Pages:
Author

Topic: Polish Hyde Park - page 22. (Read 7114 times)

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
May 03, 2019, 05:07:05 PM
#27
@TytanowyJanusz jak należy pisać poprawnie Twój nick, żeby bot Maggirodomo (jak dobrze piszę) poprawnie wyświetlał Ci powiadomienia?

Bo mam z tym problem.



Chyba masz literówkę w tekście personlanym. Powinnio być Member.

Dzięki, opis poprawiony kiedyś coś kombinowałem z tym napisem a potem zapomniałem poprawić. Tak jak napisałeś zadziałało. Zawsze nożna zacytować i też zadziała.



Generalnie samo takie pytanie/sformułowanie całkiem nie zrobiło na mnie wrażenia ale po tym jak zauważyłeś jak wygląda twórczość tego gościa pojawił się całkiem nowy kontekst i zastanawiam się, czy takie zachowanie już podchodzi pod spamowanie czy jeszcze nie...

Mnie od razu poraziło po oczach. Czy spam??? Chyba nie, skoro tak subtelny, że przeciętny użytkownik odbiera to jako rozpoczęcie dyskusji.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
May 03, 2019, 04:56:27 PM
#26
@TytanowyJanusz jak należy pisać poprawnie Twój nick, żeby bot Maggirodomo (jak dobrze piszę) poprawnie wyświetlał Ci powiadomienia?

Bo mam z tym problem.



Chyba masz literówkę w tekście personlanym. Powinnio być Member.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
May 02, 2019, 02:39:36 PM
#25
...
Zastanawiają mnie opinie na ten temat, np. czy jest to tylko walka między fighterami czy też między giełdami?

Bo jest to walka między fighterami z randomowymi nadrukami na plecach firm, które akurat najlepiej zapłaciły. Walka między giełdami nie odbywa się na ringu a jak widać na forum BTT a rękawicę dzierżą płatni naganiacze tworząc takie pytania. A zdanie to brzmi jak z najtańszego podręcznika do marketingu stąd też zacząłem prześwietlać gościa i jak widać się nie myliłem.

Generalnie samo takie pytanie/sformułowanie całkiem nie zrobiło na mnie wrażenia ale po tym jak zauważyłeś jak wygląda twórczość tego gościa pojawił się całkiem nowy kontekst i zastanawiam się, czy takie zachowanie już podchodzi pod spamowanie czy jeszcze nie...


legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
May 02, 2019, 11:40:57 AM
#24
Wybrali zawodników MMA - czyli dyscyplinę sportu, która stała się w ostatnich latach bardzo popularna więc reklama na ich "kostiumach" ma uzasadnienie.
Oczywiście, że ma uzasadnienie i nie mówię, że mam problem z reklamowaniem się. Mam problem z tym:

Zastanawiają mnie opinie na ten temat, np. czy jest to tylko walka między fighterami czy też między giełdami?

Bo jest to walka między fighterami z randomowymi nadrukami na plecach firm, które akurat najlepiej zapłaciły. Walka między giełdami nie odbywa się na ringu a jak widać na forum BTT a rękawicę dzierżą płatni naganiacze tworząc takie pytania. A zdanie to brzmi jak z najtańszego podręcznika do marketingu stąd też zacząłem prześwietlać gościa i jak widać się nie myliłem.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
May 02, 2019, 11:06:50 AM
#23

Tak ... walka między giełdami ... na ringu na plecach zawodników... To powiem ci, że wyjątkowo niski poziom musza mieć obie giełdy, skoro tylko w ten sposób mogą się "mierzyć". Nie zaufaniem ... niskimi prowizjami ... dbaniem o bezpieczeństwo użytkowników ... nie ... zmierzmy się, kto lepszemu koniowi napisze coś na plecach.

@Tytanowy Janusz - chyba jesteś zbyt surowy! Według mnie fakt, że giełdy "zmierzą się" na placach zawodników nie musi oznaczać nic złego - przecież to czysto marketingowe zagranie i tyle. Wybrali zawodników MMA - czyli dyscyplinę sportu, która stała się w ostatnich latach bardzo popularna więc reklama na ich "kostiumach" ma uzasadnienie. Czy jeśli by wybrali miejsce na koszulkach Barcelony i Realu Madryt coś by to zmieniło? 
Marketing rządzi się swoimi prawami - ma być głośno i rozpoznawalnie... i według mnie tyle...


...
Z 16 twoich postów tylko 4 nie dotyczą coindeal. Napisz więc prawdę. Co sprowadza cię na forum, co chcesz zareklamować i kodo reprezentujesz. Jak masz dobry produkt to go pokaż a nie odwracasz kota ogonem stosując marketing najniższego sortu.
..

W tutaj całkowicie się zgadzam - nieźle go zlustrowałeś  Grin Grin Grin ciekawe czy coś jest na rzeczy...

legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
May 02, 2019, 07:59:09 AM
#22
Tak ... walka między giełdami ... na ringu na plecach zawodników... To powiem ci, że wyjątkowo niski poziom musza mieć obie giełdy, skoro tylko w ten sposób mogą się "mierzyć". Nie zaufaniem ... niskimi prowizjami ... dbaniem o bezpieczeństwo użytkowników ... nie ... zmierzmy się, kto lepszemu koniowi napisze coś na plecach.

Z 16 twoich postów tylko 4 nie dotyczą coindeal. Napisz więc prawdę. Co sprowadza cię na forum, co chcesz zareklamować i kodo reprezentujesz. Jak masz dobry produkt to go pokaż a nie odwracasz kota ogonem stosując marketing najniższego sortu.
jr. member
Activity: 82
Merit: 1
May 02, 2019, 07:38:42 AM
#21
To może poruszę wątek walki Grabowskiego z Bedorfem. Obaj zawodnicy są sponsorowani przez platformy wymiany kryptowalut: Bedorf przez BitBay i Grabowski przez CoinDeal. Zastanawiają mnie opinie na ten temat, np. czy jest to tylko walka między fighterami czy też między giełdami?

Tu kilka linków dla zainteresowanych.
News: https://kryptowaluty.expert/damian-grabowski-w-ksw-49-z-nowym-sponsorem-coindeal/
Wydarzenia na FB:
- oficjalne: https://www.facebook.com/events/623309184798295/
- fanowskie: https://www.facebook.com/events/2020511338252343/
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
May 02, 2019, 05:02:33 AM
#20
Czemu SALFE?...
Jak zwykle walnąłem babola i go nie widziałem - taka pomroczność na błędy .

Kiedyś rozmawialiśmy o wątku dotyczącym tych naprawdę niezłych airdropów...@wwzsocki - może podejmiesz wyzwanie???...
Nie ma sprawy, jak się okaże, że jest ich więcej to zacznę taki wątek. Jak na razie to wyjątek. Jak to pisałem to nie widziałem jeszcze posta od @TytanowyJanusz powyżej.

W końcu jakieś rozsądne rozwiązanie w kwestii wyciągania fraudów...
Zgadzam się z Tobą w 100%, dodatkowo nie ma strachu, że ktoś wykorzysta dokumenty, bo można użyć praktycznie każdego dokumentu, wystarczy żeby było widoczne: imę, nazwisko, zdjęcie, kraj a resztę danych dokładnie zamazać i napewno przejdzie. Ja osobiście wrzuciłem skan starego niemieckiego prawa jazdy i przeszło bez problemów .


Korzystając z okazji dziękuję wszystkim za skorzystanie z mojego linka referencyjnego, zapisała się masa ludzi a tylko tu go wrzuciłem.

Jeszcze raz dzięki i TUTAJ powtarzam link gdyby ktoś chciał wziąć udział w tym earndropie i zarobić 143$ (aktualnie).
member
Activity: 257
Merit: 32
May 02, 2019, 04:33:13 AM
#19
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
May 02, 2019, 04:01:35 AM
#18
Korzystając z Hyde Parku chcę się z Wami podzielić tłuściutkim earndropem Energy, który płaci 100RNG czyli po aktualnych cenach 143$.

Earndrop (i weź to przetłumacz na polski???) ...


Faktycznie - jak na airdrop to wygląda całkiem nieźle - szczególnie że w tym wypadku mówimy o coinie już notowanym z konkretną wartością (i w sumie na całkiem nie najgorszej pozycji na CoinMarketCap), więc prawdopodobieństwo, że przyniesie jakiś zysk jest zdecydowanie większe niż w 99% airdopów...

Kiedyś rozmawialiśmy o wątku dotyczącym tych naprawdę niezłych airdropów oczywiście w wersji sefl-moderate co umożliwi wyrzucanie tych o wątpliwej jakości (a które na pewno się pojawią). @wwzsocki - może podejmiesz wyzwanie???
Oczywiście jeśli nikomu nie będzie się chciało założyć takiego wątku można je wrzucać tutaj - w końcu to HYDE PARK!!!



Widzisz miałem tworzyć ten temat, jednak wciąż nie otrzymałem feedbacku od ważnych tego forum. https://bitcointalksearch.org/topic/m.50298943. Jedyny jaki mam to taki, że o poprawności politycznej tego wątku i odpowiedzi w nim zawartym decydować będzie lokalny moderator.
Tak więc @malevolent wyrażasz zgodę na stworzenie wątku zbierającego aidropy- pewniaki, który będzie tworzyła społeczność poprzez wynajdywanie najlepszych aidropów. W nagrodę za znalezienie i podzielenie się dobrym airdropem będą mogli umieszczać swój link afiliacyjny. Posty tworzone przez społeczność będą musiały być wykonane według ścisłego formatu, a aidropy będą musiały dotyczyć istniejących coinów + spełniać kilka dodatkowych kryteriów. Wątek będzie self-moderated, spam będzie kasowany na bieżąco, a dobre raporty będą podlinkowane w OP  (coś na zasadzie tego wątku).
Według regulaminu nie wolno wrzucać linków afilacyjnych jednak wątek ten będzie stworzony do tego, a twórca postu będzie miał do tego prawo tylko po znalezieniu Airdropa spełniającego kryteria OP i napisaniu postu w sposób spelniający kryteria z OP.

Code:
Airdrop link:
Note: Duplicate Airdrops and reflink post will be deleted without warning.


na polskie warunki myślę, że jest to niezła kasa.
Zacna Smiley skorzystane.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
May 01, 2019, 06:42:41 PM
#17
Korzystając z Hyde Parku chcę się z Wami podzielić tłuściutkim earndropem Energy, który płaci 100RNG czyli po aktualnych cenach 143$.

Earndrop (i weź to przetłumacz na polski???) ...


Faktycznie - jak na airdrop to wygląda całkiem nieźle - szczególnie że w tym wypadku mówimy o coinie już notowanym z konkretną wartością (i w sumie na całkiem nie najgorszej pozycji na CoinMarketCap), więc prawdopodobieństwo, że przyniesie jakiś zysk jest zdecydowanie większe niż w 99% airdopów...

Kiedyś rozmawialiśmy o wątku dotyczącym tych naprawdę niezłych airdropów oczywiście w wersji sefl-moderate co umożliwi wyrzucanie tych o wątpliwej jakości (a które na pewno się pojawią). @wwzsocki - może podejmiesz wyzwanie???
Oczywiście jeśli nikomu nie będzie się chciało założyć takiego wątku można je wrzucać tutaj - w końcu to HYDE PARK!!!

legendary
Activity: 1876
Merit: 3131
May 01, 2019, 09:37:38 AM
#16
SALFE MADE HERO MEMBER x0 lub x-1?

Czemu SALFE? Coraz bardziej to kłuje w oczy. Powinno być self-made Wink Tak przy okazji, do następnego piątku (10.05) nie będę się zbytnio udzielał i rozdawał merita.
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
May 01, 2019, 07:49:47 AM
#15
Chyba nie ma innej nazwy jak po prostu Hero Member (a przynajmniej ja się z inną nie spotkałem)

SELF MADE HERO MEMBER x0 lub x-1?
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
May 01, 2019, 07:38:01 AM
#14
Nie śledzę zbytnio altcoinów, faktycznie normą jest KYC, w dodatku z selfie, w przypadku airdropów?
Właśnie o to chodzi, że bardzo często jest już KYC w airdropach a nie powinno. Tylko, tak jak tu, powinno być uproszczone KYC, gdzie dokument może być praktycznie zamazany i nieczytelny, byle było widać: kraj, imię i nazwisko, więc jest bezużyteczny dla osoby 3eciej. Ja to widzę jako plus, bo chociaż ten earndrop będzie uczciwy. Wszystkie inne airdropy powinny tak robić, wtedy ludzie nauczyliby się, nie wysyłać dokumentów do każdego gównianego, niesprawdzonego, skamerskiego airdropa, który jest tylko po to, aby właśnie te dokumenty zebrać i później sprzedać lub wykorzystać do zakładania kont na Paypalach do przekrętów z giełdy OTC.

Myślę, że trochę mniej wyjdzie jak wszyscy się rzucą w tym samym momencie, aby sprzedać. $150k dziennego obrotu (jeśli ufać CMC) to niewiele.
Jak widzisz cena RNG trzyma sie całkiem dobrze przy tak niskim wolumenie ale racja, że trzeba będzie szybko sprzedać, bo napewno jak 20000 ludzi sprzeda to cena spadnie. Chociaż był już pierwszy earndrop i cena sie utrzymała. To już jest 3 edycja a można wziąć udział tylko w jednej. Napewno wejdą na inne giełdy i szansa na wzrost ceny też istnieje, na dłuższą metę.
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
April 30, 2019, 10:11:23 PM
#13
Żeby dostać wypłatę, która będzie kiedy zarejestruje się 20000 osób, należy przejść uproszczone KYC. Selfie z kartką z napisem Energy i aktualną datą oraz drugie selfie z jakimś dokumentem tożsamości ale widoczne mają być tylko imię i nazwisko. Od razu doradzam zamazać całą resztę danych na dokumencie, ja tak zrobiłem i przeszło.

Nie śledzę zbytnio altcoinów, faktycznie normą jest KYC, w dodatku z selfie, w przypadku airdropów?

Quote
Myślę, że 143$ to już spora suma i warto spędzić parę minut a sam projekt RNG też jest ciekawy porównując do innych tego typu. Jeżeli ktoś ma większą rodzinę w której jest kilka dorosłych osób jak przemnożysz to przez 143$ to na polskie warunki myślę, że jest to niezła kasa.

Myślę, że trochę mniej wyjdzie jak wszyscy się rzucą w tym samym momencie, aby sprzedać. $150k dziennego obrotu (jeśli ufać CMC) to niewiele.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
April 30, 2019, 07:56:20 PM
#12
...
Chyba idąc Twoim rozumowaniem "Self-made Legendary! (x3)" bo sam nie zdobył tych 1000 meritów tylko dostał tak jak ja z airdropa.
...

Dokładnie tak jak piszesz - czyli sam zdobył ponad 2k meritów więc jest Legendary x2 (jak dojdzie do 3k meritów - nie licząc airdropa będzie Legendary x3)

...
Nie myślcie, że jestem zły albo zazdroszczę tej nazwy. Zupełnie nie
...

Nie masz nam czego zazdrościć - bo sam też jesteś self made Sr. Member Wink

...
chciałem wiedzieć jaka jest nazwa dla takich użytkowników jak ja i czy wogóle jest, jeżeli istnieją tylko nowi SELF MADE. Poddać to dyskusji bez emocji w Hyde Parku.

Chyba nie ma innej nazwy jak po prostu Hero Member (a przynajmniej ja się z inną nie spotkałem)


legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
April 30, 2019, 03:57:42 PM
#11
Korzystając z Hyde Parku chcę się z Wami podzielić tłuściutkim earndropem Energy, który płaci 100RNG czyli po aktualnych cenach 143$.

Earndrop (i weź to przetłumacz na polski???) jest hostowany przez Energy na specjalnej stronie gdzie jak zawsze trzeba zalajkować i zaobserwować wszystkie konta społecznościowe Facebook, Twitter, Linkedin, Telegram, Discord, żeby uzyskać maksymalną nagrodę. Mi zajęło to pięć minut, bo wystarczy kliknąć w link i przekierowuje do odpowiedniej strony, gdzie trzeba tylko znowu kliknąć like lub follow.

Żeby dostać wypłatę, która będzie kiedy zarejestruje się 20000 osób, należy przejść uproszczone KYC. Selfie z kartką z napisem: #ENERGY i aktualną datą oraz drugie selfie z jakimś dokumentem tożsamości ale widoczne mają być tylko imię, nazwisko, zdjęcie i kraj wydania. Od razu doradzam zamazać całą resztę danych na dokumencie, ja tak zrobiłem i przeszło.

Potrzebny jest też adres RNG, aktualnie dostepny jest tylko w portfelu Coinomi. Dobry zaufany portfel a instalacja trwa kilka minut.

Myślę, że 143$ to już spora suma i warto spędzić parę minut a sam projekt RNG, też jest ciekawy porównując do innych tego typu. Jeżeli ktoś ma większą rodzinę w której jest kilka dorosłych osób jak przemnożysz przez 143$ to na polskie i nie tylko warunki jest to niezła kasa. Tak mi się conajmniej wydaje.

TUTAJ mój link referencyjny - mod note: usunięty zachęcam do skorzystania. Oczywiście usunę jeżeli nie wolno (bo już sam nie wiem?)

https://coinmarketcap.com/currencies/energi/



Earndrop - próba tłumaczenia, sugestie mile widziane  Grin

Zaróbzrzut, zrzut zarobkowy, airdrop po polsku (zrób taski, zrób KYC i czekaj na kasę)


Edytowany: May 02, 2019, 11:29:29 AM CET
legendary
Activity: 2702
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
April 30, 2019, 12:01:01 PM
#10
Tak ja wiem że odnosi się do meritów i dlatego chciałem spytać jak nazywać takiego kogoś jak ja, kiedy SELF MADE nie pasuje.

...spójrz na profil @LoyceV - najbardziej zmeritowanego gościa na całym forum (oczywiście poza Theymosem) ma na koncie 3.600 meritów, ale sam zarobił ich 2.600 więc tytułuje sie "Self-made Legendary! (x2)" idąc Twoim rozumowaniem powinien być "Self-made Legendary! (x3)"...
Jak zawsze łapię w lot o co Ci chodzi tak tym razem nie kumam nic?

Chyba idąc Twoim rozumowaniem "Self-made Legendary! (x3)" bo sam nie zdobył tych 1000 meritów tylko dostał tak jak ja z airdropa.

P,S
Nie myślcie, że jestem zły albo zazdroszczę tej nazwy. Zupełnie nie, tylko chciałem wiedzieć jaka jest nazwa dla takich użytkowników jak ja i czy wogóle jest, jeżeli istnieją tylko nowi SELF MADE. Poddać to dyskusji bez emocji w Hyde Parku.
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
April 30, 2019, 03:34:54 AM
#9

spójrz na profil @LoyceV - najbardziej zmeritowanego gościa na całym forum (oczywiście poza Theymosem) ma na koncie 3.600 meritów, ale sam zarobił ich 2.600 więc tytułuje sie "Self-made Legendary! (x2)" idąc Twoim rozumowaniem powinien być "Self-made Legendary! (x3)"


Zgadzam się z cryptovigi. Określenie te odnosi się czysto do meritów.

Ten pan, według twojej nomenklatury jest self made Legendary... no to musi być kozak ... Smiley W końcu sam wbił rangę legendary:

https://bitcointalksearch.org/user/mitchr4-355816

Jednak całe 1000 meritów dostał z airdropa a spamując forum do dziś nie wbił ani jednej sztuki.

 Tak więc jeśli chcesz się mianować w ten sposób to "self-made senior member" lub, by nie obniżać swoich zasług "top 200 most merited". Bo we troje już jesteśmy w tym zaszczytnym gronie. A grono top 200 most merited chyba dla wszystkich znaczy dużo więcej niż Hero member ... self made ... bo sam zaspamowałem forum postami "nice project".
hero member
Activity: 714
Merit: 611
April 29, 2019, 01:29:50 PM
#8
...
Osobiście mi nie pasuje, bo ja też jestem self made Hero member a nwet senior i full, bo przecież to tylko nasza osobista zasługa. Nikt za nas tego nie zrobił lub nie awansował nas pomijając, którąś rangę pomiędzy.
...

Określenie self-made pojawiło się w zeszłym roku i ma na celu podkreślenie zasług użytkownika a niewątpliwie również (a może w szczególności) miłe połechtanie własnego ego (stąd u mnie pod avatarem ten napis Grin).  

Po wprowadzeniu systemu meritów - (jak sam wiesz najlepiej) zdobywanie kolejnych rang różni się znacząco od systemu z lat wcześniejszych kiedy wystarczyło "po prostu być i skrobnąć cokolwiek", dlatego też użytkownicy, którzy napocili się przed awansem tytułują się w ten sposób. Generalnie self made odnosi się jedynie do meritów i dlatego zdobycie wystarczającej ich ilości do awansu na daną ragę jest równoznaczne z jej "self-made".

Oczywiście zgadzam się że w Twoim przypadku ranga Hero jest tylko i wyłącznie Twoją zasługą, ale po drodze załapałeś się na airdropa i "z nieba" spadło Ci 250 meritów - w tym momencie nie oceniam czy zasłużenie czy nie - nie czytałem Twoich postów z przeszłości - bardzo możliwe że należałoby Ci się ich za swój wkład w forum nawet 1.000 ale inny gostek skrobiący jedynie "nice project!!!", "to the moon!!!" też mógł dostać airdropa na takim samym poziomie stąd takie określenie.

Więc jak dla mnie - zasługujesz na Hero w 100% i oczywiście sam zdobyłeś swoją rangę... ale zgodnie z tą nomenklaturą Nie jesteś self-made Hero (chociaż jesteś self-made Sr. Member)

spójrz na profil @LoyceV - najbardziej zmeritowanego gościa na całym forum (oczywiście poza Theymosem) ma na koncie 3.600 meritów, ale sam zarobił ich 2.600 więc tytułuje sie "Self-made Legendary! (x2)" idąc Twoim rozumowaniem powinien być "Self-made Legendary! (x3)"




Pages:
Jump to: