Pages:
Author

Topic: kilo vermek için napmalıyım - page 12. (Read 4342 times)

member
Activity: 336
Merit: 11
November 10, 2017, 10:43:52 AM
sık sık yemek düzenli uyku spor.

ekmeği şekeri kes dengeli beslen. o iş tamam
newbie
Activity: 17
Merit: 0
November 10, 2017, 10:40:02 AM
Onu bunu bilmem kilo vermek için bildiğin aç gezmen lazım yoksa sadece sporla olacak iş degil, özellikle mümkünse akşam yemeğini hayattan çıkartmak lazım
jr. member
Activity: 80
Merit: 4
Sovryn - Brings DeFi to Bitcoin
November 10, 2017, 10:15:35 AM
Öncelikle instagrama spor salonunda 5 adet fotoğraf paylaşıyorsun, ardından 2 hamburger menü ama kola diyet, bütün eşe dosta da ben almıyım diyet yapıyorum dedin mi ayda 4 kilo garanti veriyorsun Smiley
member
Activity: 140
Merit: 20
November 09, 2017, 03:52:48 PM
Bir ara bende baya zayıftım her gece geç saatler yemek yedikçe baya bi kilo almaya başladım.İlk başta ne olacak veririz şimdi yemesek ne zaman yiyecez dedikçe göbekte çıkmaya başladı şuan aynı rahatsızlığı bende yaşıyorum.İnsanın sporada başlayası pek gelmiyor.Spor dışında kilo dans yapılarak verilebilir ben bu aralar dans işini araştırıyorum hem dans edip hemde kilo veren çok kişi var.Bu aralar araştırma aşamasındayım güzel bir yer bulursam gidecem gittikten sorna işe yararsa yazarım yine.
full member
Activity: 742
Merit: 140
November 09, 2017, 03:40:54 PM
Şeker ve un ürünlerini bırakırsan işin çok kolaylaşır.

Şekeri seviyorsan bırakınca bir süre sonra aramıyorsun.

Bir nevi bağımlılık yapar şeker.
member
Activity: 81
Merit: 10
November 09, 2017, 02:49:49 PM
arkadşlar çok kiloluyum biara kilo alamıyorum diye tirbe girerdim ama şimdi veremiyorum napmam lazım ? bişey önerin lütfen buara etrafımdaki tüm problemler beni buluyo sanki .

Arkadaşlar ben satmıyorum ama suyla karıştırılan ve yemekten 30 dk önce icilen bitkisel bir ürün var. Amway Glucomannan 1 aydır kullanıyorum herhangi bir sağlık sorunum yok 8 kilo verdim. Yedirmiyor içtikten sonra midede jelleşiyor + Spor yaparak bu kilo kaybını artırabilirsin. Yalnız hiçbir yerde stok yok umarım bulursun bende 10 tane kaldı...
newbie
Activity: 59
November 09, 2017, 12:28:08 PM
5 ay önce 95 kiloydum şu an 78.
arada neler yaptım?
içkiyi bıraktım
ne kadar aç olursam olayım son ogunumu yatmadan 5 saat once yedim.
işim olmamasına rağmen sabahları erken kalktım. Bu iki açıdan onemli. gun içerisinde harcadığın kaloriyi arttırıyorsun. sabah erken kaltığın için gece erken yatıyorsun bu düzenli uyku da hormonal dengeni düzene sokuyor.
ekmek yiyorum. eğer bi oturuşta bi ekmeği gömüyorsan tabi bırak ekmeği ama iki üç dilim tam buğday ekmeğinin pek bir zararı olacağını düşünmüyorum.
Son olarak gun içerisinde kesinlikle 1 saat yürüyüş yapmalısın.

Motive etme amaçlı soyluyoırum. 17*18 kiloyu verdikten sonra hayatım değişti. sırtımda küfe taşıyormuşum farkında olmadan. sürekli yorgun, orası burası ağrıyan bir adamdım. ama artık o eski halimden eser yok şimdi Cheesy
newbie
Activity: 56
November 09, 2017, 11:43:05 AM
kilo vermek istiyorsan, bence kesinlikle kilo vermelisin.  Cool
ahahahaha allah iyiliğini vermesin akşam akşam ne güldüm ya çok doğru bir tespit  Grin Grin Grin Grin
newbie
November 09, 2017, 11:41:44 AM
kardeşim sakın yemek yemeyi keserek kilo veririm sanma bağışıklık sistemin düşer hastalıktan kurtulamazsın ekmeksiz yemek yemeye çalış az az ye öğünlerini güzel tut asitli içeçeklerden uzak dur ve alkol tüketimini azalt bunları uygularsan emin olki istemeden kilo verirsin  Wink
full member
Activity: 252
Merit: 100
The Standard Protocol - Solving Inflation
November 09, 2017, 11:19:05 AM
düzenli spor yapman lazım cardio ve kalori hesabı yapman lazım sonrasında işin kolay bunları yapmakta irade istiyor
full member
Activity: 518
Merit: 102
simply getting the job done
November 08, 2017, 08:27:24 PM
kilo vermek istiyorsan, bence kesinlikle kilo vermelisin.  Cool
member
Activity: 268
Merit: 12
November 08, 2017, 08:25:33 PM
bir kere düzenli yemek yemek çok önemli sonra yediklerine de dikkat etmen gerekir. her yemeğe oturduğunda tıka basa doyarak kalkmak yanlış. az ye  çok öğün ye mide yorulmaz metabolizman hızlanır böylelikle hızlı yağ yakarsın
member
Activity: 182
Merit: 10
November 08, 2017, 05:35:04 PM
Bende gazlı ićecekleri bırakarak baya bi hissetmistim zayıfladığımı cidden mideyi buyutuyormus galiba onun disinda hareketlenmek lazim
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
November 08, 2017, 07:07:52 AM
Ne yerseniz yiyin sizi zayıflatmayacağını öncelikle bilin. Kilo vermek istiyorsanız günlük olarak 5-7-10 km lik yürüyüşler yapmak şart. hiç yapamıyorsanız 2-3km sıkı bir yürüyüş de iyi olacaktır. Beslenme konusunda internetten aldığınız bilgiler pek sağlıklı değil bunun için bir uzmana gidip kilonuza ve kan grubunuza göre size uygun bir diyet önerecektir. Kilo vereceğim derken daha kötü hasta olmayın.
newbie
Activity: 44
November 08, 2017, 06:59:44 AM
Ekmek ve şekeri azaltman faydalı olacaktır. En aza indirmeye çalış. Haftada 3-4 gün yürüyüş ya da koşu yapman ve aldığın kaloriferi yakman önemli. Ayrıca kızartma tarzı yemeklerden uzak durmaya çalış. Etkisi olacaktır.
newbie
Activity: 44
November 07, 2017, 07:27:20 PM
Aşırı bir uğraşa gerek yok ekmek makarna hamur işi pirinç ve abur cuburdan 1 hafta uzak dur farkı anlayınca zaten devam edersin.
sr. member
Activity: 462
Merit: 250
October 27, 2017, 11:01:52 AM
Aynı olayı bende yaşadım 75 kiloyken herkes çok zayıfsın filan dedi bende madem öyle biraz alayım dedim biraz ayarsın yiyince (pidenin arasına adanayı sarıp yiyordum Cheesy) 95 kiloya kadar 1 yıl içinde tırmandım. Daha sonra merdiven çıkamaz daha doğrusu çıkar ama nefes nefese kalır oldum eskiden 20 kat çıkar bana mısın demezdim kilo vermeye karar verdim. Günlük 100 mekik 1 dk plank ve başka bir kaç hareti daha yaparak 2 ayda 82 kiloya düştüm. Tabi bu arada günde 1 ekmek yiyordum onu da dilime filan düşürmedim direk kestim zaten şeker kullanmıyordum pasta tatlı onları da yemeyi bıraktım. Baya üzerimden bir yük kalktı biraz daha vermeyi hedefliyorum siz de bu şekilde verebilirsiniz bence. Yaz olsaydı dışarıya çıkın yürüyün diyecektim yürüyüş bandını tavsiye etmiyorum çünkü dizde ciddi sorunları oluşturuyor zamanla.
newbie
Activity: 31
October 27, 2017, 09:46:12 AM
Az yemelisin diye boş bir laf gelmemesi bu forumun baya kaliteli insanlarla dolduğunu gösteriyor. Spor yap dengeli beslen bol bol su iç sigara,alkol kullanma (arada 2 tek rakı içebilirsin benden sana izin) bol bol yürümeye çalış hava almaya çalış. Bol şans..
newbie
Activity: 47
October 27, 2017, 09:20:36 AM
Yalnızca ve yalnızca aldığın kaloriler harcadığın kalorilerden daha az ise kilo verirsiniz. Aksi halde her gün bir litre sirke içip çiya tohumunu burundan da çekseniz kilo veremezsiniz (sakın denemeyin Lips sealed Lips sealed). Yani ya kalori alımını azaltacaksınzı ya da kalori harcama seviyenizi yükselteceksiniz. Herhangi bir besinden mucize beklemeyin. Ayrıca makrolarınızı (yağ-karbonhidrat-protein) takip edip protein ağırlıklı beslenmenizde fayda var.
newbie
October 27, 2017, 09:02:12 AM
KESİNLİKLE HAREKET ETMELİ
AKŞAM YEMEĞİ  7 DEN SONRA OLMAMALI
KARBONHİDRAT YEŞİLLİKLERDEN SAĞLANMALI
3 BEYAZDAN KAÇINILMALI
Pages:
Jump to: