Pages:
Author

Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur - page 17. (Read 6162 times)

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Do wszystkich z kampani livecoin zalecam zapoznać się z ostatnimi oskarżeniami:

https://bitcointalksearch.org/topic/livecoinnet-scam-5159692
https://bitcointalksearch.org/topic/m.51640968

tez dzisiaj o tym juz slyszalem w niemieckim local bordzie.
wiem ze tez Hhampuz osobiscie napisal do LiveCoin z poproszeniem o jakie kolwiek wyjasnienie

https://bitcointalksearch.org/topic/m.51678206
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Do wszystkich z kampani livecoin zalecam zapoznać się z ostatnimi oskarżeniami:

https://bitcointalksearch.org/topic/livecoinnet-scam-5159692
https://bitcointalksearch.org/topic/m.51640968
hero member
Activity: 714
Merit: 611
snip
Tak. Te 3 osoby wpadły chwilę po tym jak podbiłem ten temat w godzinach wieczornych (po wrzuceniu go rano utonął bez odpowiedzi). Podejrzewam, że to z niego. Od tamtej pory nikt nie wszedł, a z 3 osób które dołączyły tylko 1 wykonała KYC (pozostałe 2 od kilku dni mają status "pending").
Mnie się udało złapać tylko jednego chociaż też status ciągle oczekujący... a i tak nie jestem pewny na 100% czy trafił z sygnatury bo refa wrzuciłem też do dwóch czy trzech grup na fejsie...
Szczerze mówiąc liczyłem że te nasze firmemki będą działać zdecydowanie prężniej szczególnie po słowach @wwzsockiego który w którymś wątku zachwalał efektywność sygnatury w przełożeniu na refy... Przy obecnej suszy zaczynam się zastanawiać czy sygnatury mają faktycznie przełożenia na kliki czy raczej należy je traktować bardziej jako medium służące jedynie budowaniu świadomości marki/rozpoznawalności....

Ale może to kwestia tej konkretnej kampanii (OBY!!!) - weszliśmy w nią o jakiś miesiąc za późno i to w momencie, kiedy została ograniczona tylko do USA i Canady a może stamtąd jest jednak stosunkowo mało krypto-entuzjastów? Zobacz - linki do tej kampanii są wszędzie - tutaj, fejsy twittery youtube - wszędzie i co się dzieje przez ostatni tydzień ilość subskrybentów wzrosła z 47.914 do 49.336 czyli zaledwie 200 dziennie przy takiej ilość wyświetleń w różnych mediach to tyle co nic!!!
Może jeszcze przy 4 rundzie globalnej coś się utnie ale przy tej rundzie nie widzę specjalnego potencjału - chyba trzeba zmienić sponsora...


@cryptovigi Chyba musimy się przyzwyczaić do obecnego stanu rzeczy. Właśnie zamknięta została kampania bitblender.
https://bitcointalksearch.org/topic/m.51244842
Kolejne ~20 dobrych pisarzy zostało uwolnione do koszyka poszukiwaczy nowych kampanii. Nawet jak pojawią się jakieś miejsca, to zapewne konkurencja będzie ogromna.

Szkoda... Przyznam szczerze że mnie po doświadczeniu z Bestmixerem kampanie mixerów zdecydowanie bardziej przypadły mi do gustu niż jakakolwiek kasyna - brak konieczności wysilania na tworzenie postów w sekcji hazardowej a dodatkowo możliwość skupienia się na lokalu - BEZCENNE!

Z drugiej strony nadzieja na dłuższy bullrun może spowodować, że pojawi się więcej reklamodawców chcących się promować na naszej prozie.... Grin


A teraz z innej beczki:
Kampania Stake.com - A signature campaign for everyone! Earn up to 0.1 BTC weekly
Reklamują się że można zarobić aż do 0.1 BTC tygodniowo - ktoś zagłębiał się w tą kampanię? Mnie za cholerę nie wychodzi jakim cudem można dobić do tego poziomu maksymalne stawki dla Hero/Legendary to $3 za 10 postów (plus 0.0016 BTC za ekstra zadania) - czyli nawet zakładając że 0.1 BTC to stawka z czasów kiedy bitcoin kosztował $3.500 więc:
0,1 BTC - 0,0016 BTC = 0,0984 BTC zostaje na czyste posty -> 0,0984 * $3,500 = $344,4  -> $344,4/$3 (za 10 postów) = 114,8 (pakietów po 10 postów) czyli wychodzi, że żeby to osiągnąć trzeba nastukać 1148 postów w tydzień!!!
No chyba że uda się jeszcze wygrać konkurs na najlepszy post za $35 to zostaje #309,4/$3 = 103,13 czyli nadal zostaje 1031 postów w tydzień (a ja zrobiłem 1000 w rok Shocked) - przecież to nie do zrobienia bez spamowania....
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
snip
Tak. Te 3 osoby wpadły chwilę po tym jak podbiłem ten temat w godzinach wieczornych (po wrzuceniu go rano utonął bez odpowiedzi). Podejrzewam, że to z niego. Od tamtej pory nikt nie wszedł, a z 3 osób które dołączyły tylko 1 wykonała KYC (pozostałe 2 od kilku dni mają status "pending").


@cryptovigi Chyba musimy się przyzwyczaić do obecnego stanu rzeczy. Właśnie zamknięta została kampania bitblender.
https://bitcointalksearch.org/topic/m.51244842
Kolejne ~20 dobrych pisarzy zostało uwolnione do koszyka poszukiwaczy nowych kampanii. Nawet jak pojawią się jakieś miejsca, to zapewne konkurencja będzie ogromna.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
@cryptovigi. Zassało. Pierwsze 3 osoby wbiły z mojego refa (30 NRG ~ 66$, czyli 0.8% BTC - prawie tygodniówka, a wszyscy weszli w ciągu 2 godzin od podbicia tematu napisanego rano). Puki co mają status pending (pewnie KYC jeszcze nie sprawdzone). Tak sobie myślę, że interesują nas Amerykanie (-7 godzin). Czyli oni czytają BTT zapewne po pracy o 16-20 czyli od 23 do 3 w nocy naszego czasu. Jeśli więc nasz temat nie będzie podbijany o tej porze (lub nasze posty nie będą wtedy widoczne), to nici z refa.

edit: 1 już po KYC

NICE!!!

U mnie ciągle lipa ale nie byłem ostatnio aktywny...

Edit: Właśnie przyjrzałem się stworzonym przez Ciebie tematom - szczególnie Trip from 0$ to 100k $ - strasznie inteligentnie go wykombinowałeś  MLM w czystej postaci!!! Grin

Pomyślałem sobie, że przydały by się jeszcze trackery do tych refów - można by wtedy przeanalizować z których wątków/postów jest najlepsza monetyzacja... (właśnie do mnie dotarło - że link jest w sygnaturze więc tracker na nic się nie przyda...).

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
@Tytanowy Janusz  Obawiam się, że nie będzie łatwo przyciągnąć użytkowników do kampanii oferując stawki z TIER D bitvesta/777
Chyba, żeby zrobić również tiery - dać dla TOP 1-2(3) jakąś konkurencyjną zachęcającą  stawkę a potem niższe tiery jakieś średnio-niskie, ale z motywacją dla ludzi w postaci perspektywy awansu do wyższych tierów ;-)
Kurcze coraz poważniej zaczynam myśleć o takim projekcie - @cryptovigi wchodzisz w to? ;>

@Tytanowy Janusz możesz w tym temacie jeszcze spróbować przyspamować Wink https://bitcointalk.org/index.php?topic=5028931.msg50999340;topicseen#new

O kurczę. Ale megathread. Tam się jakaś dyskusja prowadzi, czy każdy pisze jedno zdanie od siebie na temat OP ?Smiley Nie wiem jak się odnaleźć w tym. Zwykle czytam wszystkie posty i myślę co może brakować w dyskusji. Tu mi to zajmie tydzień Smiley Chyba, że zastosuję taktykę spamerów (quote ostatniego posta z 1 zdaniem rozpoczętym od "I agree"... Ale temat adekwatny do sygnatury, dzięki Smiley. Pomyślę i może wyskrobię coś ciekawego.

@cryptovigi. Zassało. Pierwsze 3 osoby wbiły z mojego refa (30 NRG ~ 66$, czyli 0.8% BTC - prawie tygodniówka, a wszyscy weszli w ciągu 2 godzin od podbicia tematu napisanego rano). Puki co mają status pending (pewnie KYC jeszcze nie sprawdzone). Tak sobie myślę, że interesują nas Amerykanie (-7 godzin). Czyli oni czytają BTT zapewne po pracy o 16-20 czyli od 23 do 3 w nocy naszego czasu. Jeśli więc nasz temat nie będzie podbijany o tej porze (lub nasze posty nie będą wtedy widoczne), to nici z refa.

edit: 1 już po KYC
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
@Tytanowy Janusz  Obawiam się, że nie będzie łatwo przyciągnąć użytkowników do kampanii oferując stawki z TIER D bitvesta/777
Chyba, żeby zrobić również tiery - dać dla TOP 1-2(3) jakąś konkurencyjną zachęcającą  stawkę a potem niższe tiery jakieś średnio-niskie, ale z motywacją dla ludzi w postaci perspektywy awansu do wyższych tierów ;-)
Kurcze coraz poważniej zaczynam myśleć o takim projekcie - @cryptovigi wchodzisz w to? ;>

@Tytanowy Janusz możesz w tym temacie jeszcze spróbować przyspamować Wink https://bitcointalk.org/index.php?topic=5028931.msg50999340;topicseen#new
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Dzięki Cheesy
Ale obawiam się, że potrzebowałbym kogoś kto by mi projektował sygnaturki ;-)
No i w sumie trochę kapitału trzeba najpierw zgromadzić, bo przecież trzeba się uzbroić w cierpliwość w oczekiwaniu na wypłatę  - tak jak w kwesti tego Energi jak rozumiem na dobrą sprawę nie wiecie jak długo przyjdzie Wam czekać na wynagrodzenie?

Cryptovigi jak widać opanował już trochę tą sztukę. Logo wyszło profesjonalnie, a to właśnie takie rysunki są chyba najtrudniejsze. Kapitału na start nie potrzebujesz, bo w strategii, którą opisywałem pokrywasz wypłaty dla do 10 seniorów ze swojej wypłaty z livecoin na bieżąco (po prostu płacisz im stawki podobne do bitvesta w tier D, czyli prawie 1/10 twojej).

Niestety masz rację. Wypłata nastąpi dopiero po etapie czwartym, który się jeszcze nie zaczął, a etap 2 i 3 ciągnie się od paru miesięcy.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708

Świetny pomysł. Powiem ci, że Ty jesteś w jeszcze lepszej sytuacji do tego. Zarabiasz w livecoin 0,0003 btc za post i za zarobek zatrudniasz 10 seniorów którzy będą nosili za ciebie refy. Przecież są kampanie takie jak bitvest, gdzie chłopaki noszą sygnaturki za 0,00004 btc za post (i to w tier D, a i na tier E czasem znajdzie się chętny). Pytanie tylko, czy nie załączy im się lampka - hola hola skoro mu się opłaca płacić mi za noszenie refów to pewnie mi się bardziej opłaci wyjść z kampanii i podmienić w sygnaturce link na swój.

Dzięki Cheesy
Ale obawiam się, że potrzebowałbym kogoś kto by mi projektował sygnaturki ;-)
No i w sumie trochę kapitału trzeba najpierw zgromadzić, bo przecież trzeba się uzbroić w cierpliwość w oczekiwaniu na wypłatę  - tak jak w kwesti tego Energi jak rozumiem na dobrą sprawę nie wiecie jak długo przyjdzie Wam czekać na wynagrodzenie?
@cryptovigi
I jak? Udało ci się kogoś złapać na refa? U mnie pustki

U mnie niestety też ale niestety ma to swoją logikę - aktualnie postuję głównie na naszym lokalu a airdrop skierowany jest już tylko do mieszkańców USA i Canady więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że niewielu z nich zagląda akurat tutaj....

Chyba trzeba rozejrzeć się za jakimś innym programem partnerskim i z nim spróbować...



No właśnie, to jest ważna kwestia skuteczność takiej sygnaturki - no ale to zawsze można dopracować zasady by zliczane były najbardziej efektywne (pod względem jakości i umiejscowienia) posty..

Ja bym Wam polecał sróbować promować tego wspomnianego przeze mnie wcześniej bitmexa (gdybyście jeszcze nie mieli tam konta to proszę o info na pw albo telegramie to podeśle reflinka)
hero member
Activity: 714
Merit: 611
@cryptovigi ja trochę wychodzę do sekcji altcoin. Tam wydaje mi się, że jest najwięcej bouty hunterów. Nawet stworzyłem 2 wątki (jeden ma już 3 strony - tylu tam jest spamerów, że masakra) a dalej nic. Bestmixer mnie tak rozpieścił 1% bitcoina tygodniowo, że teraz trudno mi się zadowolić innymi kampaniami. Zwłaszcza, że jak nastukam sobie bujną historię postów w najbardziej spamerskich zakątkach forum, to się zaraz okaże, że żaden manager mnie nie będzie chciał Sad

Myślałem dokładnie o tym samym  Grin po porostu jakbyś czytał w moich myślach chociaż teoretycznie jeżeli zaryzykujemy zapuścić się na tą "ciemną stronę mocy" na tydzień czy dwa w celach czysto badawczych przy okazji trzymając poziom postów może nie będzie tak źle - później przykryje się tą niechlubną historię Wink

Poza tym chyba nie będzie tak źle - @wwzsocki jest aktywny również w sekcji altcoin ale jego posty trzymają wysoki poziom i jak widać nie ma problemów żeby startować do najlepszych kampanii i wygrywać w cuglach z innymi użytkownikami...

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
@cryptovigi ja trochę wychodzę do sekcji altcoin. Tam wydaje mi się, że jest najwięcej bouty hunterów. Nawet stworzyłem 2 wątki (jeden ma już 3 strony - tylu tam jest spamerów, że masakra) a dalej nic. Bestmixer mnie tak rozpieścił 1% bitcoina tygodniowo, że teraz trudno mi się zadowolić innymi kampaniami. Zwłaszcza, że jak nastukam sobie bujną historię postów w najbardziej spamerskich zakątkach forum, to się zaraz okaże, że żaden manager mnie nie będzie chciał Sad
hero member
Activity: 714
Merit: 611
@cryptovigi
I jak? Udało ci się kogoś złapać na refa? U mnie pustki

U mnie niestety też ale niestety ma to swoją logikę - aktualnie postuję głównie na naszym lokalu a airdrop skierowany jest już tylko do mieszkańców USA i Canady więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że niewielu z nich zagląda akurat tutaj....

Chyba trzeba rozejrzeć się za jakimś innym programem partnerskim i z nim spróbować...

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
@cryptovigi
I jak? Udało ci się kogoś złapać na refa? U mnie pustki
hero member
Activity: 714
Merit: 611
@cryptovigi Dzięki za podzielenie się logiem. Skorzystałem Smiley. Strasznie szybko takie coś zżera limit znaków Smiley Zwłaszcza jak się nie wie dokładnie co się robi i się spamuje znacznikami [size] [font][.b] [/size] [/font][./b] itp itd. po całej sygnaturce by tylko wygląd odpowiadał. Chłopaki, którzy się tym profesjonalnie zajmują pewnie sporo czasu tracą na optymalizacji i wynajdowaniu każdego znaku jaki da się zaoszczędzić. Moja zbliżyła się do limitu, choć do fortunejack jest brakuje sporo (1300 znaków z 4000 wolne) Smiley
...

Zapraszam do poradnika: [TUTORIAL] LEKCJE BBCode (tworzenie sygnatur)  Grin Grin

Też natrafiłem na problem limitu znaków, kiedy wprowadziłem trzeci symbol logo do sygnatury ale dzięki wskazówkom z poradnika udało mi się opanować ten temat - poniżej zmodyfikowany kod logo - wygląda tak samo a oszczędność na znakach to aż 366 (z 1475 do 1109)

Quote
1░░░░░░░░░░░░░██
2░░░░░░░░░░░██████
3░░░░░░░░░██████████
4░░░░░░░░█████░░█████
5░░░░░░█████░░░░░██████
6░░░░░█████░░░░███████
7░░░█████░░░░░██████░░░░██
8░░█████░░░░███████░░░█████
9░░░█████░░░░████░░░░█████
0░░░░░█████░░░░░░░░████
1░░░░░░█████░░░░░░█████
2░░░░░░░░█████░░░████
3░░░░░░░░░██████████
4░░░░░░░░░░░██████
5░░░░░░░░░░░░░██


Code:
[td]
[size=2pt][color=green][color=transparent]1░░░░░░░░░░░░░[/color]██
[color=transparent]2░░░░░░░░░░░[/color]██████
[color=transparent]3░░░░░░░░░[/color]██████████
[color=transparent]4░░░░░░░░[/color]█████[color=transparent]░░[/color]█████
[color=transparent]5░░░░░░[/color]█████[color=transparent]░░░░░[/color]██████
[color=transparent]6░░░░░[/color]█████[color=transparent]░░░░[/color]███████
[color=transparent]7░░░[/color]█████[color=transparent]░░░░░[/color]██████[color=transparent]░░░░[/color]██
[color=transparent]8░░[/color]█████[color=transparent]░░░░[/color]███████[color=transparent]░░░[/color]█████
[color=transparent]9░░░[/color]█████[color=transparent]░░░░[/color]████[color=transparent]░░░░[/color]█████
[color=transparent]0░░░░░[/color]█████[color=transparent]░░░░[/color]█[color=transparent]░░░░[/color]████
[color=transparent]1░░░░░░[/color]█████[color=transparent]░░░░░░[/color]█████
[color=transparent]2░░░░░░░░[/color]█████[color=transparent]░░░[/color]████
[color=transparent]3░░░░░░░░░[/color]██████████
[color=transparent]4░░░░░░░░░░░[/color]██████
[color=transparent]5░░░░░░░░░░░░░[/color]██
[/td]

od biedy można by oszczędzić dodatkowe 350 znaków wyrzucając przezroczystość "ze środka" loga ale wygląda trochę gorzej:

Quote
1░░░░░░░░░░░░░██
2░░░░░░░░░░░██████
3░░░░░░░░░██████████
4░░░░░░░░█████░░█████
5░░░░░░█████░░░░░██████
6░░░░░█████░░░░███████
7░░░█████░░░░░██████░░░░██
8░░█████░░░░███████░░░█████
9░░░█████░░░░████░░░░█████
0░░░░░█████░░░░█░░░░████
1░░░░░░█████░░░░░░█████
2░░░░░░░░█████░░░████
3░░░░░░░░░██████████
4░░░░░░░░░░░██████
5░░░░░░░░░░░░░██

Code:
[td]
[size=2pt][color=green][color=transparent]1░░░░░░░░░░░░░[/color]██
[color=transparent]2░░░░░░░░░░░[/color]██████
[color=transparent]3░░░░░░░░░[/color]██████████
[color=transparent]4░░░░░░░░[/color]█████░░█████
[color=transparent]5░░░░░░[/color]█████░░░░░██████
[color=transparent]6░░░░░[/color]█████░░░░███████
[color=transparent]7░░░[/color]█████░░░░░██████░░░░██
[color=transparent]8░░[/color]█████░░░░███████░░░█████
[color=transparent]9░░░[/color]█████░░░░████░░░░█████
[color=transparent]0░░░░░[/color]█████░░░░█░░░░████
[color=transparent]1░░░░░░[/color]█████░░░░░░█████
[color=transparent]2░░░░░░░░[/color]█████░░░████
[color=transparent]3░░░░░░░░░[/color]██████████
[color=transparent]4░░░░░░░░░░░[/color]██████
[color=transparent]5░░░░░░░░░░░░░[/color]██
[/td]

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
@cryptovigi Dzięki za podzielenie się logiem. Skorzystałem Smiley. Strasznie szybko takie coś zżera limit znaków Smiley Zwłaszcza jak się nie wie dokładnie co się robi i się spamuje znacznikami [size] [font][.b] [/size] [/font][./b] itp itd. po całej sygnaturce by tylko wygląd odpowiadał. Chłopaki, którzy się tym profesjonalnie zajmują pewnie sporo czasu tracą na optymalizacji i wynajdowaniu każdego znaku jaki da się zaoszczędzić. Moja zbliżyła się do limitu, choć do fortunejack jest brakuje sporo (1300 znaków z 4000 wolne) Smiley

Złapałeś już kogoś? Ja do cierpliwych nie należę i już powoli tracę nadzieję.

Choć w kwestii sygnaturkowej może opłaciłoby się samemu stworzyć kampanie dla kilku-kilkunastu użytkowników?

Świetny pomysł. Powiem ci, że Ty jesteś w jeszcze lepszej sytuacji do tego. Zarabiasz w livecoin 0,0003 btc za post i za zarobek zatrudniasz 10 seniorów którzy będą nosili za ciebie refy. Przecież są kampanie takie jak bitvest, gdzie chłopaki noszą sygnaturki za 0,00004 btc za post (i to w tier D, a i na tier E czasem znajdzie się chętny). Pytanie tylko, czy nie załączy im się lampka - hola hola skoro mu się opłaca płacić mi za noszenie refów to pewnie mi się bardziej opłaci wyjść z kampanii i podmienić w sygnaturce link na swój.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...Byłoby strasznie przykro - bo nad moją się nieźle napracowałem  Angry

Co do Twojej sygnaturki, to wygląda bardzo profesjonalnie i wpada w oko.

Ja bym tylko dodał, jeszcze taki trzeci człon z "call to action", jak np.: "hurry up only a few days left!!!" lub "Hurry Up!!! Final Round!!!"

Niedość, żeby jescze bardziej zachęcić, to jeszcze poinformować o rychłym zamknięciu, bo xapewne nie potrfa, to dłużej jak tydzień lub dwa.

To są sprawdzone w boju triki z kampanii marketingowych.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Chłopaki, a szczególnie Tytanowy Janusz - zróbcie sobie jakieś avatary, bo głupio się tak patrzy jak nie ma avatara Cheesy W sumie pozytyw własnej "akcji" to to że można ustawić własny avatar :-)
Co do earndropu Energi to nie było przypadkiem osobnego tematu?Tongue

Choć w kwestii sygnaturkowej może opłaciłoby się samemu stworzyć kampanie dla kilku-kilkunastu użytkowników?
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
Tak, że wsyscy zarejestrowani są w grze, chociaż sygnaturki, już się chyba nie przydadzą.

Byłoby strasznie przykro - bo nad moją się nieźle napracowałem  Angry

@wwzsocki - nieźle rozkminiłeś temat ale coś mi się nie zgadza... skoro kampania już zamknięta to czemu link referencyjny prowadzi do strony z licznikiem, gdzie piszą że liczba uczestników ciągle rośnie i faktycznie licznik wraz z upływem czasu się zwiększa???


EDIT:
Już wiem o co chodzi - faktycznie runda 3 (EU AUS NZ) jest zamknięta, ale runda 2 (USA i CANADA) ciągle jeszcze jest otwarta dlatego refy wciąż można jeszcze zgarniać ale tylko z amerykańskie (i kanadyjskie)



...
@cryptovigi Pięknie wyszło ci logo energi. Sam robiłeś piksel po pikselu? Jestem pod wrażeniem. Też na początku miałem taki zamysł jednak leń przeważył i piepsznąłem znaczki dolara Smiley

Dzięki. Wczoraj próbowałem różnymi programami do przerabiania obrazka na bbcode ale wychodziła straszna kich w końcu dzisiaj się wkurzyłem, odpaliłem poradnik BBCode który tłumaczyłem i pixel po pixelu stworzyłem - nie było masakry ale w sumie do pół godziny do 45 minut zeszło....

jak chcesz się poczęstować to proszę:


Z uwagi na zamknięcie BitMixera zostałem od wczoraj "bezrobotny" więc postanowiłem w końcu w praktyce przetestować ten poradnik i stworzyć pierwszą własną sygnaturę BBCode... Poniżej efekty tej zabawy...
....
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Nie doczekałem się na odpowiedź, którą zadałem i opublikowałem w poście powyżej, tak że nie czekając napisałem następnego Twita do Energy.

Po jakiejś chwili dostałem nareszcie odpowiedź.



Podziękowałem za dokładną odpowiedź, chyba z grzeczności, bo przecież nadal nie wiem, kiedy dokładnie runda 3 się skończyła i czy jestem zaakceptowany  Wink.

Pewnie jest tak, że parę osób wyleci, bo się jakoś nie zakfalifikuje (złe państwo, zły dokument, złe konto, it.), liczą się z tym i biorą trochę więcej, tak na górkę. Mam nadzieję.



Jak zawsze, już po napisaniu posta poszedłem sprawdzić ten earndrop i skorzystałem z sygnaturki @TytanowyJanusz, która przekierowała mnie do earndropu Energy, gdzie kliknąłem odpowiednio round 3 i wyskoczyła informacja o zakończeniu promocji.



Tak, że wsyscy zarejestrowani są w grze, chociaż sygnaturki, już się chyba nie przydadzą.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Ok właśnie mi odpowiedzieli tym samym postem co powyżej, ale napisałem kilka kolejnych pytań. Teraz czekam na odpowiedż i zaktualizuje tego posta. Wtedy już wszystko powinno być jasne.



Jeżeli to czytacie i jesteście zainteresowani odpowiedzią, to pomóżcie mi trochę i zalajkujcie, lub zróbcie retwita, to zawsze pomaga.

Dodatkowo będę wtedy widział Wasze konta Twitter i będę mógł obserwować i oddać parę lajków  Wink.

https://twitter.com/wieslaw17/status/1131495780118867969
Pages:
Jump to: