Pages:
Author

Topic: Signature campaing - regularnie płatne pewniaki - page 26. (Read 12757 times)

hero member
Activity: 714
Merit: 611

UWAGA!!!!

MEGA WYSP MIEJSC W BESTMIXERZE!!!
 2x Sr. Member & 3x Hero/Legendary


Alright so there was a huge ban wave this morning which leads to us having 2x Sr. Member & 3x Hero/Legendary Member positions open, apply now!
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...No no no... Gratuluję. Zwłaszcza tobie Adamvp bo to ogromny skok z 777 do livecoin.

Dzięki, ale tak naprawdę podziękowania należą się właśnie Tobie @TytanowyJanusz, bo jak zwykle dowiedziałęm się z tego tematu o wolnym miejscu od kolegi @Cygan. To jest właśnie siła lokalnej społeczności. Jeszcze chwilę temu @Adamvp miał skromną ilość meria, nie postował za dużo i był co tu mówić w nienajlepszej kampanii. Dzisiaj merita ma już całkiem sporo, pisze codziennie (nawet z sensem, taki żarcik  Grin) i dostał się do jednej z najlepszej kampanii, a to wszystko praktycznie dzięki tej sekcji.

Wiem, że już od dawna @Adamvp szukał czegoś lepszego dla siebie i zaraz po przeczytaniu posta w tym wątku napisałem do niego wiadomość. Czułem się w obowiązku poinformować go o tym, tak jak @Cryptovigi i @TytanowyJanusz poinformowali mnie o wolnym miejscu w dobrej kampanii.

W kupie siła, panowie.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Bitcointalk URL: https://bitcointalksearch.org/user/adamvp-830898
Current post count (Including this post):  2163
Amount of EARNED merit in the last 120 days:  32
BTC Address:  bc1qncspxy6v40dkjrx78at7kctzcqldzfm76ujxa0
...
Bitcointalk URL: https://bitcointalksearch.org/user/wwzsocki-131333
Current post count (Including this post): 2769
Amount of EARNED merit in the last 120 days: 198
BTC Address: 3K4SRdXd6225BQufBPC3qLH2vz4tsadC3Q
...
Accepted! Welcome to the Campaign, extremely happy to have you guys onboard! Please update your Signature/Avatar ASAP if you've not already done so.


We are once again full, thank you to everyone who applied.

No no no... Gratuluję. Zwłaszcza tobie Adamvp bo to ogromny skok z 777 do livecoin.

Przy okazji nowe miejsce w bestmixerze właśnie się otworzyło:

Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BestMixer
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 0,00030/post - 30$/15 postów max 35 postów (60$)
Jakie rangi: 1x senior
Dodatkowe informacje: [PL] [$]
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Bitcointalk URL: https://bitcointalksearch.org/user/adamvp-830898
Current post count (Including this post):  2163
Amount of EARNED merit in the last 120 days:  32
BTC Address:  bc1qncspxy6v40dkjrx78at7kctzcqldzfm76ujxa0
...
Bitcointalk URL: https://bitcointalksearch.org/user/wwzsocki-131333
Current post count (Including this post): 2769
Amount of EARNED merit in the last 120 days: 198
BTC Address: 3K4SRdXd6225BQufBPC3qLH2vz4tsadC3Q
...
Accepted! Welcome to the Campaign, extremely happy to have you guys onboard! Please update your Signature/Avatar ASAP if you've not already done so.


We are once again full, thank you to everyone who applied.

Panowie! - Gratulacje!!! trafiliście do aktualnie jednej z najlepszych kampanii... to już na prawdę wysoka półka...




...

od demnie naturalnie tez wielke gratulacje!
ja jestem osobiscie od samego poczatku w LiveCoin i ta kampagne zmienie chyba tylko na ChipMixer'a jak sie pokaze okazja  Grin
LiveCoin dobrze placi i ma Hhampuz'a jako bm - nic niczego wieciej nie potrzeba
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Bitcointalk URL: https://bitcointalksearch.org/user/adamvp-830898
Current post count (Including this post):  2163
Amount of EARNED merit in the last 120 days:  32
BTC Address:  bc1qncspxy6v40dkjrx78at7kctzcqldzfm76ujxa0
...
Bitcointalk URL: https://bitcointalksearch.org/user/wwzsocki-131333
Current post count (Including this post): 2769
Amount of EARNED merit in the last 120 days: 198
BTC Address: 3K4SRdXd6225BQufBPC3qLH2vz4tsadC3Q
...
Accepted! Welcome to the Campaign, extremely happy to have you guys onboard! Please update your Signature/Avatar ASAP if you've not already done so.


We are once again full, thank you to everyone who applied.

Panowie! - Gratulacje!!! trafiliście do aktualnie jednej z najlepszych kampanii... to już na prawdę wysoka półka...




A skoro jesteśmy już w tym wątku - warto nadmienić, że w związku z zakończeniem tego naboru zaraz zwolnią się dwa ciekawe miejsca:

@wwzsocki zwolni jutro miejsce hero membera w Bestmixerze u @Hhampuz 'a
Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BestMixer
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 0,00035/post - 26$/15 postów max 35 postów (61$)
Jakie rangi: 1x hero-legendary

a niejaki @stadus w najbliższych dniach zwolni miejsce hero membera w Roobet u @DarkStar_ 'a
Manager:  DarkStar_
Nazwa kampanii: Roobet Signature Campaign | Sr. Member - Legendary
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:
1x Hero/Legendary Members - 0.00027BTC/post
Jakie rangi: senior - legendary
Dodatkowe informacje: min 10 postów max 20

więc jeżeli ktoś ma na nie chrapkę - warto już teraz zacząć monitorować te wątki...
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Biorąc pod uwagę fakt jaki poziom meritowy prezentuje Twoja konkurencja (a właściwie fakt, że ją rozniosłeś) chyba faktyczna można powiedzieć, że już "zaakceptował Twoją aplikację"!

Cały czas mam ten wątek na oku i czekam na Wasze aplikacje, ale dopiero teraz do mnie dotarło, że to przecież kampania tylko dla rang hero i legendary.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...oby niebylo zadnych problemow dla ciebie @wwzsocki, bo jak wiesz HHampuz nie lubi tego jak sie miedzy jego kamapnii "skaka"...  Roll Eyes

Ja już mam trochę doświadczenia w kampaniach naszego ulubionego menedżera @Hhampuz 'a i oczywiście zanim się zarejestrowałem, to wysłałem do niego wiadomość z zapytaniem czy mogę i zaakceptował moja aplikację.

Biorąc pod uwagę fakt jaki poziom meritowy prezentuje Twoja konkurencja (a właściwie fakt, że ją rozniosłeś) chyba faktyczna można powiedzieć, że już "zaakceptował Twoją aplikację"!

legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...oby niebylo zadnych problemow dla ciebie @wwzsocki, bo jak wiesz HHampuz nie lubi tego jak sie miedzy jego kamapnii "skaka"...  Roll Eyes

Ja już mam trochę doświadczenia w kampaniach naszego ulubionego menedżera @Hhampuz 'a i oczywiście zanim się zarejestrowałem, to wysłałem do niego wiadomość z zapytaniem czy mogę i zaakceptował moja aplikację.
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
...od kilka minut jest szansa wejsc do LiveCoin signature campaign  Wink

Dokładnie ja już zaaplikowałem, to przecież jeden z naszych ulubionych menadżerów @Hhampuz i tygodniówka wychodzi o 50% więcej, bo za post jest 0,0003 dla hero ale max postów, to aż 55. Można pisać na wszystkich bordach, a jedynym wymaganiem jest jakość i minimum 100 znaków.

Manager:  Hhampuz
Nazwa kampanii: LiveCoin Signature Campaign | Hero/Legendary Members | Up to 0.02BTC/Week
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 10x Hero Members - 0.00035BTC/Post.
                                                           10x Legendary Members - 0.0004BTC/Post.
Jakie rangi: hero - legendary
Dodatkowe informacje: min 15 postów max 55

Aktualnie ta kampania jest pełna ale myślę, że warto ją dodać, bo nie widzę jej w tym wątku. No chyba, że jestem ślepy, co już się zdarzało.

jak widac to redukcja byla o 0.00005 BTC w kazdym ranku. ale tez po tej redukcji jest to jedna z atraktywnych kampanii

edit: oby niebylo zadnych problemow dla ciebie @wwzsocki, bo jak wiesz HHampuz nie lubi tego jak sie miedzy jego kamapnii "skaka"...  Roll Eyes
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold

Manager:  Hhampuz
Nazwa kampanii: LiveCoin Signature Campaign | Hero/Legendary Members | Up to 0.02BTC/Week
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 10x Hero Members - 0.00035BTC/Post.
                                                           10x Legendary Members - 0.0004BTC/Post.
Jakie rangi: hero - legendary
Dodatkowe informacje: min 15 postów max 55
legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
So a final decision has been made.

The new rates will be:

Hero Members - 0.0003BTC/Post.
Legendary Members - 0.00035BTC/Post.

With this change I'll be able to accept 2x new members for each rank, so please apply now if you want to take part!


If you have issues with the lowered rate and want to leave, I'm sorry and I'll understand.

od kilka minut jest szansa wejsc do LiveCoin signature campaign  Wink
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Greetings to Pilipinas member Smiley I never thought this topic will bring foreign users to our local board. Great to see you here. Since this campaign is first campaign of junior member manager (without escrow) i cannot link it in OP since it does not match this rule:

  • Sprawdzony manager (np hampuz lub yahoo62278)
which means "trustful manager". Anyway thank you for report and hope to see more from you in the future Smiley


No proszę... @Tytanowy Janusz - gratulacje! Sława o Twoim temacie roznosi się na inne subfora - to chyba pierwszy temat, jaki mamy na naszym forum, który zaciekawił również użytkowników z innych lokali...

hero member
Activity: 2142
Merit: 584
You own the pen
Greetings to Pilipinas member Smiley I never thought this topic will bring foreign users to our local board. Great to see you here. Since this campaign is first campaign of junior member manager (without escrow) i cannot link it in OP since it does not match this rule:

  • Sprawdzony manager (np hampuz lub yahoo62278)
which means "trustful manager". Anyway thank you for report and hope to see more from you in the future Smiley


My apology to enter here, but the Poland board is only below the Pilipinas board that's why I often see your topic. I clicked it and sees that you are rewarding users for every signature campaign that they posted here. I will post it here every time I see a new sig campaign that pays btc with "trustful manager" off course.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Greetings to Pilipinas member Smiley I never thought this topic will bring foreign users to our local board. Great to see you here. Since this campaign is first campaign of junior member manager (without escrow) i cannot link it in OP since it does not match this rule:

  • Sprawdzony manager (np hampuz lub yahoo62278)
which means "trustful manager". Anyway thank you for report and hope to see more from you in the future Smiley
hero member
Activity: 2142
Merit: 584
You own the pen
Manager:  EthexBet
Nazwa kampanii: Ethex.Bet Signature Compaign 0,024 BTC / month
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:
Pay rates:
Legendary: 0.002 BTC / 10 post
Hero: 0.0015 BTC / 10 post
Senior: 0.001 BTC / 10 post
Jakie rangi: Senior Member - Legendary
Dodatkowe informacje: Basic info:
Members: Senior, Hero and Legendary
Total / free slots: 30 / 30
Min .. max posts per week: 15 .. 30
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
...W OP nie podlinkuję puki co, ale doceniam fakt, że podzieliłeś się z nami newsem...

Pytasz o opinie ale już podjąłeś najbardziej trafną decyzję. Zostaw w komentarzach i nie wrzucaj do OP. Zawsze zaintersowani znajdą a Ty nie będziesz reklamował tej kampanii per se.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Manager:  Wapinter
Nazwa kampanii: [SIGNATURE CAMPAIGN] ECOMI.com Trade Collect Play
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:
Full Member: 0.00175 BTC / Week - 15 participants
Sr. Member: 0.0035 BTC / Week - 8 participants
Hero Member: 0.0052 BTC/Week - 4 participants
Legendary: 0.006 BTC/Week - 4 participants
Jakie rangi: Full Member - Legendary
Dodatkowe informacje: We’re bringing Premium Licensed Digital Collectibles to the Blockchain

Manager z red trustem, kampania dotyczy tokena, który moim zdaniem wygląda na mało poważny. IEO tego tokena odbędzie się na bitforexie - giełdzie która oszukuje na wolumenie jak mało która. Mam mieszane uczucia co do promowania tej kampanii w tym wątku. Co sądzicie?

W dodatku 0.00175 to przy obecnej cenie bitcoina nieco poniżej 10$, więc nie spelnia kryterium finansowego, ale o to bym się nie czepiał, bo można pisac na lokalu (przynajmniej w 30%).

W OP nie podlinkuję puki co, ale doceniam fakt, że podzieliłeś się z nami newsem.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Manager:  Wapinter
Nazwa kampanii: [SIGNATURE CAMPAIGN] ECOMI.com Trade Collect Play
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:
Full Member: 0.00175 BTC / Week - 15 participants
Sr. Member: 0.0035 BTC / Week - 8 participants
Hero Member: 0.0052 BTC/Week - 4 participants
Legendary: 0.006 BTC/Week - 4 participants
Jakie rangi: Full Member - Legendary
Dodatkowe informacje: We’re bringing Premium Licensed Digital Collectibles to the Blockchain


Pozwolę sobie dorzucić wg mojego "widzi mi się" poniższe informacje:
Quote
70% of your posts must be made in the following categories: Gambling > Gambling discussion > Trading discussion> Altcoin discussion > Mining Altcoins> Speculating Altcoins
Quote
Weekly post will be counted until Saturday 23:59 forum time.
No i co istotniejsze patrząc, na podstawie  arkusza:
Quote
Dostępne są aktualnie:
Legendary: 0.006 BTC/Week - 4 wolne miejsca
Full Member: 0.00175 BTC / Week - 3 wolne

Tym razem sprawdziłem sam, bo chciałem się spróbować tam zgłosić, ale mam nadzieję, że następnym razem zadba o to osoba zgłaszająca kampanie ;-)
hero member
Activity: 2142
Merit: 584
You own the pen
Manager:  Wapinter
Nazwa kampanii: [SIGNATURE CAMPAIGN] ECOMI.com Trade Collect Play
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:
Full Member: 0.00175 BTC / Week - 15 participants
Sr. Member: 0.0035 BTC / Week - 8 participants
Hero Member: 0.0052 BTC/Week - 4 participants
Legendary: 0.006 BTC/Week - 4 participants
Jakie rangi: Full Member - Legendary
Dodatkowe informacje: We’re bringing Premium Licensed Digital Collectibles to the Blockchain
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
Nie chciałem zaśmiecać tego tematu i napisałem w "dyskusyjnym" ale jednak, chyba nie wszyscy tam docierają więc powtórzę swoją prósbę:
Zależałoby mi, żeby podawać tutaj też podstawowe warunki typu: dopuszczalne/wykluczone działy czy też okres rozliczeniowy kampani ;-)


Czyli co do bitclouda: Posts in Off-Topic, Games and Rounds and posts in this thread will not count.
This campaign will run from Thursdays to Wednesdays
Pages:
Jump to: