Pages:
Author

Topic: kilo vermek için napmalıyım - page 13. (Read 4342 times)

member
Activity: 266
Merit: 10
October 27, 2017, 06:49:56 AM
Endüstriyel ürünlerin hepsinden uzak durmak lazım, hareket etmek lazım, porsiyonları küçültmek lazım,
full member
Activity: 218
Merit: 100
October 26, 2017, 01:39:51 PM
nerde hareket orda bereket. tabiki spor tek cozum bence.
member
Activity: 84
No Bitcoin, no problem.
October 26, 2017, 01:33:39 PM
Günde 15 dk, normal rutininiz dışında, tempolu yürüyün. Ek olarak, sabah 10, akşam 10 mekik çekin, aç karnına. Bu en basit olarak başlayabileceğiniz bir egzersiz programı. Zamanla, yaşınıza, vücudunuza ve performansınıza göre yürüyüşleri uzatıp, egzersizleri artırmak size kalmış (şınav, ağırlık, vücut yapmaya değil formda ve zinde kalmaya yönelik beden hareketleri vs.).

Şunu yeme, şunu ye vs. vs. hepsi hikaye. Hareket etmeden kilo almak da vermek de sağlıklı değildir. Günlük rutininiz içinde yaptığınız hareket hareket sayılmaz, rutinin dışına çıkmadan kilo veremezsiniz, ancak düzenli yürüyüş-egzersiz olayını rutininize sokarsanız, ömür boyu kilo probleminiz kalmaz.

NOT: Doktor değilim, tavsiyem uzman tavsiyesi değildir.
member
Activity: 364
October 26, 2017, 12:33:45 PM
Spor düzenli beslenme düzenli uyku gibi klasik şeylerin dışında yediklerini yazarsan gün içinde kendini kontrol etmen daha kolay olur Smiley yeşil çayın içine taze zencefil atarsan etkisini arttırabilirsin Smiley bol şans..
newbie
Activity: 31
Merit: 0
October 26, 2017, 10:59:44 AM
Keşke kilo almak için triplere girmeseydin aynı dertten muzdarip çok insan var ve cevabı her zaman aynı olacaktır düzenli beslen spor yap uyku düzenini ayarla gibi monoton şeyler bol şans..
member
Activity: 98
October 25, 2017, 08:49:42 PM
Azimle spor yapıp güzel dengeli sağlıklı besinlerle beslenirsen en kısa sürede kilo verebileceğini garanti ederim ama herşey kafada bitiyor keşke o azime sahip olabilsem de ertelemesem ben de .s
newbie
Activity: 56
October 24, 2017, 05:13:55 PM
Mesela bu konuda ben kendimden örnek vermek istiyorum:1 ay önce 85 kg idim şu an 75 kg mım eger kg vermek bunu da bebeğimizin olmasına borçluyum o ağladıkça ne iştah kalıyor ne birşey Cheesy şaka şaka en güzeli ekmeği azaltmak,yürüyüş yapmak,spor yapmak,bir de düzenli uyku da çok önemli,vucudun sisteminin düzenli çalışması için.Başarılar !
member
Activity: 82
October 24, 2017, 05:10:06 PM
Instagramdaki diyet hesaplarını takip edebilirsin. Oldukça faydalı bilgiler veriyorlar.
newbie
Activity: 17
October 24, 2017, 05:08:28 PM
belki yazdıklarım fazla klasik olacak ama maalesef boğazımızı kesmemiz gerekiyor biraz.. üniversitenin ilk yılında aldıgım 10 kiloyu saat 16.00dan sonra bir şey yemeyerek ve her gün en az 10.000 adım atmaya çalışarak 1 ay gibi bir sürede verdim. tabi abur cubur fast food şeker ekmek tatlı alkol ne varsa cıkardım hayatımdan. kilo verdikten sonra eski düzenime geri dondugum icin verdigim kilolar cok kalıcı olmadı o yuzden diyetten cok hayat tarzını beslenme düzenini değiştirmek gerekiyor. umarım istediğin kiloya en kısa zamanda ulasırsın Smiley
newbie
Activity: 31
October 24, 2017, 03:58:37 PM
chia tohumunu sabahları yoğurtla karıştırıp yersen öğünlerden sonra yeşil çay tüketip gece yatmadan önce pul biber yoğurt ve limondan oluşan karışımı yersen zahmetsiz bir deneyim yapabilirsin etkisini göreceğine inanıyorum
member
Activity: 1260
Merit: 43
October 22, 2017, 05:45:47 PM
Daha önce yazıldı mı bilmiyorum ama çorbalarınıza, salatalarınıza hatta uygun olan tüm yemeklerde sirke kullanarak tüketin. Hem antioksidan hem de kilo verme de oldukça faydalı. Elma olursa daha iyi olur.
member
Activity: 103
October 22, 2017, 05:36:30 PM
Ben bu adamı çok iyi anlıyorum bende aynı dertten yanıyom
newbie
Activity: 3
October 22, 2017, 04:48:56 PM
Dostum ne yazıkki o koca kıçını lanet olası bilgisayar koltuğundan kaldırman gerekiyor .
Git hocam bi spor mağazısına , kendine güzel eşofman takımı al , yürüyüş ayakkabısı bandana vs ayarla ki hevesin gelsin.
Bisikletin yoksa bir bisiklet al değisiklik olur yağ yakımı açısından.
Kendine güzel bir kulaklık al ve nice bir playlist yap hareketli şarkılardan .
Düzenli spor ve beslenme düzenini oturttuğun zaman 15 günlük ve 1 aylık periodlar ile arkadaşlarından ; 'Vaay bilader süzülmüşsün ' 'Kanka sen kilo mu verdin' 'Spor mu yapıyon kanka helaal' gibi sözler de duyarak motivasyonunu arttırabilirsin kardeşim .

Şimdiden başarılar . Azimle sıçan duvarı delermiş  Grin
jr. member
Activity: 42
October 22, 2017, 01:47:04 PM
sağlıklı beslenmen gerekiyor.sabah kahvaltını aynı saatte tekrarlaman lazım.öğle ve akşam öğünlerinde salata ve yoğurt olmalı.öğle sebze akşam et yemeği öğünlerinde yer almalı.öğün öncesi iki bardak su içmen tavsiyedir.geç saatlerde miden kazınırsa bir meyveyi dilimleyip üzerine yoğurt ve tarçın seni tatlıdan uzak tutacaktır.ve her gün tartıl. Smiley
member
Activity: 84
October 22, 2017, 01:05:36 PM
Spor tek yol spor diyet falan da tabiki işe yarar ama doğru düzgün bir beslenme ile yapılan güzel egzersiz ve spor ile rahat kilo verebilirsin
full member
Activity: 238
Merit: 100
October 22, 2017, 12:56:18 PM
günlük harcadığın kalori miktarından daha az kalori alman lazım. bu iki zıt kutup arasında ne kadar fark olursa o kadar hızlı kilo verirsin. kilo verirken yağ yakımı ve tabiki bunun için egzersiz çok önemlidir. güzel bi diyetle ulaşılamayacak hedef yoktur. bu tavsiyelerin ardından kilo vermenin en kolay yolu extacy atmaktır Cheesy avuç avuç ye
member
Activity: 68
October 22, 2017, 11:33:12 AM
Aldığın kaloriden fazlasını harcarsan kilo verirsin. Düzenli uyku, spor en azından tempolu yürüyüş veya hafif tempo koşu, düzenli beslenme. Şekeri çikolatayı fast foodu bırak. Hala kilo veremiyorsan doktora git çünkü hormoneldir.
member
Activity: 228
October 22, 2017, 11:16:36 AM
Kilo vermek için ekmeği azaltmak gerekiyor. 1-2 dilim yeterli.
Ayrıca şerbetli tatlılardan, şekerden mümkün olduğunca uzak durmak gerekiyor.
3 öğün harici mümkün olduğunca birşey yememek gerekiyor, özellikle gece yatmadan önce..
Porsiyonları azaltmak gerekiyor, örn. 1 kase çorba, ana yemeklerden az porsiyon 1 tabak. Yanında salata yenebilir, veya yoğurt.

Ben bu şekilde denedim 10 kilo verdim. İlk başlarda zor gelebilir fakat mide küçüldükçe az porsiyon ve 1-2 dilim ekmekle doyduğunu hissediyorsun  Wink
member
Activity: 179
October 22, 2017, 09:28:12 AM
az yemek bol hareket...öğün atlamamak...abur cuburdan uzak durmakta fayda sağlayacaktır....sağlıklı ve kilosuz günler Smiley Smiley Smiley Smiley
member
Activity: 70
October 22, 2017, 08:39:46 AM
En geç saat 15:00 ten sonra yemek yemeyi kesin. Bol su için. Enerji verecek içeceklerden de vaz geçerseniz 1 ay içinde 5 kiloyu verirsiniz. Zaten sağlıklı olanı 60 yaş altı için ayda 4 kilo vermektir. Fazlası sağlıksız zayıflama olur.
Pages:
Jump to: