Pages:
Author

Topic: Signature campaing - regularnie płatne pewniaki - page 27. (Read 12686 times)

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Manager:  DarkStar_
Nazwa kampanii: Roobet Signature Campaign | Sr. Member - Legendary
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:
4x Sr. Members - 0.00023BTC/post
4x Hero/Legendary Members - 0.00027BTC/post
Jakie rangi: senior - legendary
Dodatkowe informacje: min 10 postów max 20
hero member
Activity: 2142
Merit: 584
You own the pen
Manager:  Hhampuz
Nazwa kampanii: Cloudbet Signature Campaign | Member - Legendary | Local Posters Wanted
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:
 6x Members - 0.000065BTC/Post | Bonus 0.00008BTC/Post.
6x Full Members - 0.00008BTC/Post | Bonus 0.00009BTC/Post.
6x Sr. Members - 0.00009BTC/Post | Bonus 0.0001BTC/Post.
12x Hero/Legendary Members - 0.0001BTC/Post | Bonus 0.00015BTC/Post. 
Jakie rangi: Member - Legendary
Dodatkowe informacje: 4-week trial Campaign!
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
Manager: yahoo62278
Nazwa kampanii: Bustadice Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:  Full Member- 50$/week/25 postów + 25$ bonus za merity
Jakie rangi: Full Member
Dodatkowe informacje: Jedna z najlepszych kampani jeśli chodzi o stostunek $/post. Z bonusem za merity (zwykle 5 meritów tygodniowo starczy by otrzymać bonus) sięgamy nawet 3$/post
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Manager: inPRIVACYweBELIEVE
Nazwa kampanii: Wagerfly - Cryptocurrency Gambling Script Signature Campaign
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów:   Sr. Member : 0.0001 BTC/post - 0.005 BTC/week
                                                            Hero Member: 0.00015 BTC/post - 0.0075 BTC/week
                                                            Legendary Member: 0.0002 BTC/post - 0.01 BTC/week
Jakie rangi: Sr. Member, Hero Member, Legendary Member
Dodatkowe informacje: 15 postów minimum / 50 maksymalnie

[25 - 50$] / [tygodniowo]
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
snip

Dyskusja została przeniesiona na wątek Signature campaign. @cryptovigi Przenieś ten post tam, ten zostanie niedługo skasowany. Wybacz, że tak się rządzę w tym temacie, ale chciałem by był jak najbardziej czysty. Nauczmy się pisać wszystkie ogólne informacje w tamtym wątku a w tym tylko newsy o wolnych miejscach.

Od tej pory każdy nowy post w tym wątku, który nie jest raportem będę prosił o przeniesienie tutaj i dawał conajmniej 48h na zrobienie tego.
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Właśnie planowałem napisać posta, że nie zgadzam się z wami w kwestii, że od takiej kampanii trzeba trzymać się z daleka - przecież jeżeli ktoś aktualnie nie ma nic lepszego na oku - spokojnie może sobie założyć sygnaturkę yobit a dalej robić swoje - czyli pisać posty swoim tempem np. te 20 - 40 na miesiąc nic nie zmieniając w swoim zachowaniu jedynie zapewniając sobie kilka dodatkowych dolarów dopóki nie trafi na coś lepszego. Przecież nikt Cię nie zmusza do pisania 20 postów dziennie...

Tu już nawet nie chodzi o to, że im więcej możesz napisać w jeden dzień, tym więcej będziesz pisał. Spójrz na profil YoBit i ich trust. Czy naprawdę chcesz reklamować projekt, który ma tyle negatywnych opinii i jest oskarżony o scam? Już nie raz zdarzyło się, że DT1 wlepiało negatywny trust osobom, które nosiły przez dłuższy czas sygnatury projektów, które były oczywistym scamem. W tym przypadku jest trochę inaczej, ale nie ma też całkowitej pewności, że będziecie bezpieczni.

czy 20 konstruktywnych postów dziennie jest takie nierealne do napisania?

Moim zdaniem nie, przynajmniej nie przy moim obecnym natłoku obowiązków. Jeżeli ktoś ma wolny cały dzień to myślę, że spokojnie można zrobić nawet 10. Ja trochę inaczej definiuję konstruktywne posty. Rzadko udzielam się w innych sekcjach niż te czysto techniczne (ostatnio przesiaduję tylko tutaj).

Edit: Polecam zobaczyć ten temat.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
czy 20 konstruktywnych postów dziennie jest takie nierealne do napisania? Wg mnie jest to realne, ale przez 3, może 4dni w tygodniu - założmy, że o walutach top 5 można pisać 2-3posty dziennie, bo tam się jednak sporo dzieje, o walutach z top 10 to 1post dziennie, ale już tak na pozostałe tematy to wątpie, że jest realne pisać coś sensownego częściej jak raz na tydzień - ja np. jeśli w temacie coina który kiedyś znalazł się w kręgu moich zainteresowań nie przeczytam czegoś ciekawego do czego chciałbym się odnieść to przeglądam sobie newsy na Aggregatorze algory.io i te "dalsze" coiny tam mają maksymalnie kilka newsów w miesiącu. Ok to tyle w kwestii mojej opini na ten temat.

Osobiście mam nadzieję, że znajdę jakąś "normalną" kampanie z lepszymi stawkami niż moja obecna (chociaż fajnie, jakby miała podobne zasady ;-)

And last but not least:
@Tytanowy Janusz  - gratulacje!!!
hero member
Activity: 714
Merit: 611

...
Osobiście (tak samo jak BitCryptex) odradzam branie udziału w tej kampanii.
...

Właśnie planowałem napisać posta, że nie zgadzam się z wami w kwestii, że od takiej kampanii trzeba trzymać się z daleka - przecież jeżeli ktoś aktualnie nie ma nic lepszego na oku - spokojnie może sobie założyć sygnaturkę yobit a dalej robić swoje - czyli pisać posty swoim tempem np. te 20 - 40 na miesiąc nic nie zmieniając w swoim zachowaniu jedynie zapewniając sobie kilka dodatkowych dolarów dopóki nie trafi na coś lepszego. Przecież nikt Cię nie zmusza do pisania 20 postów dziennie...

Ale widzę, że to nie do końca tak działa ;( patrząc co się stało z niewinnym wątkiem jakiegoś newbie, który wczoraj tylko wrzucił neewsa, że taka kampania rusza, a który dzisiaj liczy grubo ponad 200 postów, z czego 70-80% to posty właśnie z sygnaturą yobit  zaczynam podejrzewać że tutaj się dziej coś złego....

Obawiam, się że założenie sygnatury yobit może zadziałać podobnie jak założenie jedynego pierścienia władzy z powieści JRR Tolkiena czyli sygnatura stopniowo przejmuje nad tobą władzę i przeciąga cię na stronę spamu....


"...
Jedna sygnatura dla Władcy Ciemności na czarnym tronie
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie,
Jedna, by wszystkimi rządzić, Jedna, by wszystkie odnaleźć,
Jedna, by wszystkie zgromadzić i w SPAMIE związać
W Krainie Mordor, gdzie zaległy cienie."


(Fragment Poematu Pierścienia w przekładzie Marii Skibniewskiej dostosowany do kontekstu)

hero member
Activity: 714
Merit: 611

@Tytanowy Janusz  - gratulacje!!!
@wwzsocki właściwie dla Ciebie również , bo jak widzę nie masz praktycznie żadnej konkurencji... więc wszystko wskazuje na to, że za kilka godzin znowu spotkamy się w trójkę w tej samej kampanii...


legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
gratulacje dla kolegi Tytanowy Janusz. zostal zaakceptowanym przes Hhampuz w Bestmixer kamapnji  Wink

Dzięki. Tym razem się udało Smiley


Co do yobit, to długo nie trzeba było czekać:

https://bitcointalksearch.org/topic/m.50677653
Wątek poświęcony sposobie poradzenia sobie z nadchodzącym spamem łącznie z pomysłami red trustowania.

Opinia jednego z lepszych bounty managerów:

Edit:

My big question here is since there are quite a few scam accusations against them, no official account is really active, and they're gonna allow spammers to go nuts what is everyone's opinion of joining the campaign?

Essentially those that wear the signature are promoting scams if the accusations hold true. We would also be promoting spam IMO.

I have somewhat considered joining(unsure of if I want to since I make 10 posts a week usually but with btc on the rise a few pennies might be nice) but would like opinions before testing the waters.

Also on a side note, I have sent a support message on their platform voicing my concerns of having no official manager or at least spam checker to watch over participants.

Osobiście (tak samo jak BitCryptex) odradzam branie udziału w tej kampanii.
legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalksearch.org/user/cabalism13-1605387
Current amount of posts (Including this one): 1280
SegWit BTC Address: 3LjVmpw2wDWawaPGa8Lj5JYjYciXDAePbW
Amount of EARNED merit in the last 120 days: 100+

Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalksearch.org/user/heisenberghunter-1564795
Current amount of posts (Including this one): 537
SegWit BTC Address: bc1qp5zfymz70zdy82jlz73szrzy0wnw6zpz6fgkpx
Amount of EARNED merit in the last 120 days: 175+

Bitcointalk Profile Link: https://bitcointalksearch.org/user/tytanowy-janusz-1925869
Current amount of posts (Including this one): 851
SegWit BTC Address: bc1qt9m84mdlflasahgetx4nwsejmjqtp8z7gmpscz
Amount of EARNED merit in the last 120 days: 200

Accepted! Welcome to the Campaign. Please update your Signature & Avatar if you've not already done so.


I wish I could accept you all, there's always A LOT of amazing users applying for these campaigns but I had to choose only 3, and so I've done.

We are once again full!

gratulacje dla kolegi Tytanowy Janusz. zostal zaakceptowanym przes Hhampuz w Bestmixer kamapnji  Wink
legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
Obawiam się że to się może skończyć niezłą falą spamu na forum... SadSadSad

Obawiam się, że forum zaleje taki spam, że w końcu jakiś DT się wkurzy i poleci negatywnym trustem każdemu z tą sygnaturką za branie udziału w opłaconym spanie forum.

Nie trzeba było długo czekać Smiley Niektórzy nie marnują czasu czego przykładem może być ten użytkownik. Zrobił te 20 postów po czym wylogował się z forum. Pech chciał, że jeden z jego postów został dodany w temacie kampanii ChipMixer. Obawiam się, że długo nie będzie w tej kampanii.

Co do ilości postów, nie jest możliwe napisanie 20 sensownych postów w ciągu dnia jeżeli na forum zagląda się tylko w wolnym czasie. Sam nie jestem w stanie napisać 50 postów w ciągu tygodnia mimo, że to jest maksymalna ilość za jaką płaci ChipMixer. Nie dajcie się skusić, bo tak jak napisał @Tytanowy Janusz, będziecie oddalać się coraz bardziej od celu.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622


YOBIT.NET rusza z kampanią sygnatur dla NAŁOGOWYCH pisarzy - płacą do 20 postów DZIENNIE!!! czyli 140/tydzień - dla mnie masakra ale... może ktoś chce napisać nową Illiadę w odcinkach..


Widziałem tą kampanię i sporo się zastanawiałem czy promować w tym wątku. Obawiam się, że forum zaleje taki spam, że w końcu jakiś DT się wkurzy i poleci negatywnym trustem każdemu z tą sygnaturką za branie udziału w opłaconym spanie forum. Jak uważacie? Stawki nie najgorsze, bo pisząc normalne 30 postów tygodniowo wychodzimy na około 20$ i bez spamu.
Każdy z nas marzy o chipmixerze albo fortunejack a spam kampania w yobit oddala od tego celu.



hero member
Activity: 714
Merit: 611
Nie wiem czy to właściwe miejsce bo kampania trochę inna - nie z wątku...

YOBIT.NET rusza z kampanią sygnatur dla NAŁOGOWYCH pisarzy - płacą do 20 postów DZIENNIE!!! czyli 140/tydzień - dla mnie masakra ale... może ktoś chce napisać nową Illiadę w odcinkach..

Obawiam się że to się może skończyć niezłą falą spamu na forum... SadSadSad




https://yobit.net/en/signature/details/

P.S. nie dam radý zachować formatu bo jadę komunikacją... Sad




legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
@wwzsocki @Tytanowy Janusz powodzenia! czekam na was Grin

Oczywiście OBECNY
hero member
Activity: 714
Merit: 611
...
tylko raczej w takich kampagniach potrzeba byc szybkim.
bo juz pare godzin po powiadomiemu przes Hhampuz juz kilka interesujących juz sie zglosiło i przed 6sta rano byly wszystkie wolne miejsca zajete...

Często tak to wygląda ale @Hhampuz dał 24 godziny nie po to żeby wybrać najazybszych tylko najlepszych!

@wwzsocki @Tytanowy Janusz i @adamvp powodzenia! czekam na was Grin

legendary
Activity: 3108
Merit: 7471
🔐Icarus CEO💳
Uwaga w związku z zakończeniem rekrutacji do kampanii Chipmixer w ciągu najbliższych dwóch dni pojawią się niewątpliwie 3 wolne miejsca w randze Senior Member w kampanii, w której aktualnie jestem czyli BestMixer

w randze Sr. Member @Hhampuz oferuje  0,00030/post - 22,5$/15 postów max 35 postów (52,5$) Zdecydowanie polecam!!!!

Panowie! Możecie startować - nabór właśnie ruszył!

Round 3 Payments have been sent out!


Thank you all for a great 3rd week!


3x Sr. Member Positions have opened up, apply now and I'll fill those spots within the next 24 hours.

Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BestMixer
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 0,00030/post - 22.5$/15 postów max 35 postów (52.5$)
Jakie rangi: 3x Sr. Member
Dodatkowe informacje:
[$] / [PL]


tylko raczej w takich kampagniach potrzeba byc szybkim.
bo juz pare godzin po powiadomiemu przes Hhampuz juz kilka interesujących juz sie zglosiło i przed 6sta rano byly wszystkie wolne miejsca zajete...
hero member
Activity: 714
Merit: 611
Uwaga w związku z zakończeniem rekrutacji do kampanii Chipmixer w ciągu najbliższych dwóch dni pojawią się niewątpliwie 3 wolne miejsca w randze Senior Member w kampanii, w której aktualnie jestem czyli BestMixer

w randze Sr. Member @Hhampuz oferuje  0,00030/post - 22,5$/15 postów max 35 postów (52,5$) Zdecydowanie polecam!!!!

Panowie! Możecie startować - nabór właśnie ruszył!

Round 3 Payments have been sent out!


Thank you all for a great 3rd week!


3x Sr. Member Positions have opened up, apply now and I'll fill those spots within the next 24 hours.

Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BestMixer
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 0,00030/post - 22.5$/15 postów max 35 postów (52.5$)
Jakie rangi: 3x Sr. Member
Dodatkowe informacje:
[$] / [PL]
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
Maybe soon! While I'm here, ChipMixer does pay for Local board posts so the campaign is [PL]
(unless I'm misunderstanding what it means)
Thank you @DarkStar for the support you show to our local community.

We try to do our best to get as much attention as possible to our local board and you are the best proof that this starts to pay out.

I am sure that many members will check out our local section only because you are posting here.

This is how strong and an established account can create awareness in an organic way.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
HOT !
Manager: Hhampuz
Nazwa kampanii: BestMixer
Ile do zarobienia/tydzień / ilość postów: 0,00035/post - 26$/15 postów max 35 postów (61$)
Jakie rangi: 1x hero-legendary
Dodatkowe informacje:


Quote
█▀▀█
██▄█
BESTMIXER.IO // BEST BITCOIN MIXER
█▀▀█
██▄█


Uwaga w związku z zakończeniem rekrutacji do kampanii Chipmixer w ciągu najbliższych dwóch dni pojawią się niewątpliwie 3 wolne miejsca w randze Senior Member w kampanii, w której aktualnie jestem czyli BestMixer



w randze Sr. Member @Hhampuz oferuje  0,00030/post - 22,5$/15 postów max 35 postów (52,5$) Zdecydowanie polecam!!!!


Pages:
Jump to: