pomimo tego, że nie jest związany z tematem głównym) to odnosi się do ostatnich postów napisanych w tym wątku, które są właśnie o kampanii Yobit co czyni go postem jak najbardziej na temat.

Radzę dobrzę sprawdzić defenicję postów nie na temat (off topic), jeżeli o to chodziło i właśnie dlatego został usunięty.
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Tak, sprawa jest śliska. Jak  BTT zabroni sygnaturek Yobit pod pretekstem reklamowania scamów, to yobit może oskarżyć BTT o zniesławienie. Jeśli bez podania przyczyny, to wywołana zostanie burza wewnętrzna. Co do banów, to moim zdaniem jak ktoś ma 5+ słusznie zgłoszonych postów tzw. low effort za pisanie tego, co jest już napisane to powinien mieć ban na tydzień z automatu. Taki ban nikomu nie zaszkodzi, a powstrzyma część spamerów.

Z tym red trustem tez się zgodzę. Jak zobaczyłem spamera yobit z 130+ trustem to zmiękłem. Dostanie taki DT (a DT jest rozdawane z automatu po spełnieniu kryteriów) i masz konto ubarwione na czerwono. Pomijając spam negatywnych opinii od nic nieznaczących użytkowników, który już na zawsze będzie wisiał na koncie. Nie ma sensu. Yobit skończy się kasa za 2 tyg i spam zniknie.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Ten post jest odpowiedzią na poniższy post @wwzsocki

Widzę, że na tapecie mamy kampanię Yobit i dobrze bo trzeba przestrzec przed braniem udziału w tym bounty ponieważ jest co tu dużo mówić spamerska.

Powiem szczerze, że nawet nie sprawdzałem tej kampanii dokładnie czyli nie przeczytałęm wątku ale z tego co sie dzieje na forum widzę, że ta kampania to nic dobrego.

Coraz więcej tematów o Yobit i masa spamu dosłownie wszędzie i najgorsze, że chyba im te posty zaliczają bo przecież nikt by tego nie robił tak długo gdyby nie mieli zapłacone.

No i teraz znów nasówa się pytanie czy Bitcointalk forum i jego moderatorzy powinni coś robić w takich przypadkach?

Czy sami uczestnicy powinni używać funkcji trust i zaraz przy pierwszym problemie raportować (a nie czekać ns DT1) żeby ostrzec innych i zwrócić uwagę DT1 i moderatorów?

Przepraszam za lekki off top ale dyskutujemy o tym temacie aktualnie często na forum.

Jedynie co moderatorzy mogą zrobić to zamykać tematy, które mają znaczną ilość powtarzających się odpowiedzi (czyli praktycznie większość tematów w Bitcoin/Altcoin discussion). Istnieje też temat, w którym można zgłaszać osoby, które kopiują słowo w słowo cudze posty. Takie konta są całkowicie czyszczone (nuke). Nikt nie zabroni ci wystawienia wszystkim uczestnikom negatywnego trust, ale musisz się liczyć z tym, że część z nich może odbić piłeczkę i spróbują cię obsmarować. Większość DT1 jest przeciwko tagowaniu spamerów, gdyż uważają, że to moderacja powinna coś tym zrobić. Dyskusja toczy się tutaj.

Dużym problemem jest ustalenie granicy. Na jak długo powinny zostać rozdane bany? Kto powinien je dostać? Część członków tej kampanii nie robi syfu. Zakazać YoBit reklamowania się w sygnaturach? Podejrzewam, że w takim przypadku niektórzy mogliby zażądać usunięcia innych kampanii, co zrodziłoby dodatkowe, niepotrzebne konflikty.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...Trudno, może następnym razem
Powinieneś być obecny na tej tabelce. Byłem tego więcej niż pewien.  Undecided

Gratulacje dla @Malevolent 'a za zakfalifikowanie się do tej eksluzywnej, jak by nie było kampanii bounty dla najlepszych z najlepszych czyli elity Bitcointalk.
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Accepted:
Code:
Husna QA (applied via PM)
taikuri13
mikeywith (applied via PM)
asche
malevolent

Please send me a PM once you change your signature if you have not done so. Thanks to everyone for applying.

Niestety ;-( tym razem mi się nie powiodło, ale biorąc pod uwagę konkurencję z którą przegrałem nie jest mi aż tak przykro...

Trudno, może następnym razem

hero member
Activity: 714
Merit: 611
@wwzsocki - bardzo dziękuję za te słowa wsparcia, ale myślę, że na gratulacje jest zdecydowanie za wcześnie (aktualnie jestem dopiero 1 krok bliżej świętego graala)...

Oczywiście to duży zaszczyt znaleźć się na shortlist @DarkStar_ 'a, ale pamiętaj że miejsc jest maksymalnie 5 a razem ze mną jest tam 16 innych użytkowników z których większość to po prostu TYTANI tego forum więc konkurencja jest nadal zabójcza...

Posłuchaj wójka proroka bo Ci mówię, że się dostaniesz. Stawiasz browara jak przejdziesz.

P.S
korzystając z okazji proszę o wsparcie w wyzwaniu od @TytanowyJanusz 'a: Ice bucket challange ... meh ... Rank up challenge !  Wink

Jasne że postawię ale zajrzyj do wątku Ice bucket challange ... meh ... Rank up challenge !  bo wprowadziłem tam (mam nadzieję) trochę zamieszania ;-)

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
@wwzsocki - bardzo dziękuję za te słowa wsparcia, ale myślę, że na gratulacje jest zdecydowanie za wcześnie (aktualnie jestem dopiero 1 krok bliżej świętego graala)...

Oczywiście to duży zaszczyt znaleźć się na shortlist @DarkStar_ 'a, ale pamiętaj że miejsc jest maksymalnie 5 a razem ze mną jest tam 16 innych użytkowników z których większość to po prostu TYTANI tego forum więc konkurencja jest nadal zabójcza...

Posłuchaj wójka proroka bo Ci mówię, że się dostaniesz. Stawiasz browara jak przejdziesz.

P.S
korzystając z okazji proszę o wsparcie w wyzwaniu od @TytanowyJanusz 'a: Ice bucket challange ... meh ... Rank up challenge !  Wink
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
Prywatnie myślę, że @Crytpvigi zostanie wybrany do tej kampanii: GRATULACJE @CRYPTOVIGI !!!

@wwzsocki - bardzo dziękuję za te słowa wsparcia, ale myślę, że na gratulacje jest zdecydowanie za wcześnie (aktualnie jestem dopiero 1 krok bliżej świętego graala)...

Oczywiście to duży zaszczyt znaleźć się na shortlist @DarkStar_ 'a, ale pamiętaj że miejsc jest maksymalnie 5 a razem ze mną jest tam 16 innych użytkowników z których większość to po prostu TYTANI tego forum więc konkurencja jest nadal zabójcza...


legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Chciałbym pogratulować koledze @Cryptovigi ponieważ jest w ścisłej czołówce osób wytypowanych do wzięcia udziału w kampanii bounty Chipmixer prowadzonej przez użytkownika @DarkStar_

...If you posted publicly and your name is on this list, you are still being considered:
Code:
amishmanish
Pmalek
markiz73
mu_enrico
cryptovigi
coinlocket$
taikuri13
roycilik
asche

Prywatnie myślę, że @Crytpvigi zostanie wybrany do tej kampanii: GRATULACJE @CRYPTOVIGI !!!
Pages:
Jump to: