Pages:
Author

Topic: Polish Hyde Park - page 16. (Read 7116 times)

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
June 14, 2019, 09:15:25 AM
Quote
Users are limited to one entry per Binance account. Any multiple entries will result in disqualification of all entries.
https://www.binance.com/en/support/articles/360029070772
tu masz caly regulamin
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
June 14, 2019, 09:06:23 AM
Ogólnie to ja myślałem, że tylko raz można zagrać "konkursowo" ale właśnie spróbowałem znowu i się okazuje, że też mogłem zgłosić swoje ref ID..
I tutaj pytanie - czy każdy, kto się zgłosi otrzyma jeden "los", czy każda zaliczona gra będzie nagrodzona jednym ticketem??
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
June 11, 2019, 04:42:44 PM
...zagrałem jeszcze raz i wtedy wyskoczyło to okienko o którym piszesz (chyba 11lvl musiałem przejść) ...

Ja myślałem, że można wygrać więcej, jak przejdziesz więcej faz i nawet pary razy, już wygrałem i miałem okienko z kodem ale jako chytry Polak chciałem więcej i grałem dalej.

Oczywiście pozostało 20$ ale dla satyfakcji byłem na 37 poziomie i mam nadzieję, że to będzie miało wpływ na wygraną. Kto wie?
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
June 11, 2019, 10:49:18 AM
Dobra, zagrałem jeszcze raz i wtedy wyskoczyło to okienko o którym piszesz (chyba 11lvl musiałem przejść) .... no to ładnie, nie będę bankurtem jak sie uda, zostanie mi całe 20 dolarów Cheesy
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
June 11, 2019, 10:40:51 AM
Wszystkie numery na planszy muszą być takie same. Gra działa jakby funkcjonowała jeszcze pod poprzednią promocję (w której trzeba było udostępnić sukces na twitterze). W tej promocji wystarczy podać kod binance (regulamin konkursu nie mówi nic o tweetowaniu).

Poprzednia promocja:
https://twitter.com/harmonyprotocol/status/1135308160841814016

W obecnej po ukończeniu powinno wyskoczyć okienko:

"3. Clear levels to unlock the “Redeem Binance referral ID” pop-up"

A zamiast tego wyskakuje okienko do twittowania. Pewnie trzeba poczekać chwilę aż to naprawią.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
June 11, 2019, 10:30:56 AM
O co chodzi w tej grze? Udało mi się przejść (przypadkiem Tongue)  pierwszy poziom i wyskoczyło okno do udostępniania na twittera, czy  to trzeba udostępnić żeby wziąć udział w loteri??
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
June 11, 2019, 09:19:23 AM
Małe ogłoszenie nie na temat:)

Airdrop 20$  od harmony (ONE). Notowany i prowadzony przez binance. Wystarczy zalogować się na konto binance, wygenerować swój kod do airdropa i ukończyć puzzle harmony (mi się udało za drugim razem - 15 min roboty).

https://twitter.com/binance/status/1138430378123845632

https://www.binance.com/en/support/articles/360029070772

"Each user will have a chance to win 1 of 1,500 places, worth $20 of ONE tokens each."

Podejrzewam, że co 3 zagarnie nagrodę.

hero member
Activity: 1246
Merit: 708
June 11, 2019, 06:41:48 AM
No proszę, jaka inwigilacja ;>
Miałem na myśli wątki poza naszym localem (w ostatnim czasie tylko ten wspomniany przeze mnie wątek utworzyłem )
A tamte wątki z 2016 - cóż, faktycznie są mojego autorstwa, aczkolwiek zdecydowania są dalekie od bycia powodem do dumy  Roll Eyes
Po prostu zazdroszcze kolegą, którzy potrafili stworzyć tyle tematów  będących wartością dodaną dla forum  Cool

Dobra a teraz poważny temat:
Czy google cenzuruje internet?:
https://www.ccn.com/ccn-is-shutting-down-after-googles-june-2019-core-update

Najnowsza zmiana algorytmu pozycjonowania stron w Google doprowadziła do dziwnych przesunięć w ruchu z wyszukiwarki.
Niektóre strony z dnia na dzień straciły ponad 50% wejść, podczas gdy w przypadku innych nastąpił odwrotny ruch..
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
June 10, 2019, 05:52:06 PM
Ja to chyba tylko jeden wątek założyłem - dotyczący skasowania kilku moich postów, i to całkiem niedawno, to jest dopiero powód do wstydu Cheesy

https://bitcointalk.org/index.php?action=profile;threads;u=830898;sa=showPosts

Założyłeś dwanaście wątków.

Konto sprzedane komuś innemu? Wink
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
June 10, 2019, 05:37:24 PM
Ja to chyba tylko jeden wątek założyłem - dotyczący skasowania kilku moich postów, i to całkiem niedawno, to jest dopiero powód do wstydu Cheesy
I chyba nie zanosi się na to, że to w najbliższym czasie się zmieni...
Ten Twój temat - póki co tylko rzuciłem okiem ale wygląda na bardzo ciekawy Wink
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
June 10, 2019, 04:00:47 PM
Panowie. Wskrzeszam temat Polish hyde park po 12 dniach ciszy Smiley

Dziś wszedłem w dział "Trading Discussion" i moim oczom, na pierwszej stronie, ukazał się mój wątek, który dokładnie jutro obchodzić będzie swoje pierwsze urodziny.

https://bitcointalksearch.org/topic/risk-in-hodling-and-trading-strategy-4456137

Koło 4 strony napisałem swój ostatni post ... potem uznałem, że temat został opanowany przez spamerów i porzuciłem go. Dziś zupełnym zbiegiem okoliczności natrafiłem na niego. 17 stron spamu i 16 000 odwiedzin. WOW.

Swoją drogą niezła widownia - 16 000. Jakby każdy czytał OP i sygnaturkę pod spodem ...

Kto mnie przebije?Smiley Macie jakieś swoje wątki, które wymknęły się poza kontrolę i żyją latami?

edit:Swoją drogą 16 000 wyświetleń i 0 merita.
hero member
Activity: 1246
Merit: 708
May 29, 2019, 01:00:33 PM
Dobra Panowie! ( i Panie jeśli  takież są lecz nie chcą  się ujawnic badz jeszcze nie zaczely aktywnie sie udzielac.. ) 
Od momentu  rozpaczecia tej sytuacjami z wątpliwymi oskarzeniami wobec @wwzsockiego aktywność na naszym localu niemalze zamarla i tutaj chciałbym zadac nam wszystkim pytanie:
Poddajemy sie, czy jednak próbujemy walczyć??
Przez walke rozumiem dyskusję na wysokim poziomie, przestrzeganie standardow,  ale tez nie dawanie sie zastraszyc, solidna reprezentację naszego  locala na zewnatrz,  /.../ (miejsce na Twoja reklamę... yyy Wasze pomysły)...

Bo jak jeszcze tak troche pomilczymy to niektórzy zaczna sobie wkręcac ze faktycznie jestesmy altami wwzsockiego Cheesy
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
May 29, 2019, 11:21:10 AM
Rozważania ww (część któraś  Wink)

Zawsze jak jade samochodem, to myśle (nawet mi się zdarza) a że właśnie wysiadłem z auta, to mam masę przemyśleń, którymi chcę się podzielić.

W mojej sprawie oczywiście  Sad. Tak, że jeżeli, już ktoś jest znudzony tym tematem, to powinien tu przerwać.

Zarzuca się mi, że to alt i że 36 meritów sobie dałem. Tak to sobie policzyłem i mi wyszło, że pomimo tego, że dałem pierwszego merita dopiero po 3 miesiącach, to i tak 36 (zróbmy 40 dla równego rachunku) przez 14 miesięcy daje jakieś 2,8 merita na miesiąc czyli jakieś 0,7 na tydzień. Tylko 2 razy dałem 2 merity, a tak zawsze po 1 i to w tygodniowych lub dłuższych odstępach, jak statystyka mówi.

Widziałem nie raz posty, które są zmeritowane po 50 meritów, od jednego użytkownika i widziałem ich dużo. Nie wiem czemu akurat 36, to aż tak dużo przez 1,5 roku.

Jeżeli to alt i chodziło mi o szybkie wybicie rangi lub merity, no to musiał bym być, chyba kurwa żółwiem patagońskim i żyć 500 lat, żeby doczekać się rangi chociaż Hero w tym tempie.

Dodatkowo, te wszystkie oszczerstwa nakładane jedno na drugie. Te ostatnie posty, które zmeritowałem za tłumaczenie. Powycinane najgorsze zdania z całkiem niezłych postów, w którym jest grubo ponad 100 znaków i są naprawdę ok, jak jeden tak i drugi. Gdybym je przekleił pod spodem, to by wyglądały jak zupełnie inne posty.

Następne oszczerstwo, że te 3 konta, to shills, bo podczas bańki się ludzie cieszyli, że zarobili po 50x. I pisali jak jest zajebiście. Ale gdyby tylko ktoś spojrzał, na ostatnie posty z sześciu miesięcy w tym wątku Masternodecoin, to by widział, że od kilku miesięcy jedziemy ostro z developerem i nie pozwalamy mu zniknąć i rozpieprzyć projektu. Nawet piszę tam o założeniu scam accusation thread przeciwko developerowi. Tak robią shills?

No to na tyle. Nie musicie odpowiadać. Jak tak sobie popisze to mi zaraz lepiej  Grin.

hero member
Activity: 714
Merit: 611
May 29, 2019, 08:20:04 AM
...
Depth 0 oznacza, że ufasz tylko sobie.

Tak... właśnie to zauważyłem - a biorąc pod uwagę, że defaultowo depth jest ustawione na 2 pewnie mało kto zmienia listę do poziomu zerowego... (nie poszło mi z tym pocieszeniem....  Undecided)

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
May 29, 2019, 08:16:22 AM
Nie chcę cię smucić, ale w rzeczywistości wygląda to tak:


https://bitcointalksearch.org/user/wwzsocki-131333 (z ;dt na końcu)

Trochę z innej beczki - @wwzsocki nie każdy widzi Cię na czerwono - przy odpowiednich ustawieniach trusta (default z poziomem 0) pozostajesz czarny (neutralny) więc chyba dostałeś reda tylko od DT2...
Niestety ale chłopaki są DT1, co widac tutaj:
https://bitcointalk.org/index.php?action=trust

Depth 0 oznacza, że ufasz tylko sobie.
legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
May 29, 2019, 08:06:48 AM

Trochę z innej beczki - @wwzsocki nie każdy widzi Cię na czerwono - przy odpowiednich ustawieniach trusta (default z poziomem 0) pozostajesz czarny (neutralny) więc chyba dostałeś reda tylko od DT2...
                     

wiem, że to żadne pocieszenie - niemniej jednak rzuciło mi się to w oczy...



A tak wygląda w rzeczywistości.

hero member
Activity: 714
Merit: 611
May 29, 2019, 07:57:36 AM

Trochę z innej beczki - @wwzsocki nie każdy widzi Cię na czerwono - przy odpowiednich ustawieniach trusta (default z poziomem 0) pozostajesz czarny (neutralny) więc chyba dostałeś reda tylko od DT2...
                     

wiem, że to żadne pocieszenie - niemniej jednak rzuciło mi się to w oczy...

legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
May 29, 2019, 05:09:54 AM
....
Może wogóle nie istnieje. No to dlaczego wszyscy mówią, że można dawać merity komu i jak sie chce? Kto to powiedział?

Szczerze mówiąc ja takiej wypowiedzi nie kojarzę... jedyna bliska to:
...
I'm hoping that this system will increase post quality by:
 - Forcing people to post high-quality stuff in order to rank up. If you just post garbage, you will never get even 1 merit point, and you will therefore never be able to put links in your signature, etc.
 - Highlighting good posts with the "Merited by" line.

While we will not be directly moderating this, I encourage people to give merit to posts that are objectively high-quality, not just posts that you agree with.

Do not beg for merit excessively.
...

w której Theymos zachęca do nagradzania jedynie postów obiektywnie dobrych i wysokiej jakości (teoretycznie zachęca więc nie zabrania nagradzania innych) niemniej jednak intencje są jasno określone...

To ja nie wiem skąd mi sie urodzilo, no ale przeciez wszyscy powtarzają że można dawać dowolonie. No to taka niepisana reguła znowu?

hero member
Activity: 714
Merit: 611
May 29, 2019, 04:51:49 AM
....
Może wogóle nie istnieje. No to dlaczego wszyscy mówią, że można dawać merity komu i jak sie chce? Kto to powiedział?

Szczerze mówiąc ja takiej wypowiedzi nie kojarzę... jedyna bliska to:
...
I'm hoping that this system will increase post quality by:
 - Forcing people to post high-quality stuff in order to rank up. If you just post garbage, you will never get even 1 merit point, and you will therefore never be able to put links in your signature, etc.
 - Highlighting good posts with the "Merited by" line.

While we will not be directly moderating this, I encourage people to give merit to posts that are objectively high-quality, not just posts that you agree with.

Do not beg for merit excessively.
...

w której Theymos zachęca do nagradzania jedynie postów obiektywnie dobrych i wysokiej jakości (teoretycznie zachęca więc nie zabrania nagradzania innych) niemniej jednak intencje są jasno określone...

legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
May 29, 2019, 03:36:31 AM
Jak widzicie ten ostatni post w moim wątku, to proszę pomóżcie mi znaleźć ten post, bo nie potrafię. A tyle razy o tym słyszałem, że wżiąłem za fakt.

Może wogóle nie istnieje. No to dlaczego wszyscy mówią, że można dawać merity komu i jak sie chce? Kto to powiedział?
Pages:
Jump to: