Pages:
Author

Topic: kilo vermek için napmalıyım - page 11. (Read 4342 times)

member
Activity: 308
Merit: 10
November 17, 2017, 10:34:29 AM
Akşamları çok az yemek yemeye çalış yağlı yemeklerden ve abur cuburlardan uzak dur düzenli olarak spor yaparsan kısa sürede zayıflamaya başlarsın
newbie
Activity: 50
Merit: 0
November 17, 2017, 07:06:22 AM
Bol bol su tüket ve işe araba ile gidiyorsan en azından işten gelirken yürüyüş yapsan bile cok saglıklı şekilde kg verebilirsin.
newbie
Activity: 11
November 17, 2017, 04:51:47 AM
Herşeyden önce dr a gidip tahlil yaptırıp kendi bünyeni öğrenmen gerek.İnsülin direncin varsa,tiroitlerin çalışmıyorsa ne yaparsan yap kesinlikle kilo veremezsin.Çıkan sonuçlara göre ilaçlarını kullanıp düzenli 5 öğün küçük porsiyonlar halinde yemek yiyip bir de yürüyüş yaparsan kilo vermemen için bir neden yok..
sr. member
Activity: 538
Merit: 250
November 17, 2017, 04:15:20 AM
Çok sıkıntı yaşadığım konulardan benimde aylardır sağlam spor yapmama ve 3 beyazı tamamen kesmiş olmama ragmen sadece 500 gram verebildim bu arada 1.72 boy ve 96 kg ım. simdi spor konusunda bir iki hocadan kardio programları aldım ve L-carnitine kullanmaya basladım henuz bir iki gün oldu tartılmadım hiç ama spor esnasında çok fazla ter atmaya başladım onun etkisi midir bilmem bir ayın sonunda faydasını görürsem sizinle de paylaşırım bu arada ürünün normal bir insana hiç bir yan etkisi yokmus arastırdıgım kadarıyla o yuzden rahat rahat kullanıyorum. Bilgisi yada deneyımı olan arkadaslar paylasırsa sevinirim .
member
Activity: 532
Merit: 12
November 13, 2017, 08:39:41 AM
Eskiler az yiyeceksin, sık yiyeceksin demiş. Boşuna da dememişler bence. Benim de kilo sorunum vardı çok şükür hallettim ve bu dediğim deyimin bana çok yararı oldu. Sofradan az yiyip kalkmak diye bir şey var. 5 dakika dayanabilirsen şayet karnın doyuyor üzerine su içtiğinde.. Yemek yerken bol su, ayran vb. şeyler içip karnının doymasını sağlamak var. Spor yapma şansı tanımalısın kendine, hem vücudun hem de beynin mutlu olur böylelikle. Hareketsiz kalmaktan kurtulmalısın, yürü, koş.. Atman gereken enerjinin tamamını harcayabilirsen zayıflama daha da çabuk gerçekleşir bunu da unutma.
newbie
Activity: 42
November 13, 2017, 07:49:41 AM
Kesinlikle spor ya da yürüyüş yapmalisin haftada 3 ya da 4 defa. Ayrıca şekeri azaltırsan iyi olur. Gece yatarken tarçınli süt icmende göbek yağlarını eritiyor.
member
Activity: 154
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
November 13, 2017, 06:19:15 AM
İlk önce çok basit bir yol olan ekmeği bırakma sonrası düzenli beslenme sürekli abur cubur yok günde 3 öğünse o kadar abur cubur yeme birde ben zayıfim genelde çatalla yemek yerim yavaş yavaş yediğim için erken doyuyorum ilk doyma hissi geldiği anda bırakıyorum 10dk sonra doyma hissi geliyor
member
Activity: 167
November 13, 2017, 04:05:51 AM
kilo vermek istiyorsan en başta kararlı olucaksın...Sonra yemeklerini azaltacaksın...spor ve yürüyüş yapmak önemli... müsaitsen yüzmede çok faydalı olur..hamurdan , yağdan , şekerden , tuzdan uzak dur..
member
Activity: 155
November 12, 2017, 07:18:54 PM
Sabah aç karnına neskafe ve sigara iç hocam bunu düzenli olarak yap 2 ay sonra çubuk gibi olursun Cheesy
member
Activity: 336
Merit: 17
November 12, 2017, 07:17:15 PM
Ben de yaklaşık 0.1 tonum.Ulan yazın ne güzel 10 kilo vermiştim daha fazlasını aldım bir ayda. Ekmeği bırak ben yeniden bırakacağım da ekmeksiz de birşey yenmiyor ki 😂
full member
Activity: 630
Merit: 104
November 12, 2017, 07:15:44 PM
bol bol koşacan yemicen içmicen bu kadar basit Cheesy
newbie
Activity: 53
November 12, 2017, 06:17:58 PM
EKmegini azaltmalisin yapabiliyosan hic  yememelisin uyumadan en az dort saat once bi seyler yiyip icmeyi birakman lazim cunku metabolizma aksamlari cok yavasliyo e tabi klasik olarak fastfoodu abur cuburu hayatindan cikarman lazim
member
Activity: 392
Merit: 13
November 12, 2017, 06:09:15 PM
Ekmek ve diğer unlu mamüllerden uzak durursan ve akşam 7-8 den sonra yemek yemezsen yavaş yavaş kilolarından kurtulursun
member
Activity: 98
"Akche, Türkiye'nin Dijital Parası"
November 11, 2017, 11:38:04 AM
Afrikadakiler neden aç yemek yok çünkü. Sende yeme zayıflarsın bol şans.
newbie
Activity: 10
November 10, 2017, 02:23:55 PM
Günde 3 lt su, çok fark ettiriyor.
full member
Activity: 518
Merit: 100
November 10, 2017, 02:17:31 PM
adamın biri yine bu kardeş gibi

gitmiş bi , kilo verme merkezine . iki tane oda varmış merkezde

birinin kapısında ' 5 dakkada 1 kilo verirsiniz ! ' yazıyomuş

girmiş bizimki içeri , çıplak güzel bi hatun var odada , 'yakalarsan sikersin' yazıyo hatunun da üstünde

harbiden vermiş bizimki 5 dakkada 1 kiloyu

sonra yan kapıya bakmış

'1 dakkada 5 kilo verirsiniz!' yazıyomuş

girmiş içeri bizimki

bi tane kaslı zenci içerde , 'yakalarsa siker!' yazıyomuş üstünde

ben buna ilk okulda çok güldümdü ya , şimdi aklıma geldi tekrar , yazdım da öyle

hiç gülmedim amına koyyım iğrenç bi fıkraymış

ben güldüm lan pitivanga Cheesy Cheesy
full member
Activity: 196
Merit: 578
kedim çilek şeker çiçek !
November 10, 2017, 01:41:45 PM
adamın biri yine bu kardeş gibi

gitmiş bi , kilo verme merkezine . iki tane oda varmış merkezde

birinin kapısında ' 5 dakkada 1 kilo verirsiniz ! ' yazıyomuş

girmiş bizimki içeri , çıplak güzel bi hatun var odada , 'yakalarsan sikersin' yazıyo hatunun da üstünde

harbiden vermiş bizimki 5 dakkada 1 kiloyu

sonra yan kapıya bakmış

'1 dakkada 5 kilo verirsiniz!' yazıyomuş

girmiş içeri bizimki

bi tane kaslı zenci içerde , 'yakalarsa siker!' yazıyomuş üstünde

ben buna ilk okulda çok güldümdü ya , şimdi aklıma geldi tekrar , yazdım da öyle

hiç gülmedim amına koyyım iğrenç bi fıkraymış
legendary
Activity: 3178
Merit: 1517
November 10, 2017, 12:05:03 PM
arkadşlar çok kiloluyum biara kilo alamıyorum diye tirbe girerdim ama şimdi veremiyorum napmam lazım ? bişey önerin lütfen buara etrafımdaki tüm problemler beni buluyo sanki .

Boğazınızı tutarak kilo veremiyorsanız.
Spor + diyet ile şansınızı deneyin.
olmadı mı? İlaç tedavisi deneyin. http://www.obezite.gen.tr 236 dan 109 kiloya kadar düştüm ben ama geri aldım kiloları
Bu da olmaz ise Gastric Bypass ameliyatına girin. Kuş kadar mide bıraksınlar. çok güzel kilo verirsiniz.

En sonunda 2012 yılında ekim ayında RYGB dedikleri bir tekniği kullanarak ameliyat ettiler.
https://www.youtube.com/watch?v=l4vREUUv9Lw tekniği anlatan bir videodur.

Ben bunları tek tek denedim oradan biliyorum.

Allah sabırlar versin.
member
Activity: 238
November 10, 2017, 11:57:10 AM
yemeye icmeye dikkat etmek gerekiyor (3 beyaz dan kesinlik vazgecmek lazim)
spor sart sadece diyetle kilo vermek baya zor
sabah kahvaltisi yerine bir olcek whey proteini kullaniyorum ben kesinlikle gun icinde aclik hissini baya azaltiyor
l-carnitin ve cla suplementleri de baya faydali (spor yapanlar icin)
newbie
Activity: 44
November 10, 2017, 10:56:02 AM
1 aydır chia tohumu kullanıyorum ondan mıdır bilemem ama 2 kilo verdim.Damak tadıma da uyduğu için uzun süre bırakmayı düşünmüyorum. İnternette araştırdım biraz toksik etkisi yokmuş inşallah bi şey olmaz Smiley
Pages:
Jump to: