Pages:
Author

Topic: Signature campaing - regularnie płatne pewniaki - page 25. (Read 12773 times)

legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
Zastanawiam się ile spada ruch takim mikserom jak ceny transakcji rosną. Chipmixer wydaje $30 000 miesięcznie na same sygnaturki, może jest powód czemu w zwolnione miejsce nie biorą nikogo nowego.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
A campaign participant got banned yesterday:
cellard Banned! (Trust: neutral) (209 Merit earned (history)) (BPIP)
Czyżby nowe miejsce się szykowało w chipmixerze?

No to temat się wyjaśnił - chwilowo Darkstar_ nie planuje urządzać castingu na miejsce po zbanowanym uszczestniku...

For everyone hoping to get cellard's spot: There will not be a new slot opened up as a result of his ban.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Manager: Wapinter
Nazwa kampanii: [SIGNATURE CAMPAIGN] ECOMI.com Trade Collect Play
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Full Member: 0.00175 BTC / Week
                                                            Sr. Member: 0.0035 BTC / Week
                                                            Hero Member: 0.0052 BTC/Week
                                                            Legendary: 0.006 BTC/Week

Jakie rangi:                  Full member - Legendary
Dodatkowe informacje: 15 new posts every week, 70% posts must be in following categories:
                                   > Gambling
                                   > Gambling discussion
                                   > Trading discussion
                                   > Altcoin discussion
                                   > Mining Altcoins
                                   > Speculating Altcoins
                                   Regular posts in the alternate cryptocurrencies section are desired.

Aktualnie kampania otwarta dla rangi LEGENDARY.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Jest jedno miejsce w kampanii Livecoin dla rangi Legendary.

Zostało po użytkowniku Quickseller, który nie napisał minimum postów w tym tygodniu.
...

Jestem zdziwiony, że Hhampuz wyrzucił go od razu - kojarzę z innych kampanii, że najpierw dawał ostrzeżenie a dopiero po 2-gim "przewinieniu" usuwał z listy uczestników... może zasłużył czymś jeszcze - np bijącym po oczach czerwonym trustem...

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Jest jedno miejsce w kampanii Livecoin dla rangi Legendary.

Zostało po użytkowniku Quickseller, który nie napisał minimum postów w tym tygodniu.

Manager:  Hhampuz
Nazwa kampanii: LiveCoin Signature Campaign | Hero/Legendary Members | Up to 0.0195BTC/Week
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 12x Hero Members - 0.0003BTC/Post.
                                                           12x Legendary Members - 0.00035BTC/Post.
Jakie rangi: hero - legendary
Dodatkowe informacje: min 15 postów max 55, stawki hero max 0.165, legendary 0.192 na tydzień za 55 postów.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...jak tak, to jestem jeden z wielu co sie beda o te miejsce "bic"  Cool Grin Wink
...bo może być ktoś przyęty, kto zaaplikuje przez PM, na przykład jakiś bardzo wybitny użytkownik.

Spokojnie nie aplikowałem przez PM  Grin Grin Grin

Notabene stawka za posta 0.00075BTC/post przy aktualnym kursie 8K usd to już 6 dolarów czyli przy max 50 postach aż 300 usd tygodniowo  - tym bardziej ludzie będą się zabijać o tego spota... Więc jeśli faktycznie pojawi się wolne miejsce to pewnie można się spodziewać co najmniej kilkadziesięciu chętnych...

Osobiście mam bardzo cichą nadzieję, że BestMixer zacznie na poważnie konkurować z ChipMixerem i zacznie gonić go również ze stawkami  Grin

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...jak tak, to jestem jeden z wielu co sie beda o te miejsce "bic"  Cool Grin Wink

Myślę, że każdy kto o tej kampanii wie i uczestniczy w bounty, jest nią zainteresowany i trzyma palec na pulsie.

Ja też oczywiście będę aplikował (myślę, że nie tylko ja z naszego lokala), jeżeli pojawi się taka możliwość, bo może być ktoś przyęty, kto zaaplikuje przez PM, na przykład jakiś bardzo wybitny użytkownik.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Wysłałem PM z zapytaniem o wolne miejsca w tej kampanii do menedżera.

To jest naprawdę mylące, jeżeli nie aktualizują pierwszego posta, gdzie jest na czerwono, dużymi literami "kampania otwarta".

@TytanowyJanusz merita napewno oddam.

Faktycznie wygląda to mało profesjonalnie... Daj znać jak się czegoś dowiesz. Co do oddawania meritów to lepiej pomóż mi czasem w nagradzaniu poprawnych raportów Smiley Przyznam się, że ostatnimi czasy temat ten stał się dla mnie motywacją do pisania dobrych postów ... bo zobowiązałem sie nagradzać posty a nie zawsze jest z czego więc musze regularnie skrobać coś dobrego Smiley

A campaign participant got banned yesterday:
cellard Banned! (Trust: neutral) (209 Merit earned (history)) (BPIP)
Czyżby nowe miejsce się szykowało w chipmixerze?

jak tak, to jestem jeden z wielu co sie beda o te miejsce "bic"  Cool Grin Wink
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Wysłałem PM z zapytaniem o wolne miejsca w tej kampanii do menedżera.

To jest naprawdę mylące, jeżeli nie aktualizują pierwszego posta, gdzie jest na czerwono, dużymi literami "kampania otwarta".

@TytanowyJanusz merita napewno oddam.

Faktycznie wygląda to mało profesjonalnie... Daj znać jak się czegoś dowiesz. Co do oddawania meritów to lepiej pomóż mi czasem w nagradzaniu poprawnych raportów Smiley Przyznam się, że ostatnimi czasy temat ten stał się dla mnie motywacją do pisania dobrych postów ... bo zobowiązałem sie nagradzać posty a nie zawsze jest z czego więc musze regularnie skrobać coś dobrego Smiley

A campaign participant got banned yesterday:
cellard Banned! (Trust: neutral) (209 Merit earned (history)) (BPIP)
Czyżby nowe miejsce się szykowało w chipmixerze?
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Wysłałem PM z zapytaniem o wolne miejsca w tej kampanii do menedżera.

To jest naprawdę mylące, jeżeli nie aktualizują pierwszego posta, gdzie jest na czerwono, dużymi literami "kampania otwarta".

Kiedy czytałem kilka ostatnich postów, to widziałem, że ludzie aplikują, więc byłem pewien, że kampania otwarta i rekrutuje.

Ale po przeczytaniu posta @Cryptovigi, doczytałem kilka ostatnich stron z tamtego wątku i okazało się, że tylko jedo miejsce prawdopodobnie jest wolne dla rangi senior member.

Dodatkowo quotując ten post z regułami, też się nie przypatrzyłem, że to już post sprzed kilku miesięcy.

Wszystkich bardzo przepraszam za alarm, następnym razem będę bardziej dokładnie wszystko sprawdzał.

Myślałęm, że warto się podzielić, jeżeli jest otwarta ta kampania, bo bardzo dobrze płaci.

@TytanowyJanusz merita napewno oddam.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Aktualnie nie zostało ogłoszone ŻADNE wolne miejsce
faktycznie. Dopiero teraz zobaczyłem. Wcześniej sprawdziłem tylko w OP :

We are accepting new members, see this post
i w linku do którego to prowadzi (a nie zauważyłem, że prowadzi do postu sprzed roku...) Dzięki za czujne oko i za swój raport.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Manager: ethan_nx
Nazwa kampanii: YOLOdice.com Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  User rank   Paid per post   Number of slots
                                                           Legendary     0.00035 BTC       FULL
                                                               Hero     0.00035 BTC      FULL
                                                          Sr Member     0.00025 BTC       3 (open)
                                                        Full Member     0.00015 BTC       5 (open)
Posts in Gambling add +10% bonus
This bonus will be applied to no more than 50% of your posts.

Jakie rangi: Full Member do Legendary
Dodatkowe informacje: There are currently 3 Sr. Member and 5 Full member vacancies in the Sign. Campaign.
...


Niestety ten manager nie uaktualnia OP w zakresie wolnych miejsc i trzeba czekać na jego posta albo monitorować spreadsheet...
Aktualnie nie zostało ogłoszone ŻADNE wolne miejsce chociaż ze spreadsheet wynika, że jest szansa na 1 miejsce o randze Sr. Member bo jeden uczestnik jest nieaktywny od końca stycznia... więc niewątpliwie warto monitorować wątek..


legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Manager: ethan_nx
Nazwa kampanii: YOLOdice.com Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  User rank   Paid per post   Number of slots
                                                           Legendary     0.00035 BTC       FULL
                                                               Hero     0.00035 BTC      FULL
                                                          Sr Member     0.00025 BTC       3 (open)
                                                        Full Member     0.00015 BTC       5 (open)
Posts in Gambling add +10% bonus
This bonus will be applied to no more than 50% of your posts.

Jakie rangi: Full Member do Legendary
Dodatkowe informacje: There are currently 3 Sr. Member and 5 Full member vacancies in the Sign. Campaign.

Quote
Detailed rules

1. Max paid posts per week: 40.
2. Posting in our ANN thread is NOT required, but you still can.
3. Posts that qualify:
  - must be in proper English,
  - min char count is 75,
  - must be constructive (as determined by the campaign manager),
  - subsequent posts (literally one after another) in the same thread are not counted,
  - posts in the following sections: Games & rounds, Off-topic, Politics & society, Investor-based games do not count,
  - "Beating a dead horse", "Giving unsolicited opinion that helps no one", "Guessing needlessly", "Posting on spam threads", "Necroposting", "Posting on a necroposted thread" (as defined by Relnarien) are not considered counted posts.
4. Local board, altcoin board and Other > Meta posts count as half.
5. Posts in Gambling are paid +10%. This bonus applies to no more than 50% of your posts.
6. You can rank up in the campaign only if a higher-level slot is available, payout increases next cycle.
7. You can keep the signature and participate in YD referral program even if you quit the sig campaign.
8. The following will result in removing your account from the campaign without payment:
  - spamming,
  - enrolling alts,
  - changing the signature for a non-campaign signature during a cycle,
  - using an avatar from another gambling service,
  - getting negative feedback during the campaign,
  - getting your account listed at any of SMAS lists.
9. There is no minimum posts requirement, but inactive members might get replaced by new members.
10. The week cycle ends on Sundays 23:59:99(9) UTC, payments will be issued within 2 days.
11. Posts in this thread do not count.

Read THIS post before you to register to this campaign to know exactly how.
hero member
Activity: 714
Merit: 611

Prawdopodobnie w najbliższych godzinach/dniach może się ukazać wolne miejsce o randze Legendary w kampanii Crypto-games.net, gdyż jeden z uczestników właśnie zrezygnował z miejsca tam:
Hey guys, I'm sorry to say that I'm leaving the Crypto-Games signature campaign.
I've brokered a better deal with the Bitsler campaign.

No hard feelings I hope, it was really fun to be part of this signature campaign since 2015.
In the end, it's just a huge pay difference, so I hope you understand my reasoning here.


Miejscówki tam pojawiają się bardzo rzadko, bo to kampania tylko dla 7 użytkowników (3xHero i 4xLegendary) a kampania z dużą tradycją - bo na forum od 2015 roku!


Manager: Lutpin
Nazwa kampanii: [Crypto-Games.net] ★ Signature Campaign ★ Hero - Legendary[FULL]
Ile do zarobienia/tydzień: $90 / 25 postów (+bonusy co czwarty tydzień $40 za avatara i $10 za presonalny text)
Jakie rangi: Legendary 1 miejsc (jeszcze nie ogłoszone)

hero member
Activity: 714
Merit: 611

Ta już była wcześniej i jeszcze po prostu nie została zapełniona...

Manager:  EthexBet
Nazwa kampanii: Ethex.Bet Signature Compaign 0,024 BTC / month
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:
Pay rates:
Legendary: 0.002 BTC / 10 post
Hero: 0.0015 BTC / 10 post
Senior: 0.001 BTC / 10 post
Jakie rangi: Senior Member - Legendary
Dodatkowe informacje: Basic info:
Members: Senior, Hero and Legendary
Total / free slots: 30 / 30
Min .. max posts per week: 15 .. 30
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Ethex.bet https://bitcointalksearch.org/topic/ethexbet-signature-campaign-0024-btc-month-closed-5140289 2 legendary spots wolne

reguly:


Basic info:
  • Accepting Members: Senior(FULL), Hero(FULL) and Legendary (2 slots)
  • Total / free slots: 30 / 2
  • Min .. max posts per week: 15 .. 30
  • Campaign Statistics: Spreadsheet
  • Payment Time: Every Sunday 6:00 AM (FORUM TIME)

Pay rates:
  • Legendary: 0.002 BTC / 10 post
  • Hero: 0.0015 BTC / 10 post
  • Senior: 0.001 BTC / 10 post

Basic Rules:
  • Only constructive posts will be counted towards this campaign considering the high payouts.
  • One account per user. Any user found to have alts in the campaign will be kicked and denied payment.
  • Negative trust members are not allowed. Users that receive valid negative trust from DT2 or above while enrolled will be kicked and payment denied.
  • Posts in Off topic, Micro earnings, and other signature campaign thread will not be counted. Posts in Local and Gambling are allowed.
  • Posts in Beginners and help, speculation, and politics and society will count as half.
  • No other signatures are allowed to be worn while you are in the campaign.
  • Users found to spam will be banned from the campaign and payment will be denied.
  • Any rule is subject to change from next week with prior notice in this thread

hero member
Activity: 714
Merit: 611
Dzięki za informacje Smiley Przykra wiadomość, ale nie wyrabiam już z paliwem na docenianie postów ... Pomoże mi ktoś i doceni ostatnie 2 zgłoszenia?
Przez najbliższy tydzień, może 2 będzie z tym ciężko, bo muszę być gotowy na rozstrzygnięcie konkursu mem/predykcja a trochę ostatnio byłem zbyt hojny w stosunku do możliwości.


Już pomagam - chociaż niestety sam sobie nie mogę dać merita - nawet na Twoją prośbę  Grin
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Dzięki za informacje Smiley Przykra wiadomość, ale nie wyrabiam już z paliwem na docenianie postów ... Pomoże mi ktoś i doceni ostatnie 2 zgłoszenia?
Przez najbliższy tydzień, może 2 będzie z tym ciężko, bo muszę być gotowy na rozstrzygnięcie konkursu mem/predykcja a trochę ostatnio byłem zbyt hojny w stosunku do możliwości.
hero member
Activity: 714
Merit: 611

I znowu dwa wolne miejsca u yahoo62278 w windice - tym razem dla rangi member:
Payments have been sent to those who qualified, 2 open member  slots


Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Windice.io Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień: (0.0015BTC)/ 25 postów
Jakie rangi: M (2 miejsca)

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
i tez jeden spot wolny w LiveCoin...

1x Hero Member position has opened up, apply now!
Pages:
Jump to: