Pages:
Author

Topic: Signature campaing - regularnie płatne pewniaki - page 28. (Read 12773 times)

legendary
Activity: 3122
Merit: 7618
🔐Icarus CEO💳
Uwaga w związku z zakończeniem rekrutacji do kampanii Chipmixer w ciągu najbliższych dwóch dni pojawią się niewątpliwie 3 wolne miejsca w randze Senior Member w kampanii, w której aktualnie jestem czyli BestMixer

w randze Sr. Member @Hhampuz oferuje  0,00030/post - 22,5$/15 postów max 35 postów (52,5$) Zdecydowanie polecam!!!!

Panowie! Możecie startować - nabór właśnie ruszył!

Round 3 Payments have been sent out!


Thank you all for a great 3rd week!


3x Sr. Member Positions have opened up, apply now and I'll fill those spots within the next 24 hours.

Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BestMixer
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 0,00030/post - 22.5$/15 postów max 35 postów (52.5$)
Jakie rangi: 3x Sr. Member
Dodatkowe informacje:
[$] / [PL]


tylko raczej w takich kampagniach potrzeba byc szybkim.
bo juz pare godzin po powiadomiemu przes Hhampuz juz kilka interesujących juz sie zglosiło i przed 6sta rano byly wszystkie wolne miejsca zajete...
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Uwaga w związku z zakończeniem rekrutacji do kampanii Chipmixer w ciągu najbliższych dwóch dni pojawią się niewątpliwie 3 wolne miejsca w randze Senior Member w kampanii, w której aktualnie jestem czyli BestMixer

w randze Sr. Member @Hhampuz oferuje  0,00030/post - 22,5$/15 postów max 35 postów (52,5$) Zdecydowanie polecam!!!!

Panowie! Możecie startować - nabór właśnie ruszył!

Round 3 Payments have been sent out!


Thank you all for a great 3rd week!


3x Sr. Member Positions have opened up, apply now and I'll fill those spots within the next 24 hours.

Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BestMixer
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 0,00030/post - 22.5$/15 postów max 35 postów (52.5$)
Jakie rangi: 3x Sr. Member
Dodatkowe informacje:
[$] / [PL]
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Maybe soon! While I'm here, ChipMixer does pay for Local board posts so the campaign is [PL]
(unless I'm misunderstanding what it means)
Thank you @DarkStar for the support you show to our local community.

We try to do our best to get as much attention as possible to our local board and you are the best proof that this starts to pay out.

I am sure that many members will check out our local section only because you are posting here.

This is how strong and an established account can create awareness in an organic way.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
HOT !
Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BestMixer
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 0,00035/post - 26$/15 postów max 35 postów (61$)
Jakie rangi: 1x hero-legendary
Dodatkowe informacje:


Quote
█▀▀█
██▄█
BESTMIXER.IO // BEST BITCOIN MIXER
█▀▀█
██▄█


Uwaga w związku z zakończeniem rekrutacji do kampanii Chipmixer w ciągu najbliższych dwóch dni pojawią się niewątpliwie 3 wolne miejsca w randze Senior Member w kampanii, w której aktualnie jestem czyli BestMixer



w randze Sr. Member @Hhampuz oferuje  0,00030/post - 22,5$/15 postów max 35 postów (52,5$) Zdecydowanie polecam!!!!


hero member
Activity: 714
Merit: 611
Kampania ChipMixer:

There are now 2 open spots. Posters who are active in Local sections will have a higher chance of being accepted than those who don't for this round of applications. (however this doesn't mean you don't have a chance if you don't post in Local sections).

That's great news. That you for sharing it with us on this topic! Smiley I'm sure you will have plenty application from polish community. I would love to apply too. DAMN 36 merits...

Maybe soon! While I'm here, ChipMixer does pay for Local board posts so the campaign is [PL]
(unless I'm misunderstanding what it means)

Your knowledge of our language is staggering ;-)
And if you come to our local forum and invite us to take part in your campaign - it would be rude not take advantage of this!!

legendary
Activity: 2758
Merit: 3282
Kampania ChipMixer:

There are now 2 open spots. Posters who are active in Local sections will have a higher chance of being accepted than those who don't for this round of applications. (however this doesn't mean you don't have a chance if you don't post in Local sections).

That's great news. That you for sharing it with us on this topic! Smiley I'm sure you will have plenty application from polish community. I would love to apply too. DAMN 36 merits...

Maybe soon! While I'm here, ChipMixer does pay for Local board posts so the campaign is [PL]
(unless I'm misunderstanding what it means)
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131

In this context, it should be "Kampania ChipMixer" Wink Polish is not as easy as you might think. Thanks for letting us know in this thread. We appreciate it Smiley
legendary
Activity: 2758
Merit: 3282
Kampania ChipMixer:

There are now 2 open spots. Posters who are active in Local sections will have a higher chance of being accepted than those who don't for this round of applications. (however this doesn't mean you don't have a chance if you don't post in Local sections).
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Windice.io Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień: 25$/ 25 postów
Jakie rangi: s
Dodatkowe informacje:przy cenie btc = 5000$


legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
HOT !
Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BestMixer
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 0,00030/post - 25$/15 postów max 35 postów (50$)
Jakie rangi: 1x senior
Dodatkowe informacje:

edit: Full after 2h 40 min
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Manager:    Coinbox1
Nazwa kampanii: Trustdice.win - A Signature Campaign for you! $🚀$🚀$🚀$
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  maz 20 postów na tydzień, zarobki podane poniżej w dodatkowych informacjach.
Jakie rangi: od senior member
Dodatkowe informacje: Escrow @Darkstar https://bitcointalksearch.org/topic/trustdicewin-a-signature-campaign-for-you-5129362.msg50520574#msg50520574. Kampania jeszcze się nie zaczęła, będzie testowana przez pierwszy tydzień i póżniej zostanie podjęta decyzja czy będzie kontynuowana. Jest szansa na dobre bounty z niezłymi wypłatami.

Pay rates

Hero/Legendary - .0012 BTC per 10 posts

Sr. member - .00052 BTC per 10 posts

Full member - .00012 BTC per 10 posts

Jr/Member - .000042 BTC per 10 posts

Bonus Rewards!

Make 10 posts in the section Gambling and get a free .0005 BTC added to your total pay!
Make 10 posts in Bitcoin Discussion and get another free .0003 BTC!
Set your personal text to "Join for nice promotions: t.me/trust_dice" and get a free .0001 BTC per week!
Bonus rewards are not required, it's up to users.
legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Manager jest świetny - łatwo można z nim się dogadać, szybko odpisuje i w razie problemów stara się wszystko wyjaśnić (nawet jeżeli ktoś nagle dostanie red trust).
Cheesy
OOOO chłopaki - baczność!!! Najważniejszy head-hunter na forum zagościł na naszego lokala - dobrze wie gdze szukać nowych talentów Wink
Zaszczyt Smiley Wszyscy w rządku i mówimy grzecznie DZIEŃ ... DO ... BRY

Mnie @Darkstar nawet nagrodził 4 meritami za co oczywiście bardzo dziękuję. Tak po cichu mam nadzieję, że to znaczy, że mam szansę w Twoich bounty  Wink.

legendary
Activity: 2730
Merit: 1706
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Taka jeszcze jedna mała sugestia, dobrze by było gdyby w pierwszym poście były widoczne stawki dla poszczególnych rang żeby można było błyskawicznie porównać.

Aktualnie już wygłąda to dobrze a ze stawkami będzie kompletne i naprawdę przydatne.

Pomimo, że przeglądałem osobiście wszystkie te kampanie po kilka razy całkiem niedawno i pomimo tego zupełnie nie pamiętam stawek i musiałbym ich od nowa szukać żeby mieć jasny obraz aktuanej sytuacji z najlepszymi kampaniami bounty.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BitBlender
Ile do zarobienia/tydzień: 7,5$ / 15 postów max 30$/60 postów
Jakie rangi: member
Dodatkowe informacje:Płatne w BTC (przy cenie 5000$/btc)

[$]


Niestety do tej kampanii na razie nie przyjmują nowych członków ;( a szkoda bo też zacna... Zresztą jak chyba wszystkie ze stajni Hhampuza

According to spreadsheet and 1 post, number of Members in signature campaign decreased from 5 to 3 Smiley
Does it means that there are 2 free spots the signature campaign is closed for new participants?

No new Member Positions as of now!

Właśnie ten post przeczytałem, tylko moim oczom umknęło "No". No cóż. Odlinkuję z OP i gotowe. Post może się przyda w przyszłości. Dzięki za czujność.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BitBlender
Ile do zarobienia/tydzień: 7,5$ / 15 postów max 30$/60 postów
Jakie rangi: member
Dodatkowe informacje:Płatne w BTC (przy cenie 5000$/btc)

[$]


Niestety do tej kampanii na razie nie przyjmują nowych członków ;( a szkoda bo też zacna... Zresztą jak chyba wszystkie ze stajni Hhampuza

According to spreadsheet and 1 post, number of Members in signature campaign decreased from 5 to 3 Smiley
Does it means that there are 2 free spots the signature campaign is closed for new participants?

No new Member Positions as of now!
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BitBlender
Ile do zarobienia/tydzień: 7,5$ / 15 postów max 30$/60 postów 0.0001 BTC/post
Jakie rangi: member
Dodatkowe informacje:Płatne w BTC (przy cenie 5000$/btc)

[$]
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Jak podobają wam się zmiany? Macie jeszcze jakieś sugestie? A może jakieś pominąłem?

Drobna uwaga co do ChipMixera. Od kilkunastu tygodni, posty w sekcjach lokalnych są zaliczanie o ile manager kampanii uzna, że post jest wystarczająco rozbudowany. Jak dotąd nie miałem z tym problemu i każdy post został zaliczony. Teoretycznie można zgłosić się w każdej chwili jeżeli ktoś uważa się za wyjątek (dyskutowaliśmy o tym w innym temacie) więc myślę, że można zostawić tę kampanię tutaj na stałe.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Manager jest świetny - łatwo można z nim się dogadać, szybko odpisuje i w razie problemów stara się wszystko wyjaśnić (nawet jeżeli ktoś nagle dostanie red trust).

 Cheesy

OOOO chłopaki - baczność!!! Najważniejszy head-hunter na forum zagościł na naszego lokala - dobrze wie gdze szukać nowych talentów Wink


Zaszczyt Smiley Wszyscy w rządku i mówimy grzecznie DZIEŃ ... DO ... BRY

Ta jest zajebista, ale problem jest taki, że nie ma aktualnie wolnych miejsc a tutaj mają być tylko takie (a tą stówkę dzielą przeważnie pomiędzy czterech więc jeszcze fajniej! Grin)

Myślę, że trochę trzeba zmienić zasady bo te najlepsze kampanie są zazwyczaj zajęte i tylko co jakiś czas zwalnia się miejsce a chodzi chyba o to żeby mieć wszystkie najlepsze kampanie bounty w jednym wątku.

To tylko taka moja sugestia a @TytanowyJanusz jest właścicielem tego wątku i zrobi co uważa za stosowne.


Masz racje. Większość dobrych jest stale zajętych i wolne miejsce zwalnia się tylko na 1 dzień po czym manager wybiera 1 osobę spośród 20 zgłoszeń. Celem tego wątku jest umożliwienie społeczności zawsze o tym wiedzieć i być wśród tych 20 osób. Tak, by każdy, kto właśnie zakończył swoją kampanię mógł wejść w ten temat i wybrać 1 kampanię z 4 rekrutujących a nie przeglądać 20 "dobrych" z czego tylko 2 rekrutują lub żadna. Sam widzisz. Nagle skończyła nam się kampania Rocket i nie czekałeś aż bustadice otworzy rekrutację dla 100$. Wziąłeś bitvest za 12$ bo właśnie rekrutował.
Przemyślę jeszcze kwestię listy dobrych kampanii, by ułatwić spot hunterom szukanie wolnych miejsc.


W zasadzie nie, ale.. jeśli kampania akceptuje posty z wszystkich działów, w tym z locala to skoro i tak piszę to wolę dostać przy okazji choćby te 5dolarów..

Możesz też po prostu grupować kampanie na Bardzo/średnio/ledwie opłacalne
W sumie tu idealna byłaby tabelka ( a może jednak pokusilibyśmy się o arkusz google calc?) , gdzie można byłoby łatwo odnaleźć sobie kampanię z odpowiednią kombinacją opłacalności i trudności.

Co do wymagań, to też fajnie jakby się w Twojej liście znalazły, bo jednak jak mówię, co innego jest nawet te nędzne 5dolarów za pisanie w naszym localu, a co innego choćby nawet i 50dolarów, ale - przy wymaganych kilkudziesięciu postach tygodniowo (albo kilkunastu dziennie ) na określony temat z użyciem wysokiego poziomu języka angielskiego..

Co do stawek to niektóre kampanie mają wynagrodzenie podzielone na TIERy - i czasami tygodniowo jest do zgarnięcia nawet 0,02btc - ale tylko dla pierwszego tiera, podczasgdy wolne miejsca są dopiero w piątym, gdzie dla max'a postów wychodzi ledwo dajmy na to 0,002btc

No i nie zapomijamy o zmienności kursu btc ;-)


Dałem Ci już Merity za inicjatywe i z chęcia dam więcej jeśli pochylisz się nad moimi postulatami ;>


Zmieniłem wymogi na 2 obowiązkowe i co najmniej 1 z 3 dodatkowych oraz dodałem do kampanii znaczniki, które informują, który z parametrów jest spełniony. Myślę, że to zadziała. Od dziś proszę również o dodawania tych znaczników do swoich zgłoszeń.
Co do arkusza, to jest max 3-5 kampanii spełniających kryteria, które obecnie rekrutują, arkusz raczej do tego się nie przyda (lista zawieta 4 kampanie i zgłoszenia ustały). W tym wątku ma być sama elita. Najlepsze co może być dla każdej rangi.
Co do kampanii, w których trzeba się piąć miesiącami po szczeblach dla 20$ w między czasie zarabiając 1$ zostawmy na inne wątki, chyba, że masz pomysł jak to zakwalifikować uwzględniając ryzyko zarabiania przez 2 miesiące po 1 $ a potem zakończenie kampanii w pierwszy tydzień po awansie na stawki 20$.
Tu chcę naprawdę samą elitę. Dopuszczam sytuację, w której przez pewien czas OP będzie puste, bo po prostu wszystko co dobre będzie pozajmowane.

Jak podobają wam się zmiany? Macie jeszcze jakieś sugestie? A może jakieś pominąłem?
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Manager jest świetny - łatwo można z nim się dogadać, szybko odpisuje i w razie problemów stara się wszystko wyjaśnić (nawet jeżeli ktoś nagle dostanie red trust).

 Cheesy

OOOO chłopaki - baczność!!! Najważniejszy head-hunter na forum zagościł na naszego lokala - dobrze wie gdze szukać nowych talentów Wink


legendary
Activity: 2758
Merit: 3282
Manager jest świetny - łatwo można z nim się dogadać, szybko odpisuje i w razie problemów stara się wszystko wyjaśnić (nawet jeżeli ktoś nagle dostanie red trust).

 Cheesy
Pages:
Jump to: