Pages:
Author

Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur - page 21. (Read 6207 times)

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
 @Tytanowy Janusz
nie chcąc zaśmiecać Twojego tematu:
https://bitcointalksearch.org/topic/signature-campaing-regularnie-patne-pewniaki-5129400
pozwolę sobie wypowiedzieć się tutaj:
Quote
1. wypłata minimum 5$ za tydzień dla membera i 10$ dla full membera + (po mniej chyba nie ma co się schylać nie? )
W zasadzie nie, ale.. jeśli kampania akceptuje posty z wszystkich działów, w tym z locala to skoro i tak piszę to wolę dostać przy okazji choćby te 5dolarów..

Możesz też po prostu grupować kampanie na Bardzo/średnio/ledwie opłacalne
W sumie tu idealna byłaby tabelka ( a może jednak pokusilibyśmy się o arkusz google calc?) , gdzie można byłoby łatwo odnaleźć sobie kampanię z odpowiednią kombinacją opłacalności i trudności.

Co do wymagań, to też fajnie jakby się w Twojej liście znalazły, bo jednak jak mówię, co innego jest nawet te nędzne 5dolarów za pisanie w naszym localu, a co innego choćby nawet i 50dolarów, ale - przy wymaganych kilkudziesięciu postach tygodniowo (albo kilkunastu dziennie ) na określony temat z użyciem wysokiego poziomu języka angielskiego..

Co do stawek to niektóre kampanie mają wynagrodzenie podzielone na TIERy - i czasami tygodniowo jest do zgarnięcia nawet 0,02btc - ale tylko dla pierwszego tiera, podczasgdy wolne miejsca są dopiero w piątym, gdzie dla max'a postów wychodzi ledwo dajmy na to 0,002btc

No i nie zapomijamy o zmienności kursu btc ;-)


Dałem Ci już Merity za inicjatywe i z chęcia dam więcej jeśli pochylisz się nad moimi postulatami ;>
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Pojawiła się jakaś świeżynka Trustdice.win - A Signature Campaign for you! $🚀$🚀$🚀$ Niestety prowadzona przez jakiegoś Newbiego zarejestrowanego zaledwie 2 tygodnie temu, więc należy zachować zasadę WYSOCE OGRANICZONEGO zaufania stawki też raczej śmiesznie niskie więc nie wróże wielkiej przyszłości ale przyjmują nawet Jr Memberów.
Nie powiem żebym polecał, niemniej jednak fakt pojawienia się należy tutaj odnotować....


legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Manager jest chyba niepoważny. Tydzień temu zgłosiło się z 20 osob (w tym ja). Od tamtej pory wybrał kilka osób i ciągle wybiera. Co mu zajmuje tyle czasu to nie wiem, ale tydzień kampanii już w plecy a całość ma trwać 4 z tego, co zrozumiałem. Poza tym akceptuje ludzi z earned merits 18 na rangę full member a olewa zgłoszenia od ludzi z earned merits ~200
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Nadal jest jeszcze trochę wolnych miejsc dla głównie dla Memberów i Full Memberów  w kampanii BITCLOAK BITCOIN MIXER [SIGNATURE CAMPAIGN] [OPEN][Merit ++] ciężko powiedzieć ile dokładnie bo spreadsheet chyba nie jest uzupełniany na bieżąco ale manager wciąż akceptuje nowych chętnych. Dodatkową zaletą w tej kampanii jest wolny avatar.

...
RATES

Legendary/Hero    BTC 0.008 / week
Senior    BTC 0.006 / week
Full member    BTC 0.004 / week
member    BTC 0.002 / week



We Are looking for :

5 HERO/LEGENDARY at least 510 Merit/1010 Merit
5 SENIOR at least 260 Merit
10 FULL MEMBER at least 110 Merit
10 MEMBER at least 15 Merit
...

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
https://bitcointalksearch.org/topic/m.50505281

Tym razem miejsce dla Hero Member w Best Mixer. Póki co nie ma żadnych zgłoszeń!!
0.00035BTC/Post  maximum of 35 posts per week
rozliczenie piątek-czwartek

PS mam nadzieje, że nasz local się w końcu rozkręci i będzie w końcu sens te wszystkie informacje ładnie poukładać wg mojego pomysłu sprzed kilku postów ;-)
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
W Bestmixer jest teoretycznie jedno wolne miejsce dla Legendary - teoretycznie, bo już są 3kandydatury.. ale może z jakichś względów zostaną odrzucone, więc: https://bitcointalksearch.org/topic/cfnp-bestmixer-signature-campaign-sr-members-legendary-up-to-001225btc-5125389 wish you luck...
Oprócz tego w tym co ja jestem po 1 miejscu w tier C dla SR/Hero-Legendary: Sr. Member - 0.000045/Post  | Hero  0.00005 BTC / Post
wiec nawet znośne stawki - z tym, że to raczej od poniedziałku dopiero akcja
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
Zwolniło się jedno miejsce dla Full membera i membera w Windice (0.003 btc/week - ok 15$)
https://bitcointalksearch.org/topic/m.50480015
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
widze ze pare osob z tego tematu rowniez aplikowalo to bitwesta Wink
mam do Was pytanie: jak dlugo czekaliscie na akceptacje?

Nie no stary... To już jest lenistwo Grin!!! Na wątku bitvest widzisz dokładnie kiedy kto aplikował i kiedy Hhampuz zaakceptował ich aplikację i wystarczy że spojrzysz na ostatnią stronkę (lub dwie) i już masz pełny obraz sytuacji...



niestety za duzo na glowie po prostu, moze tak jest jak piszesz, moze nie..  raczej zniecierpliwienie bardziej bym powiedzial niz lenistwo Wink
swoja droga lenistwo jest matka wynalazków Wink
hero member
Activity: 714
Merit: 611
widze ze pare osob z tego tematu rowniez aplikowalo to bitwesta Wink
mam do Was pytanie: jak dlugo czekaliscie na akceptacje?

Nie no stary... To już jest lenistwo Grin!!! Na wątku bitvest widzisz dokładnie kiedy kto aplikował i kiedy Hhampuz zaakceptował ich aplikację i wystarczy że spojrzysz na ostatnią stronkę (lub dwie) i już masz pełny obraz sytuacji...

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
widze ze pare osob z tego tematu rowniez aplikowalo to bitwesta Wink
mam do Was pytanie: jak dlugo czekaliscie na akceptacje?

Moment, dzień lub dwa @Hhampuz to naprawdę bardzo dobry bounty manager.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
widze ze pare osob z tego tematu rowniez aplikowalo to bitwesta Wink
mam do Was pytanie: jak dlugo czekaliscie na akceptacje?
hero member
Activity: 1246
Merit: 708


Jeżeli wiecie o czymś ciekawym z ostatniej chwili to proszę o linki na PM lub tutaj.

może podlinkujmy tu wszystkie warte uwagi kampanie wraz z ich z opisem (można by też zrobić nowy temat - ale to trochę by było zbyt ułatwiające zbyt leniwym użytkownikom ;-) ...

W sumie to ja mogę w tym poście taką listę wrzucić z tym, że ostrzegam, że mogę nie być codziennie jej edytować, więc wolałbym, żeby zajął się tym ktoś inny ;-)

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Sprawdziłem wszystkie kampanie z waszych wcześniejszych postów i niestety są już pełne oczywiście.

Bardzo cenne te wasze posty i chętnie dał bym merita wszystkim uczestnikom tego tematu ale cierpię na ich chroniczny brak  Cheesy.

Okazało się ża Rocket.Run 🚀 zakończył kampanię już po dwóch tygodniach i zastałem z ręką w nocniku czyli jestem w punkcie wyjścia i wróciłem do kampanii Bitvest.

Jeżeli wiecie o czymś ciekawym z ostatniej chwili to proszę o linki na PM lub tutaj.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
no ja właśnie aktywny móc powinienem być - może nie 50postów/tydzień, ale myślę, że 15spokojnie powinienem zrobić.. chciałbym chociaż te 0.01btc/tydzień być w stanie dostawać (no chyba, że btc mocno pójdzie w góre to może być mniej Smiley)
legendary
Activity: 2282
Merit: 1035
...
#Edit:
napisalem pm do Hhampuz i yahoo62278 czy maja jakies wolne miejsca w swoich kampaniach, mam nadzieje ze sie nie wkurza ze im zawracam glowe;
do kogo ewentualnie jeszcze warto pisac? Wink

Do nich raczej nie ma co pisać... zawsze jak są wolne miejsca ogłaszają to na wątku kampanii i wybierają z ludzi którzy się zgłoszą więc najlepiej monitorować te wątki...


więcej czasu stracę na szukanie kampanii niż pisanie postów :s

Tak to z reguły wygląda.. Często spędzam 2-3 dni zanim znajdę coś interesującego. A teraz i tak jest mniej ICO niż było wcześniej..
Do tych z płatnościami w BTC nie podchodzę, bo niestety nie jestem na tyle aktywny żeby pisać po 20 postów co tydzień. Szukam sobie spokojne kampanie po 5 postów i modlę się, żeby udało się ICO i przyszła hossa Smiley to może coś, kiedyś z tego będzie Wink
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
...
#Edit:
napisalem pm do Hhampuz i yahoo62278 czy maja jakies wolne miejsca w swoich kampaniach, mam nadzieje ze sie nie wkurza ze im zawracam glowe;
do kogo ewentualnie jeszcze warto pisac? Wink

Do nich raczej nie ma co pisać... zawsze jak są wolne miejsca ogłaszają to na wątku kampanii i wybierają z ludzi którzy się zgłoszą więc najlepiej monitorować te wątki...


więcej czasu stracę na szukanie kampanii niż pisanie postów :s
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
#Edit:
napisalem pm do Hhampuz i yahoo62278 czy maja jakies wolne miejsca w swoich kampaniach, mam nadzieje ze sie nie wkurza ze im zawracam glowe;
do kogo ewentualnie jeszcze warto pisac? Wink

Do nich raczej nie ma co pisać... zawsze jak są wolne miejsca ogłaszają to na wątku kampanii i wybierają z ludzi którzy się zgłoszą więc najlepiej monitorować te wątki...

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Sporo tych kampanii ostatnio u niego startuje. Czyżby to była jaskółka hossy?
Widzę, że się zgłosiłeś. Trzymam kciuki.


Mam kolejną ciekawą:

https://bitcointalksearch.org/topic/bountyclose-signature-campaign-iotex-a-decentralized-network-for-iot-5118558

Płatna w ETH, sponsorowana przez IOTX (CMC - https://coinmarketcap.com/currencies/iotex/) potwiedzona przez admina na telegramie:
Quote
[Forwarded from IoTeX Announcement Channel]
🎈 IoTeX Bitcointalk Signature Campaign has started!
🙌 Help us to spread the word after voting starts ➡️https://goo.gl/wyPiK2
Tylko bounty manager nie znany.
Płatne w ETH:
10 spots for Members - 0.025 ETH/week
20 spots for Full Members - 0.05 ETH/week
20 spots for Sr. Members - 0.1 ETH/week   (ok. 13$)
20 spots for Hero & Legendary Members - 0.2 ETH/week

Min. 15 postów z czego 9 może być na lokalu.Więc wypłata nie jest zdumiewająco wysoka, ale zato wymagania są zdumiewająco niskie.


znowu pozwole sobie na czepialstwo:
Quote
7. Posts must be spread throughout the week. If you submit 4 or more posts within the span of one day, these posts will not be eligible for campaign rewards.

dla mnie to niestety np średnio "lubiane" wymaganie - bo lubie sobie popisać więcej 2-3razy w tygodniu raczej - i myślę że nie jestem sam Wink

no i jeszcze wymaganie wysyłania raportu z linkami do postów jest przeze mnie również niezbyt lubiane Cheesy

#Edit:
napisalem pm do Hhampuz i yahoo62278 czy maja jakies wolne miejsca w swoich kampaniach, mam nadzieje ze sie nie wkurza ze im zawracam glowe;
do kogo ewentualnie jeszcze warto pisac? Wink
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Pojawiły się też nowe miejsca w kampanii BITCLOAK - została przedłużona o miesiąc i co jest dobrą wiadomością podniesione zostały stawki na bardziej sensowne Wink Kampania dla rang od Member do Legendary

The campaign already run for 1 month and I get PM-ed that the owner decide to extend.
I will notify once I got the fund for next month ( April 2019 )

For new member that want to apply, you need to re-apply after this post and after I got the fund.
For the member that already enrolled will be automatically enroll in next month.



I'm also changed the rate for next month campaign as follows :

(0.008*5 Legendary) Min 20 post
(0.006*5 Senior)  Min 20 post
(0.004*10 Full Member)  Min 15 post
(0.002*10 Member)  Min 15 post


hero member
Activity: 714
Merit: 611

Właśnie aplikowałem. Rocket niestety zawiesił kampanię do odwołania. Wszystko co dobre szybko się kończy Sad Dostać się nie będzie łatwo, bo widzę, że już nawet seniorzy sie zgłaszają.
Twoja kampania jest super, ale niestety brakuje mi jeszcze 58 meritów do niej.

W takim razie powodzenia - tym razem ja trzymam kciuki. Chociaż przyznam się, że sam wham się od dobrej godziny, czy nie aplikować... manager równie legendarny jak nasz dotychczasowy a stawki - po prostu doskonałe (zwłaszcza, jeżeli udało by się wcisnąć na miejsce seniora $75 + szansa na dodatkowe $25 za merity) kampania chyba najlepsza zaraz po chipmixerze... Aha i co też ważne zostaje Ci wolny avatar...

Pages:
Jump to: