Pages:
Author

Topic: Polish Hyde Park - page 23. (Read 7116 times)

legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
April 29, 2019, 06:50:59 AM
#7
Wykorzystam Hyde Park do tego postu, bo mam pytanie, na które szukm odpowiedzi.

Jeżeli nowy member zdobędzie odpowiednią ilość meritów do odpowiedziej rangi to jest nazywany: SALF MADE Member, Full member, Senior...

A co z takimi jak ja, którzy sami zdobyli 250 meritów i są teraz Hero lub 500 i są Legendary?

ALMOST SALFE MADE HERO MEMBER?

Osobiście mi nie pasuje, bo ja też jestem self made Hero member a nwet senior i full, bo przecież to tylko nasza osobista zasługa. Nikt za nas tego nie zrobił lub nie awansował nas pomijając, którąś rangę pomiędzy.

Chętnie poddam ten temat po dyskusję, bo jestem ciekaw Waszych opinii.

hero member
Activity: 714
Merit: 611
April 26, 2019, 09:53:00 AM
#6
...Tylko bym zmienił nazwę leciutko, bo w większości kampanii nie płaci się za posty w off-topic a stworzyłeś temat który nazwałeś polskie off-topic, więc możliwe, że managerowie pominą te posty w liczeniu...

Bardzo trafna uwaga. Polish Hyde Park w zupełności wystarczy.


W sumie macie rację że Hyde park w zupełności wystarczy samo to sugeruje, że każdy może tutaj wejść i wygłosić co mu tam leży na wątrobie...

legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
April 26, 2019, 07:43:18 AM
#5
...Tylko bym zmienił nazwę leciutko, bo w większości kampanii nie płaci się za posty w off-topic a stworzyłeś temat który nazwałeś polskie off-topic, więc możliwe, że managerowie pominą te posty w liczeniu...

Bardzo trafna uwaga. Polish Hyde Park w zupełności wystarczy.

...Powiem wam, że uwielbam bota Maggiordomo...
...Macie jakies podobne śmieszne przykłady?

Oczywiście, przecież @Maggiordomo powiadomił mnie i to 2 razy o wygranych, o których nie miał bym pojęcia, bo napisałem coś w sekcji gambling i przy okazji wziałem udział nieświadomie w promocji  Grin.

wwzsocki, you have been mentioned in the following messages:

 
legendary
Activity: 2142
Merit: 1622
April 26, 2019, 02:44:25 AM
#4
Miałem podobny pomysł Smiley Tym razem mnie uprzedziłeś. Ale jeśli oboje na to wpadliśmy to całkiem możliwe, że się nie mylimy i temat okaże się popularny Smiley

Żeby dyskusja się toczyła, to musi być jakiś temat Smiley

Powiem wam, że uwielbam bota Maggiordomo.

hi i was just wondering if there where any crypto exchanges that dont require lots of verification i registered with coinbase and within an hour i was getting phone calls soliciting me with services is there any exchanges that just let you email verify like bitmex does and lets you trade between altcoins? thanks

Temat stworzony 28 grudnia 2018. Proste pytanie na 1 zdanie.

Binance dont need KYC and enable trading between altcoins and withdrawing up to 2 bitcoin per day. More than 2 bitcoin require KYC.

Odpowiedź na 1 linijkę po 14 min i w zasadzie temat zamknięty nie? Otóż nie. Dziś bot Maggiordomo informuje mnie, że ktoś mnie zacytował. Wchodzę w link i okazuje się, że na 11 stronie tego wątku (WHAT?) ktoś mnie zacytował, by się ze mną zgodzić (WHAT?!) ale jednocześnie zgodzić sie z kimś, kto mówi owdrotnie (WHAT ?!?!)

Binance dont need KYC and enable trading between altcoins and withdrawing up to 2 bitcoin per day. More than 2 bitcoin require KYC.
Yep. Binance is one of the CEX that has a large daily limit of withdrawal as much as 2 BTC per day without the need to complete the KYC procedures. That's one of the advantages for Binance users, which is rarely found in other markets.

Now a days id verification or KYC is mandatory in every major exchange, so i happen to ignore all big exchanges whether it is bittrex or binance.

Exactly. Because the function of the KYC system itself can prevent Anti Money Laundering. That's why for now, a lot of Centralized Exchange requires all users to complete KYC procedures.


Macie jakies podobne śmieszne przykłady?
hero member
Activity: 714
Merit: 611
April 25, 2019, 03:44:31 PM
#3

Dzięki @wwzsocki - mam nadzieję że pomysł się przyjmie, ale zobaczymy... podobnie myślałem o "spisie powszechnym" który niestety okazał się klapą  Angry

Ale mogę obiecać, że jeżeli rozwinie się tak dobrze jak Wall Observer - to sam zrobię wszystkim czapki  Grin

legendary
Activity: 2716
Merit: 1702
First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold
April 25, 2019, 01:54:04 PM
#2
Bardzo dobry pomysł @Cryptovigi (jak zawsze), bo brakowało właśnie takiego wątku, w którym można napisać na dosłownie każdy temat i żeby to nie było off topem.

Sam już kilka razy chciałem coś napisać ale nie było odpowiedniego tematu a zaczynać nowy nie było sensu dla jakiejś krótkiej wypowiedzii czy aby podzielić się jakimś spostrzeżeniem.

Teraz mamy Hyde Park i każdy może napisać dosłownie co mu się podoba.




Mam taki żarcik: Co jest szczytem hamstwa na Bitcointalk?

Otworzyć wątek Hyde Park w trybie self moderated  Grin.
hero member
Activity: 714
Merit: 611
April 24, 2019, 05:37:54 PM
#1
Pomysł na ten wątek przyszedł mi do głowy już dawano i wydaje mi się że aktualnie na naszym lokalu mamy całkiem niezły moment na wystartowanie z nim. W ciągu ostatnich kilku miesięcy liczba użytkowników na bieżąco udzielających się na forum (mam tutaj na myśli takich, którzy piszą co najmniej 3 posty miesięcznie  Grin) wzrosła z kilku do kilkunastu (nice! Wink), dodatkowo tylko w tym roku liczba nowo powstałych wątków wolno acz systematycznie zbliża się do setki. To wszystko według mnie są oznaki powolnego budzenia się naszej społeczności z letargu, z czego cholernie się cieszę!!!

Problem polega na tym że nie wszystkie posty, które zamierzamy napisać wymagają do tego celu oddzielnego wątku (czasami są to po prostu krótkie informacje, czy pytania, które nie wymagają rozdmuchanej dyskusji), a z drugiej strony ich temat nie kwalifikuje się do aktualnie istniejących wątków (wszyscy przecież pamiętamy regułę forum dotyczącą pisania postów na temat) stąd naturalnym rozwiązaniem wydaje się stworzenie "luźnego" wątku do wymiany poglądów, sugestii, informacji etc. na tematy dowolne - oczywiście pisząc dowolne mam na myśli tematy dotyczące dowolnego aspektu bicoina, czy szeroko mówiąc kryptowalut, giełd, strategii inwestycyjnych, wykresów, analiz, nowości z rynku, miningu, portfeli, podatków czy nawet memów i co tam wam jeszcze wpadnie do głowy...


Pages:
Jump to: