Pages:
Author

Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur - page 23. (Read 6207 times)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
W spreadsheet widać już, że mamy po 5 miejsc na rangę. Chyba marne szanse z uwagi na to, że wszyscy zapisaliśmy się w okolicach 5-6 strony. Przede mną jest ponad 20 full memberów. Jedyna nadzieja w tym, że dobór będzie polegał na czymś większym niż tylko "kto pierwszy ten lepszy".
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Dwie godziny temu pojawiła się nowa kampania prowadzona przez @Hhampuza:

[OPEN]Rocket.run Signature Campaign | Full Members - Legendary | Up to 0.0175BTC

Min 20 postów (do których nie wliczają się lokalne) i min 10 w gamblingu ale stawki są stosunkowo niezłe (przynajmniej w prównaniu z konkurencją)  

Full Members - 0.00035BTC/Post | Bonus 0.0015BTC if you make 30 posts.
Sr. Members - 0.0004BTC/Post | Bonus 0.0015BTC if you make 30 posts.
Hero Members - 0.00045BTC/Post | Bonus 0.0015BTC if you make 30 posts.
Legendary - 0.0005BTC/Post | Bonus 0.0015BTC if you make 30 posts.

Ja spróbowałem - może ktoś z was ma ochotę?


[edit:]
Miło widzieć rodaków wśród aplikantów  Wink
Kampania jak pisałem pod względem stawek wydaje się zacna, co potwierdza ilość zgłoszeń - w 6 godzin liczba dobiła już do 115, manager też z dobrą reputacją... niestety w opisie OP nie wspomniał ile przewiduje miejsc, więc nie mamy pojęcia o co tak naprawdę się bijemy ;-)
Wczytałem się jeszcze w zasady - minimalnie 20 postów (10 w gamblingu) a maksymalnie 30 (płatnych) ale posty na lokalach nie wchodzą tylko w te minimalne 20 więc wychodzi na to, że powinny być zaliczone jako te dodatkowe 10 (czyli od 21 do 30) chyba...

Minusem może być również fakt, że jak rozumiem wypłata będzie przelewana na konto w serwisie rocket.run (słyszał ktoś w ogóle o tym?) ale wygląda na to że można stamtąd bez problemu przelać na inny dowolny adres albo od razu postawić na mecz LOLa (to chyba jeszcze nie działa) czy w jakiejś gierce...

hero member
Activity: 714
Merit: 611

Dziękuje chociaż nie wygrałem ale czuje się trochę wyróżniony bo konkurencja była lekko mówiąc przytłaczająca  Shocked.

Chwilę po Twoim poście @DarkStar dodał tego nowego uczestnika do listy jako szóstego.

Myślę że przeważylo szalę zwycięstwa na jego korzyść wysokie zaufanie jakim się cieszy (40+).

I tak jestem zadowolony bo to pokazuje, że jakość moich postów nie jest taka zła jak myślałem.

W każdym razie poważnie zaznaczyłeś swoją obecność a to też się liczy... Monitorowałem poszczególnych aplikantów i blisko 1/3 to była ścisła czołówka (pierwsza setka najwyżej nagrodzonych meritami ever). Ważne jest, że manager nie patrzy tylko na cyferki i pozycje w rankingach, ale ewidentnie przygląda się aktywności użytkowników/jakości postów/zaufaniu etc. Czyli nie ma co tracić nadziei tylko trzeba robić swoje...

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Uwaga mam mega neewsa!!!!

Hi everyone! Sorry for the delays with choosing someone; I will hopefully have that done tonight. It's very time consuming to try to differ the quality of posts in other languages so I needed a bit more time to do so.

List is currently down to
Code:
mu_enrico (Indonesian)
kenzawak (French)
wwzsocki (Polish)
roycilik (Indonesian)
mole0815 (German)


@wwzsocki - nasz rodak przeszedł przez pierwsze sito eliminacji @DarkStar_a do kampanii ChipMixer - świętego graala użytkowników bitcointalk!!!

Gratulacje stary!!! Osobiście analizowałem konkurencję, która była zabójcza więc już jesteś wygranym...
Ale dalej 3mam kciuki!!!


[edited:]

Jak to się czasami okazuje... z pięciu osób wybranych do "drugiego etapu" wygrała....... szósta ;-)

No cóż może następnym razem komuś z nas się powiedzie...

Dziękuje, chociaż nie wygrałem czuje się trochę wyróżniony bo konkurencja była lekko mówiąc przytłaczająca  Shocked.

Chwilę po Twoim poście @DarkStar dodał tego nowego uczestnika do listy jako szóstego.

Myślę że przeważylo szalę zwycięstwa na jego korzyść wysokie zaufanie jakim się cieszy (40+).

I tak jestem zadowolony bo to pokazuje, że jakość moich postów nie jest taka zła jak myślałem.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Uwaga mam mega neewsa!!!!

Hi everyone! Sorry for the delays with choosing someone; I will hopefully have that done tonight. It's very time consuming to try to differ the quality of posts in other languages so I needed a bit more time to do so.

List is currently down to
Code:
mu_enrico (Indonesian)
kenzawak (French)
wwzsocki (Polish)
roycilik (Indonesian)
mole0815 (German)


@wwzsocki - nasz rodak przeszedł przez pierwsze sito eliminacji @DarkStar_a do kampanii ChipMixer - świętego graala użytkowników bitcointalk!!!

Gratulacje stary!!! Osobiście analizowałem konkurencję, która była zabójcza więc już jesteś wygranym...
Ale dalej 3mam kciuki!!!


[edited:]

Jak to się czasami okazuje... z pięciu osób wybranych do "drugiego etapu" wygrała....... szósta ;-)

No cóż może następnym razem komuś z nas się powiedzie...

 
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Warto też dodać, że do tej kampanii można dostać się poza rekrutacją. Dokładna informacja znajduje się na samym początku pierwszego posta. Skontaktowałem się z managerem kampanii i wytłumaczyłem w jakim sensie mogę być uważany za "trusted exception", i jak widać udało mi się dostać.
...

...
Note1: If the campaign is full, but you are a very trusted member of the community, feel free to apply. I recommend PMing me to get a faster response. Those who obviously do not meet the requirements may be blocked/blacklisted.
...

Żeby to była dokładna informacją to nie powiem... Manager niestety nie wyjaśnił co rozumie przez "zaufany wyjątek" - rozumiem, że nie chodzi o wysokość parametru Trust (bo Ty akurat tego nie masz przesadnie wysokiego) tylko jakieś inne  zalety, którymi można się przesłużyć forum/społeczności innymi słowy podejrzewam, że trzeba mieć naprawdę mocne uzasadnienie żeby gościa przekonać do zwiększenia grona uczestników poza rekrutacją standardową...

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Warto też dodać, że do tej kampanii można dostać się poza rekrutacją. Dokładna informacja znajduje się na samym początku pierwszego posta. Skontaktowałem się z managerem kampanii i wytłumaczyłem w jakim sensie mogę być uważany za "trusted exception", i jak widać udało mi się dostać.

Widząc te wartości trochę się przestraszyłem że to nie miejsce dla zwykłych ludzi, ale cyborgów (no może poza naszym ziomkiem @BitCryptexem który wydaje się być istotą żywą...).

Bardzo mnie tym zdaniem rozbawiłeś. Jestem istotą żywą, o dziwo Wink Taka drobna uwaga, staraj się nie odmieniać niektórych nicków. Bot, który powiadamia mnie o wspomnieniu, wyłapuje tylko jedną dodatkową literę po X na samym końcu.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Ja bardzo poluję na tą kampanię, jednak niestety wciąż ogranicza mnie ranga - muszę dostukać jeszcze blisko 50 meritów żeby podjąć wyzwanie...

To może być Twój najlepszy tydzień w tym roku, bo nie dość, że zdobyłeś więcej niż te 50 potrzebnych meritów to dzisiaj okazało się, że zwolniło się kolejne miejsce w kampanii. Mam dla wszystkich aplikujących małą radę. Do niedawna w tej kampanii nie zaliczano postów napisanych w sekcjach lokalnych. Jeżeli Wam zależy żeby się dostać to postarajcie się zbalansować stosunek postów napisanych po angielsku do tych po polsku. Oczywiście życzę powodzenia też @wwzsocki


Wielkie dzięki za info... Ostatni tydzień był dla mnie na tyle łaskawy że pewnie wyczerpałem już ilość farta, zwłaszcza że jak zauważyłeś ostatnio skupiłem się zdecydowanie na lokalnej sekcji. Nie mniej jednak grzechem byłoby nie spróbować bo to jest pierwszy raz kiedy dzięki zdobyciu rangi seniora mam szansę w ogóle podejść tematu. Oczywiście również życzę szczęścia "konkurentowi" - @wwzsocki - powodzenia!


Cholera - przyjrzałem się konkurencji @sud masz całkowitą rację - wszyscy wiemy, że ta kampania jest najlepsza na forum ale nie myślałem, że do każdego spota startować będą do niej aż tacy killerzy  Wink  No cóż - jak jeden z nich fajnie napisał - niech moc będzie z nami...

sud
sr. member
Activity: 826
Merit: 301
Generalnie teraz się już chyba opłaca tylko robić te kampanie sygnaturkowe płacone w btc, albo liczyć na jakiś cud że w zwykłym bounty tokeny okażą się wartościowe (komuś się to udało?). Niestety widać, że większość użytkowników myśli podobnie, i te konkretne kampanie z Overview of Bitcointalk Signature-Ad Campaigns zapełniają się zgłoszeniami dosłownie w kilka godzin, w dodatku taką ilością solidnych forumowiczów z dobrą historią postowania, że ciężko się przebić. Ja już temat odpuściłem, ale powodzenia dla wszystkich spróbujących.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Ja bardzo poluję na tą kampanię, jednak niestety wciąż ogranicza mnie ranga - muszę dostukać jeszcze blisko 50 meritów żeby podjąć wyzwanie...

To może być Twój najlepszy tydzień w tym roku, bo nie dość, że zdobyłeś więcej niż te 50 potrzebnych meritów to dzisiaj okazało się, że zwolniło się kolejne miejsce w kampanii. Mam dla wszystkich aplikujących małą radę. Do niedawna w tej kampanii nie zaliczano postów napisanych w sekcjach lokalnych. Jeżeli Wam zależy żeby się dostać to postarajcie się zbalansować stosunek postów napisanych po angielsku do tych po polsku. Oczywiście życzę powodzenia też @wwzsocki
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Jeżeli któryś z Was czuje się na siłach to możecie spróbować złożyć podanie do kampanii, w której obecnie biorę udział. Jest tylko jeden slot wolny, a po jednym dniu już jest 2 strony podań. Nie musicie zmieniać sygnatury i awatara więc nic nie stracicie, a możecie dużo zyskać. Widzę, że odbiegliście trochę od tematu, ale dyskusja wygląda na ciekawą (rozdałem trochę merita). Może założycie osobny temat?

Dzieki za przypomnienie, juz probowalem raz dostac sie do tej kampanii ale to byl niewypał. Mili uczestnicy rozmowy w bedacy w temacie poinstruowali mnie co i jak no i teraz czekam na wolne miejsce. Jak dobrze mi sie wydaje to jest to pierwsze wolne miejsce od tamtego czasu a było to juz jakis czas temu. Wniosek taki ze mialem racje i jest to brdzo dobra kampania bounty do ktorej jest sie bardzo ciezko dostac. Oczywiscie zapisalem sie ponownie i mam nadzieje ze zostane wybrany tak jak 50 innych  Grin Shocked.


hero member
Activity: 714
Merit: 611
Jeżeli któryś z Was czuje się na siłach to możecie spróbować złożyć podanie do kampanii, w której obecnie biorę udział. Jest tylko jeden slot wolny, a po jednym dniu już jest 2 strony podań. Nie musicie zmieniać sygnatury i awatara więc nic nie stracicie, a możecie dużo zyskać.
...

Ja bardzo poluję na tą kampanię, jednak niestety wciąż ogranicza mnie ranga - muszę dostukać jeszcze blisko 50 meritów żeby podjąć wyzwanie... A szkoda.... zrobiłem trochę researcha i wyszło mi że aktualnie żadna inna kampania sygnatur nie może się równać z Chipmixerem jest on i dłuugo długo nic ;-)


...
Widzę, że odbiegliście trochę od tematu, ale dyskusja wygląda na ciekawą (rozdałem trochę merita). Może założycie osobny temat?


Zgadzam się z BitCryptexem - zostawamy ten temat dla kampanii sygnatur a z historiami spekulacyjnymi przenieśmy się gdzie indziej - może jak proponowałem wcześniej do

...
Za trafne rozszyfrowanie rynku merit dla Ciebie - swoją drogą  posty w tym temacie powinny trafić do innego z Twoich wątków Spekulacja na newsach alt/btc ... i mam nadzieję że pozostaniesz aktywny w tym zakresie a po tym przykładzie dorzucę go to tematów obserwowanych ;-)

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Jeżeli któryś z Was czuje się na siłach to możecie spróbować złożyć podanie do kampanii, w której obecnie biorę udział. Jest tylko jeden slot wolny, a po jednym dniu już jest 2 strony podań. Nie musicie zmieniać sygnatury i awatara więc nic nie stracicie, a możecie dużo zyskać. Widzę, że odbiegliście trochę od tematu, ale dyskusja wygląda na ciekawą (rozdałem trochę merita). Może założycie osobny temat?
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
@Tytanowy Janusz

Nie dalem rady przebic sie do Binance i kupic pare tokenw. Przez caly czas launchpad by niedostepny lub ladowal sie w nieskonczonosc. Po naszej rozmowie przyjrzalem sie blizej tym ICO prowadzonym przez Binance i doszedlem do wniosku ze smialo mozna kupic bo wyglada to bardzo dobrze.

hero member
Activity: 714
Merit: 611
I mamy otwarcie handlu. x4.3 na start, co daje +330% zarobku w 3 dni. Masakra. Tak mnie teraz tyłek boli, że sie nie wyrobiłem z zakupem. Po 5 sekundach juz nie było, ale może w 4 sekundzie bym zdąrzył...

Jak na ten niedźwiedzi rynek x4,3 jest wynikiem delikatnie mówiąc niesamowitym... wszystkie rozpoczęcią handlu po ICO, które widziałem w ciągu ostatniego roku (przyznam że skupiałem się na projektach w których bounty uczestniczyłem) wygłądało raczej - 50% albo -90% więc +330% wygląda niebywale...
Raz jeszcze apeluję: @Janusz!!!! z łaski swojej dziel się swoimi przeczuciami - jest szansa na zarobek dla całego lokala ;-)

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 28, 2019, 08:16:19 AM
#38
I mamy otwarcie handlu. x4.3 na start, co daje +330% zarobku w 3 dni. Masakra. Tak mnie teraz tyłek boli, że sie nie wyrobiłem z zakupem. Po 5 sekundach juz nie było, ale może w 4 sekundzie bym zdąrzył...
legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 27, 2019, 06:24:42 PM
#37
Hmm. To co mówisz wydaje się możliwe choć mało prawdopodobne. Bardziej prawdopodobne wydaje się, że źle wykonałem zlecenie i dlatego nie zostało zrealizowane. Tak tez myślałem, ale potem wszedłem w komentarze na twitterze binance i wpisów "ICO SCAM" jest masę:

https://twitter.com/imparthii/status/1100055364815310849
https://twitter.com/CryptoTeemo/status/1100050146681933825
https://twitter.com/Burak48555574/status/1100056006564958208
https://twitter.com/keller810/status/1100090571601915910
https://twitter.com/Jantjevd/status/1100126388252803072

Może 11 min wygląda lepiej marketingowo niż 5 sekund? Daje złudzenie, że przy kolejnym ICO masz szansę kupić podczas, gdy również obejdziesz się smakiem po 5 sekundach i ostatecznie jak napalony kot kupisz na giełdzie 3x drożej? Nie wiem. Wiem, że po 5 sekundach tokenów nie było.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
February 27, 2019, 05:34:27 PM
#36
...
11 min to wersja dla tłumów. Moje zlecenie puśiłem 5 sekund po rozpoczęciu i było już za późno. Zostało wrzucone w kolejkę i nie zrealizowane.
...

Jaki jest sens oficjalnie "wydłużać" czas rozejścia się tokenów??? Przecież 5-10 sekund zawsze będzie brzmiało lepiej niż 11 minut...
Czy myślisz może, że cały "nakład" został tak naprawdę zgarnięty przez binance żeby podgrzać emocje i będzie stopniowo spuszczany na "wolnym rynku"? Czy to w ogóle możliwe? Poleciałem trochę spiskowo ale przecież wszystko jest do obejścia...

legendary
Activity: 2156
Merit: 1622
February 27, 2019, 06:19:23 AM
#35
Próbowałem wczoraj kupić. Po 5 sekundach moje zlecenie ustawiło się w kolejce a po kilku minutach dowiedziałem się, że tokeny już się wyczerpały a moje zlecenie nie zostało zrealizowane. Wygląda na to, że w 5 sekund rozeszło się wszystko.
Potem znalazłem coś takiego
https://twitter.com/pillibebek77/status/1100138383114989569
Co uzasadnia fakt, że mimo limitu 3000$ na osobę po 5 sek rozeszło się tokenów za 50 mln.

Co tu dużo mówić - @Tytanowy Janusz miałeś niezłego nosa... jeśli cały towar rozszedł się w 11 min i 14 sec. to znaczy że nawet kiedy niedźwiedzie szaleją na arenie - jedno słowo - binance wciąż potrafi nieźle zamieszać...

Za trafne rozszyfrowanie rynku merit dla Ciebie - swoją drogą  posty w tym temacie powinny trafić do innego z Twoich wątków Spekulacja na newsach alt/btc ... i mam nadzieję że pozostaniesz aktywny w tym zakresie a po tym przykładzie dorzucę go to tematów obserwowanych ;-)




Dzięki Smiley Przestrzegam jednak przed inwestycją po wejsciu na giełdę. Oczywiście scenariusz BTT może się powtórzyć, jednak zejście towaru w 10 min nie jest tego gwarantem. Pamiętam swoje pierwsze  bounty. Shivom... Kampania zakończyła się bardzo szybko, bo ICO trwało około 10 sekund. Za bounty dostałem 200$ i uznałem, że skoro jest taki popyt to pewnie po wejsciu na giełdy cena będzie tylko rosła. Niestety lawina dzień po dniu aż do dziś. Ostatecznie wyciągnąłem z tego 20$. Obecnie jest warte 5$.

11 min to wersja dla tłumów. Moje zlecenie puśiłem 5 sekund po rozpoczęciu i było już za późno. Zostało wrzucone w kolejkę i nie zrealizowane.

Spekulacja na tym walorze po uruchomieniu handlu jest wysoce ryzykowana. High risk high reward. Ja osobiście sobie odpuszczę natomiast spekulacja małymi kwotami na niskich interwałach może być zabawna i pouczająca, bo zmienność i wolumeny zapewne będą zacne.

BTW. Handel na Fetch na binance startuje jutro o 10 AM UTC, czyli 11 naszego czasu
Pages:
Jump to: